за гъбичките и тоалетните

  • 2 626
  • 12
  •   1
Отговори
Всички казват че може да се хваната гъбички от обшествени тоалетни при сядане на тоалетната чиния. Тогава ако сме изкарали гъбички не можем ли и ние да се презаразим от нашата собствена тоалетна?И как става точно заразяването с гъбички от тоалетната, при положение че не си докосваме половите органи до нея а само дупето/ бедрата.Като се замисля като ходя на гинеколог и лягам на магарето или за ултразвук винаги ли се сменят хартиените подложки, защото в противен случай и това е възможност за заразяване.

# 1
  • Мнения: 580
Гъбичките "обичат " гънки и други на пръв поглед  недостъпни места (между и около бедрата ),в последствие докосвайки се при подготовка на сутрешен тоалет има възможност те да се пренесат около половите органи .За да не се "самозаразиш" дезинфекцираш и хигиенизираш тоалетната си .
ПП Би трябвало да се се сменят хартиените подложки за всеки един пациент ,както и се употребяват игли и спринцовки за еднократна употреба .

# 2
а от кола маска -напримерна на триъгълника можеш ли да се заразиш с някакви венерически болести?Или спин (даже ако не е на триъгълника)

# 3
  • Мнения: 580
От старите коламаски ,които се варяха и се използваха многократно съм чувала ,че е възможно да се пренасят зарази ,но не съм сигурна .Освен това ,сега се използват такива за еднократна употреба.

# 4
От старите коламаски ,които се варяха и се използваха многократно съм чувала ,че е възможно да се пренасят зарази ,но не съм сигурна .Освен това ,сега се използват такива за еднократна употреба.
да но нали и въпреки използването на различна шпатулка тя я топва в съдчето с колата и при следващата клиентка и да смени шпатулквата използва колата маска , в която е топвана шпатулката от предишната клиентка.Има ли някакъв риск ?

# 5
  • Мнения: 2 189
Има, да.

# 6
  • Мнения: 580
Не съм се замисляла над това (тъй като не използвам този метод за епилация ).Има резон в това ,което пишеш .

# 7
а след всеки клиент тя не се ли преварява?Ако това с еправи не би трябвало да има опасност от заразяване с нещо

# 8
  • Мнения: 580
За съжеление има бактерии ,които оцеляват при невероятно високи температури.

# 9
За съжеление има бактерии ,които оцеляват при невероятно високи температури.
но след всеки клиент се преварява така ли?

# 10
  • Мнения: 2 189
За съжеление има бактерии ,които оцеляват при невероятно високи температури.
но след всеки клиент се преварява така ли?
Кое? Шпатулата ли? Ние откъде да знаем? Всеки работи различно. Избери си козметичката по този критерий!

# 11
  • Мнения: 2 926
Така настоятелно питаш, че чак започва да ми се струва, че разследваш някакви появили се гъби в семейната спалня  Mr. Green
Ако те замаяват, че са ги пипнали от тоалетната или от кола маската, не вярвай  Mr. Green

# 12
За съжеление има бактерии ,които оцеляват при невероятно високи температури.
но след всеки клиент се преварява така ли?
Кое? Шпатулата ли? Ние откъде да знаем? Всеки работи различно. Избери си козметичката по този критерий!
имах предвид кола маскатаа не шпатулата
а друго освен гъби не може да се хване от кола маска нали?Нещо по - сериозно като хив или хепатит

Общи условия

Активация на акаунт