Към мамите,давали Аптамил-АР

  • 16 907
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 472
Ох , да се "успокоя", че не сме само ние със слуз и разтройство. ОПределено слузта е от Аптамил АР.
Към мамите с 4- 5 месе4ни бебнца- каква доза давате? аз правя 150 мл с 5 мерителни лъжи4ки , но малкия се скасва от рев като свърши-явно не му стига? Докторите казаха толкова, на кутията пише друго?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 895
Сина ми беше на Аптамил АР и не е имал проблеми. По съвет на гастро-ентеролог обаче никога не съм смесвала мляко, ял е Аптамил 1 с Аптамил АР и винаги в отделни шишета  Peace

# 17
  • Мнения: 1 534
Към мамите с 4- 5 месе4ни бебнца- каква доза давате? аз правя 150 мл с 5 мерителни лъжи4ки , но малкия се скасва от рев като свърши-явно не му стига? Докторите казаха толкова, на кутията пише друго?
В момента ми отказва всякакви пюрета,без плодовите и кашите /които пък аз му отказвам, Mr. Green/ и сме почти само на мляко.
През деня яде по 150мл+ 5л. а вечер преди лягане 180мл +6л. От 2дни слагам и бисквитка в млякото защото започна да се събужда
през ноща.Отказал е нощното от вторият месец.
Да ти кажа и аз много се шашках,какво пише на кутията,какво казва педи и т.н. НО детето най-добре си знае.
Дай му колкото иска,щом реве има нужда. За мен е така. Ако я слушах нашата,трябваше да не му давам да яде след 21ч. още от 20-ят ден ooooh!.За да му стига,в шишето трябва да остава.Направи повече,виж колко ще изяде,повтори пак на следващото хранене и горе -долу ще разбереш.

# 18
  • Мнения: 229
не мисля, че е от млякото. Ние до 1 годинка навършена бяхме на Аптамил-АР. Наистина много хубаво мляко за деца се рефлукс. Само че, от него имахме страшни запеци. Сега сме с Милумил Джуниър, който също е леко гъстичък, но не чак толкова като Ар-а и вече нямаме проблеми с акото. Дори сега след като ни растат яко зъби и не ядем нищо друго, с млякото не се запичаме. Чудесен избор е Милупа за деца, които са имали проблеми с Рефлукс. За протокола - ние още сме на медикамент за киселините. Педиатъра ни каза, че сме направили добър избор!

# 19
  • Мнения: 5
Здравейте,

Моето мъниче също има проблем с акото. Онзи ден започна да ака 8-9 пъти на ден като акото й беше със слуз и редичко. Пихме Смекта и Биобаланс, давам и оризова кашичка в млякото вместо вода и вчера намаля акането на 4 пъти през деня. Тази сутрин се изака и акото й беше светло зелено и като кашичка. А онзи ден и вчера беше зеленикаво, но по-тъмно от днес. Давам й Аптамил АР. Но не й го давам за първи път. Мъничето ми направи 3 месеца преди няколко дни, но до скоро акахме на 2-3 дни. А сега пък напълно противоположната ситуация. Чудя се каква е причината. Някой имал ли е опит с нещо подобно? Благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 472
Аз съм против това мляко, още повече се раздразни стомаха и много плачеше от него. По същият начин бяха акитата. Смених с други -непрехвалени толкова млека и се оправиха нещата

# 21
  • Мнения: 5
С кое мляко го смени?

# 22
  • Мнения: 1 534
Моят син беше на това мляко,но това беше отдавна. Не знам сега,дали не са сменили формула или състав,цвета на акото беше малко странен цвят но с друго не сме имали проблем, за разлика от Фризовома от него получи зверско разстройство.

# 23
  • Мнения: 67
Не искам да правя реклама но най съм доволна от АМ на ХИПП

# 24
  • Мнения: 5
А възможно ли е от оризовата каша или от Смектата да се получава такъв цвят според вас?

# 25
  • Мнения: 1 534
От кашата не знам, ама от смекта и ентерол при моето дете има  се промяна в цвета.  Peace

# 26
  • Мнения: 1 472
Хип мисля се казваше. Не зная дали сега има такова, че беше отдавна. Но, през много млека преминахме- прехвалени и не чак толкова от доктори, моя позната с малко по-голямо дете от моето и същите проблеми каза че с Хип са решили проблемите.

Не мисля че от оризовата каша може да е, но всяко дете е различно.

# 27
  • Мнения: 5
Благодаря ви за коментарите! След като спрях оризовата каша и смектата акито започна да си възвръща жълтия цвят. Но пък смятам благодарение на оризовата каша и смектата се справихме с разстройството. Относно АМ, от Холандия ми подариха Нутрилон Стандарт 1 и казаха, че това е най-доброто мляко в света. Смятам да опитам с него да видя дали ще се чувства по-добре мъничето.

Общи условия

Активация на акаунт