SportsDirect.com - 3

  • 51 334
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Момичета, по какъв начин си разделяте доставката?

# 721
  • Мнения: 29
Дайте имената за комбинирани поръчки.Че ще има нова темичка,и да ги сложа на 1 стр.

# 722
  • pomorie
  • Мнения: 848
аз си оставам докато не стане някой фал и при нас....... newsm78

# 723
  • Мнения: 8
Здравейте момичета. От известно време се интересувам от темата, но все още със съпруга ми уточняваме какво точно да поръчаме. Ако нямате нищо против бих се включила и аз в някоя от общите поръчки.
А сега имам и един въпрос относно тази чантичка на Adidas /http://www.sportsdirect.com/adidas-3s-organiser-703020/. Много ми хареса, а не мога да я открия в никоя от секциите на сайта. Ако някой може да ми помогне............
Предварително ви благодаря Simple Smile



 EmbarassedВсъщност току що я намерих newsm44

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 17:13 от Мама на Стели

# 724
  • Мнения: 368
И аз си оставям за сега Peace

# 725
  • Мнения: 1
Здравейте момичета. От известно време се интересувам от темата, но все още със съпруга ми уточняваме какво точно да поръчаме. Ако нямате нищо против бих се включила и аз в някоя от общите поръчки.
А сега имам и един въпрос относно тази чантичка на Adidas /http://www.sportsdirect.com/adidas-3s-organiser-703020/. Много ми хареса, а не мога да я открия в никоя от секциите на сайта. Ако някой може да ми помогне............
Предварително ви благодаря Simple Smile
В полето за търсене - Search - напиши кода на продукта - 703020, кликни на GO и ще ги видиш, има две такива. Успех Simple Smile

# 726
  • Мнения: 8
Много благодаря Ani t o. Успях. Сега остава да я покажа на любимия, за да я одобри и той Simple Smile

# 727
  • Мнения: 1
Добър вечер Simple Smile
Исках да ви попитам как разбирате кога поръчката ви е пристигнала ??? Вкъщи ли ви я доставят, звънят ли ви... ?? Включих се в обща поръчка на познати и се притеснявам, че закъснява (пусната е на 05.10).
Благодаря предварително Simple Smile

# 728
  • Мнения: 368
Добър вечер Simple Smile
Исках да ви попитам как разбирате кога поръчката ви е пристигнала ??? Вкъщи ли ви я доставят, звънят ли ви... ?? Включих се в обща поръчка на познати и се притеснявам, че закъснява (пусната е на 05.10).
Благодаря предварително Simple Smile
не се притеснявай рано е Peace

# 729
  • Мнения: 1 028
И аз пускам поръчки все още Peace

# 730
  • Мнения: 4 204
И аз пускам и ще пускам (надявам се), но само когато имам възможност и ми трябва нещо, което не е често.  По-лесно се организираме със софиянци.
Днес дойде поръчката. Още не съм я разпределила. Ще го направя през нощта и утре ще се уговаряме. Искам да съм сигурна, че всичко е дошло и няма да стане както със Славка.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз пускам и ще пускам (надявам се), но само когато имам възможност и ми трябва нещо, което не е често. 

И аз така. За Варна.

# 732
  • Мнения: 29
ха да видим, имали нощни птици Laughing Laughing Laughing

# 733
  • Мнения: 63
Ще пускам поръчка за Бургас. Ако има желаещи да ми пишат на лични.

# 734
  • Мнения: 29
Ще пускам поръчка за Бургас. Ако има желаещи да ми пишат на лични.
Погледнали предния пост.
пишете в неяха да видим, имали нощни птици Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт