ВТОРИ клас

  • 71 130
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
А как са децата по математика. Мия цяло лято само чете и по математика установих, че доста неща е забравила  Confused но има все пак 1 месец, в който ще й се наложи да си поприпомни  hahaha

# 61
  • София
  • Мнения: 39 935
И Дияна е забравила. Смята нещо и казва "трябва да помисля", после казва някакъв стресиращ резултат Simple Smile

# 62
  • Мнения: 514
И моето синче нищичко не е пипнало по математика, едвам го накарвам да чете, какво остава за математиката .... Надявам се, че в началото на втори клас ще имат преговор та да си поприпомнят изученото. Пък не ми се вярва и останалите деца да са писали, чели и смятали всеки ден. Ваканция е все пак. Joy

# 63
  • София,
  • Мнения: 4 267
НИе поне по математика за сега нямаме проблеми или поне така си мисля де newsm78. Поне веднъж в седмицата или дори два пъти пише в един сборник, решава по две три странички, та незбравя. НО за таблицата съм категорично против да го карам сега да я учи, има време, като тръгне на училище какво ще прави, а и нашата госпожа изобщо не го е поставяла това като задача за вакнацията  Hug

# 64
  • Мнения: 558
Като ви чета и се успокоявам - моят беше при баба 5 седмици, после на море и сега вижда зор в четенето и писането Баба му смята, че товаря детето. Сег всеки ден четем, преписваме и започнахме и таблицата. Ръката му е отвикнала, но му стоя над главата, иначе едно изречение се преписва цял час. Laughing Баща му се смее, че не е случил на майка.

# 65
  • Мнения: 4 236
Ние учим от всичко по малко. Но много се притеснявам от следващата година. Защото децата в класа му бяха по-подготвени от него и на Макси му се налагаше да ги гони.

# 66
  • Мнения: 1 817
Кристиан по-често чете, а за задачи по-малко остава време. Не го тормозя , като видях, че все пак не е забравил -решава ги. Пиша му различни, като от лесни преминават към по-трудни. На текстовите  за някои му трябваше помощ, ноо това е положението   Rolling Eyes
Вече купихме част от уч. помагала.  Grinning
Почистихме шкафа и сега е готов за новите учебници.
Дрехи още не съм купувала, не знам още от  какви ще има  нужда, че той не се спря в къщи това лято  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 312
Еххх вижда му се края на лятото и ваканцията,нооо това е положението  Wink
ние още нищо не сме пазарили за училище,но ще изчакам родителската среща и
тогава.
Книжки четем ,но напоследък с голям зор, все и се играе на вън  Crazy

# 68
  • Мнения: 558
Вече купихме част от уч. помагала.  Grinning
Почистихме шкафа и сега е готов за новите учебници.
Какви тетрадки ще им рябват за втори клас?

# 69
  • Мнения: 7 263
Какви тетрадки ще им рябват за втори клас?

На нас са ни дали списък - тетрадки с тесни и широки редове и за математиката с малки квадратчета, трябва да погледна наистина дали има още нещо, за да не тичам в последния момент.

# 70
  • Мнения: 109
 newsm78
ние нямаме списък,за родителска среща нищо не се чува....а и какви учебни помагала????

# 71
  • Мнения: 1 312
Ние също още нямаме списък ,но има време.
Синът ми миналата година в втори клас започнаха направо, с широките редове и
малките квадратчета,но всяка госпожа има различни изисквания.

# 72
  • Мнения: 3 886
Ние пък имаме останали тетрадки.Бойчките са ни непокътнати от миналата година така че поне за сега няма да се взима нищо

# 73
  • Мнения: 529
 Ау, как ви позагубих, ама така е като нямам нет. Чета ви от телефона.
Plodova feq ще чакам отзиви за Принцес или Скайсити че нашия р.д. е след 1 месец
Donsita, мерси че ме подсети за ваканционното другарче, съвсем го бях забравила. Да ви питам попълвали ли сте читателски дневник. Ние го позабравихме при баба му и докато купя нов ще забрави какво е чел.
Xylometazolin, много сте напред с материла. Пипи дългото чорапче я четохме цял месец, виж «Мечо пух» я прочете за нула време.
Моя през учебната година ходи на Британика с голямо желание и иска да продължи, близо до нас има “Еспас” и се чудя дали да не го запишаа , от друга страна в групичката беше с няколко съученика и ще му е кофти, ако не е с тях, а и не знам как е в тази школа, до къде са стигнали, как са  учителите. От Британика съм много доволна.
Иска ми се да го запиша на някакъв спорт, май плуване. Имате ли отзиви за “Диана”, ЦСКа. Ние ще сме цяла година 2ра смяна и не знам дали ще ми е удобно да го водя.
Ели и моя от време на време обръща “Е”.
Liani, честит ти рожденик с голямо закъснение, и моя малкия стана на 3 на 12ти, но аз ви позагубих, та затова не почерпих.
 Лени, търсите ли си компания, на баткото му писна да го събирам с приятелчета на малкия. Всички ми се чудят, че сме се прибтали толкова рано в София при положение, че си имаме баба и дядо във Варна.
 Май се поувлякох, весел ден на всички!


# 74
  • Мнения: 558
Lennyh , би ли пуснала списъка? Иска ми се да накупя някои тетради да останат дрехите за другия месец, че нещо расте като гъбка и не смея по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт