Понякога ми става тъжно...има ли и други?

  • 6 235
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 568
О аз съм"хронично нещастен човек",сама съм си сложила тази диагноза!
Или трябва да има адреналин на макс или искам да се самоубивам и не ми се живее hahahaчестно ooooh!

# 61
  • Мнения: 16
О аз съм"хронично нещастен човек",сама съм си сложила тази диагноза!
Или трябва да има адреналин на макс или искам да се самоубивам и не ми се живее hahahaчестно ooooh!



Опитай се да намериш баланса,не искам да ти се явявам психитерапефт не те познвам но така на пръв поглед си мисля че това се получава защото хвърляш мн енергия и емоция в адреналина и в силните изживявания и после настъпва една меланхолия и подтиснато настроение....Знам че е най трудно да запазиш баланса но опитай.  Wink

# 62


Опитай се да намериш баланса,не искам да ти се явявам психитерапеВт

# 63
  • Мнения: 1 749
На мен мн често ми става тъжно.Но в повечето случаи имам повод за това.

# 64
  • Мнения: 1 404
Да, струва ми се, че в днешно време всеки изпитва необяснима тъга...
Едно такова тежко, тъжно и празно и то без никаква причина.... Но гледам да не се задържам много в това състояние - музика, книга, филмче, все намирам какво да ме измъкне...

# 65
  • Мнения: 1 568
Хората се отчуждиха,станаха лицемери и използвачи,всеки гледа да се лепне и да смуче,няма искреност,отдалечихме се,няма нищо истинско което да те топли....заради това...

# 66
  • Мнения: 1 749
Хората се отчуждиха,станаха лицемери и използвачи,всеки гледа да се лепне и да смуче,няма искреност,отдалечихме се,няма нищо истинско което да те топли....заради това...
Това толкова пасва на случващото се с мен,че...Но не ми е тъжно.ПОнякога гадните неща,които ти правят хората влекат след себе си много по-положителни неща,отколкото някога си очаквал.

# 67
  • Мнения: 1 568
Да,ако погледнеш нещата под друг ъгъл ще осъзнаеш ,че това те прави силен!Много силен и независим!Искащ и можеш!Има и хубава страна...но нощем...нощем ти се иска да не си сам и да е истинско....а и там вече има предатели,много...

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 00:32 от Маргало

# 68
  • Мнения: 1 749
Да,ако погледнеш нещата под друг ъгъл ще осъзнаеш ,че това те прави силен!Много силен и независим!Искащ и можеш!Има и хубава страна...но нощем...нощем ти се иска да не си сам и да е истинско....а и там вече има предатели,много...
Бе ясно е,че сме на една вълна.Дали не познаваме едни и същи хора? hahaha
Вярно е,че те прави силен.Но..на каква цена?Скъсяване на живота с няколко години?Бял кичур на 28?
Всъщност,тъжно ми е.Тъжно ми е,че има хора на такова ниво.Тъжно ми е,че не мога да намеря правилния път към правилните хора.Тъжно ми е,че света е толкова грозен понякога.Тъжно ми е,че не мога да убия някой,защото ще ме вкарат в затвора,а храната там няма да ми хареса.
Тъжно ми е,че ми е тъжно.Заради това последното ще се усмихна.И ще си кажа,че цената си заслужава.

# 69
  • Мнения: 16
Бе ясно е,че сме на една вълна.Дали не познаваме едни и същи хора? hahaha

Хехе,не познаваме едни и същи хора а просто 90 % от хората са такива другите 9 % са лудите ентусиасти а 1 % нормални не живеят в Бг.... Аз да ви кажа честно се забавлявам и по някои път седя от страни и им се смея на такива хорица по някой път са толкова дребни и малки..... че може би белите мишчици живеят по достойно от тях...Защото живеят да умрат за някое научно изследване или прочие..

# 70
  • Мнения: 0
Да, но човек трябва да си опитва да се измъква от такива състояния.Само ти трябва да си помогнеш. Може и с помощта на медикаменти.

# 71
  • Мнения: 39
И намене ми е ставало така като на теб

# 72
  • Мнения: 431
Да,ако погледнеш нещата под друг ъгъл ще осъзнаеш ,че това те прави силен!Много силен и независим!Искащ и можеш!Има и хубава страна...но нощем...нощем ти се иска да не си сам и да е истинско....а и там вече има предатели,много...
Бе ясно е,че сме на една вълна.Дали не познаваме едни и същи хора? hahaha
Вярно е,че те прави силен.Но..на каква цена?Скъсяване на живота с няколко години?Бял кичур на 28?
Всъщност,тъжно ми е.Тъжно ми е,че има хора на такова ниво.Тъжно ми е,че не мога да намеря правилния път към правилните хора.Тъжно ми е,че света е толкова грозен понякога.Тъжно ми е,че не мога да убия някой,защото ще ме вкарат в затвора,а храната там няма да ми хареса.
Тъжно ми е,че ми е тъжно.Заради това последното ще се усмихна.И ще си кажа,че цената си заслужава.

Все другите лоши и студени, а ние едни такива изключения - бели и добри.

# 73
  • Мнения: 39
Все другите лоши и студени, а ние едни такива изключения - бели и добри.


Аз съм точно такава

# 74
  • Мнения: 1 749
Да,ако погледнеш нещата под друг ъгъл ще осъзнаеш ,че това те прави силен!Много силен и независим!Искащ и можеш!Има и хубава страна...но нощем...нощем ти се иска да не си сам и да е истинско....а и там вече има предатели,много...
Бе ясно е,че сме на една вълна.Дали не познаваме едни и същи хора? hahaha
Вярно е,че те прави силен.Но..на каква цена?Скъсяване на живота с няколко години?Бял кичур на 28?
Всъщност,тъжно ми е.Тъжно ми е,че има хора на такова ниво.Тъжно ми е,че не мога да намеря правилния път към правилните хора.Тъжно ми е,че света е толкова грозен понякога.Тъжно ми е,че не мога да убия някой,защото ще ме вкарат в затвора,а храната там няма да ми хареса.
Тъжно ми е,че ми е тъжно.Заради това последното ще се усмихна.И ще си кажа,че цената си заслужава.

Все другите лоши и студени, а ние едни такива изключения - бели и добри.
Лизбет,не ме познаваш.Не знаеш какво съм преживяла.Не знаеш за какво говоря и сега.И не,не съм бяла и добра.

Общи условия

Активация на акаунт