Януари 2004 - как сте?

  • 19 409
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 059
АЗ да се похваля на 10 и ние тръгваме на градина. И аз и малкия чакаме момента с голямо нетърпение Simple Smile

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
След едномесечна ваканция на 10-ти септември отново сме на градина. Нядявам се отново да му хареса.
Рени, видяла ли си какво време ни очаква от 1-ви септември. Аз все още се чудя да тръгваме ли или да отложим за следващата седмица:
http://www.weather.com/outlook/events/weddings/tenday/BUXX0001?f … hr_topnav_wedding

# 272
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Еее... ама как точно на 1-ви започват дъждовете?!? ooooh! Close Tired Децата нямат търпение вече да тръгваме Whistling

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Вие имате ли резервация? Ние ако ходим ще бъде каквото намерим на място. 5 дни да стоя и да гледам морето през прозореца - не мерси, детето ще полудее затворено и да си плащам за това. ooooh!

# 274
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямаме резервация, само си набелязах няколко хотела по и-нет. Но е много неприятно с тия дъждове Tired

# 275
  • Мнения: 3 880
5 дни да стоя и да гледам морето през прозореца - не мерси, детето ще полудее затворено и да си плащам за това. ooooh!

Така е, не е приятно, но това е рискът на септемврийското море Hug
Ние две поредни години изкарахме голям късмет през септември по средиземноморието, и то към края на месеца. Ходихме си нормално на плаж през цялото време, даже по обяд се криехме, че беше много силно слънцето. Тази година пак се надяваме да е така, обаче кой знае, може след това жегаво лято надолу точно през септември да му дойде на акъла да се разхлади и да повали.....Планирали сме и няколко резервни варианта за развлечения, в случай, че улучим лошо време. Важното е настроението да се потдържа на ниво и да не се даваме на времето да ни го разваля Laughing А и колкото и да е зле за две седмици все трябва да улучим някой слънчев ден Simple Smile

Вие как тръгвате така без резервации? Аз, откакто имам дете ме е страх да тръгвам без всичко да е осигурено и уговорено предварително Embarassed Край на спонтанността и приключенията Sad

# 276
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вие как тръгвате така без резервации? Аз, откакто имам дете ме е страх да тръгвам без всичко да е осигурено и уговорено предварително Embarassed Край на спонтанността и приключенията Sad
През септември има много свободни хотели и квартири, не е проблем да се намери нещо подходящо.

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
До миналото лято и аз правех резервация, но тази година тръгваме така. Все ще намерим нещо. И аз предпочитам да ходя на море юли или август, но тази година по това време мъжът ми не можеше да си вземе отпуска.

# 278
  • Мнения: 3 880
И аз предпочитам да ходя на море юли или август, но тази година по това време мъжът ми не можеше да си вземе отпуска.
Тук пък през лятната ваканция (юли, август) цените са убийствени, почти удвоени в сравнение с останалите месеци, на всичкото отгоре и всичко се пръска по шевовете от народ през това време. Затова предпочитаме да използваме още 2-3 годинки възможността да почиваме на по- спокойно и по-евтино през септември, че после като тръгне на училище и ние ще трябва да се бутаме в навалицата. Затова пък има вероятност да случим на лошо време. Ех, защо не можеше всичко да е идеално Laughing

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И тук цените са убийствени през "активния" сезон. Но какво да се прави - на море се ходи през лятото, а не през зимата. Cry

# 280
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние тази година за първи път бяхме през юни и беше супер!... цените- на половина, народа- на четвърт, а времето- страхотно Grinning
През септември още не сме били, но сме оставали до 1-ви и е било пак е било много хубаво... Аз все пак се надявам, че може и да не вали или поне не много. През юни, когато бяхме в Китен чухме, че в Созопол валяло, а при нас нямаше и едно облаче (и така и не се появи).

# 281
  • Мнения: 3 880
на море се ходи през лятото, а не през зимата. Cry
Ееее, нИдей рИва, септември не е зимата, има и по-лошо Wink Laughing Аз много го обичам този месец, даже от сега ми става криво, че след няколко години няма да мога да го използвам за почивка Simple Smile

Брей, ние ще я напълним тази тема след 2 години писане, браво на нас Simple Smile

# 282
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Брей, ние ще я напълним тази тема след 2 години писане, браво на нас Simple Smile
Аз пък си позволих набързо да направя нова темичка.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218469.msg4824040#msg4824040

Общи условия

Активация на акаунт