Бившият/ Бившата........

  • 14 590
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
И аз не мога да го разбера  newsm78 и след няколко такива разговори му направих скандал и спряха  Mr. Green

Не бъди толкова сигурна, може просто да се крие по-добре.

Представям си колко е неуверено момичето, за да му вдигне скандал, обаче сега ти направо я срина психически.

# 16
  • Мнения: 1 813
Той е спрял да контактува с бившата си още преди да му стана приятелка.
Аз по същия начин с моят бивш.

Т.е. ние  след като сме били и двамата сами не сме ги търсили, та сега като сме заедно ли?
Предвид как са завършили връзките и на двама ни, съмнявам се той да иска да си говори с нея, нито аз с въпросния.

# 17
  • Мнения: 13
        Не виждам нищо страшно, ако след приключване на връзка е останало приятелство. Звучи ми цивилизовано, но за мен е суховато и доста служебно.
        А и винаги ми е било интересно, ако ОГЪНЯТ е бил много силен, не е ли възможно,  да са останали малки въгленчета под пепелта и отново да възникне пожар??? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 916
   ... ако ОГЪНЯТ е бил много силен, не е ли възможно,  да са останали малки въгленчета под пепелта и отново да възникне пожар??? Simple Smile

Сигурно е възможно, но това означава, че връзката всъщност не е приключила. При мен досега такова нещо не се е случвало - обикновено връзката приключва безвъзвратно доста преди фактическата раздяла.

# 19
  • Мнения: 233
       
        А и винаги ми е било интересно, ако ОГЪНЯТ е бил много силен, не е ли възможно,  да са останали малки въгленчета под пепелта и отново да възникне пожар??? Simple Smile

Именно  Peace И ако е така как например ще приемеш представянато на новото му/й гадже. Предпочитем да не сме приятели отколкото да трябва да лицемернича полсле и да рискувам да нараня човека до себе си.  

# 20
  • Мнения: 6 993
Mен много добре ме прие бившата на приятеля ми.
Аз на моя новата не съм я виждала, но задочно съм и помагала, писала съм и реферати, примерно.
Нямам лоши чувства към девойката. На нея и е малко криво, че сме още женени, ама скоро и това няма да го бъде вече.

# 21
Хмммм при мен обаче опита показва съвсвм друго нещо...толкова ,че като чуя приятели-относно бившата ми настръхва косата и знам ,че това не води до нищо добро , и нещата никога не са толкова невинни,колкото се опитват да ми ги представят

# 22
  • Мнения: 1 813
Там където е имало много силни емоции и бурна любов, не виждам как да останат приятели хората, не че не го одобрявам. Но в моите случаи приятели няма как да бъдем.
С единия, когато се видим, си казваме някоя дума, повече се шегуваме един с друг, но това не го прави приятел. Просто не е враг.
С другия се подминаваме.

# 23
  • Мнения: 2 448
Ние нямаме бивши в този сериозен смисъл на думата , никой от нас не е живял с друг. А от къде да знам всички жени, с които е бил в интимни отношения преди мен, само тази от която го отмъкнах познавам.  Mr. Green
Какво да ме притеснява ако и говори, тя е изпята песен.
Представям си за всеки негов контакт с жена по някакъв повод да взема да го разпитвам "ама тази каква е, да не е някоя твоя бивша любовница?".  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 1 274
Айде стига!  ooooh! Никакви чуваници, какво ме/го интересува има ли племеници, почивки и т.н. - латино драми Crossing Arms
Или си чеше някой егото  newsm78

# 25
  • Мнения: 419
pasinet, ние сме още по-трагичен случай. Освен че нямаме бивши, нито аз съм го отмъквала, нито той мен  Cry.
Това вместо баналния запис  Laughing

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 С един от бившите ми сме си ужасно близки - най-добрият приятел ми е, виждаме се всеки ден почти, говорим и си споделяме всичко, ще ходим на море заедно, с другият имам служебни отношения и щем не щем също трябва да поддържаме контакт - дете имаме все пак. Сегашното ми гадже няма нищо против, той не поддържа контакт с бившите си. Аз не виждам нищо лошо или ненормално в това, но повечето ми приятелки се учудват как запазвам баланса, а една не може да повярва, че нямам никакви интимни отношения с приятелят ми - ми нямам. Та така, понякога любовта се оказва, че не е любов, но понеже сме млади и глупави просто не правим разлика м/у приятелство и влюбване, друг път просто обстоятелствата налагат контакт.

# 27
  • Мнения: 233
Айде стига!  ooooh! Никакви чуваници, какво ме/го интересува има ли племеници, почивки и т.н. - латино драми Crossing Arms
Или си чеше някой егото  newsm78
Peace Peace Peace Peace

# 28
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Запазила съм приятелски отношения и с двамата ми бивши и не виждам нищо странно това. Чуваме се, пием кафе, когато имаме възможност, помагаме си. И с двамата сме били приятели преди да станем нещо повече и просто се върнахме към такова състояние на нещата. Абсурд е да се говори за повторно пламване на искра - ние ако сме искали сме щели са си останем заедно.

# 29
  • Мнения: 212
Бившия ми ми  е един от най-добрите приятели и няма как да го зачеркна от живота си,заради милото...Но моя мъж не бих го разбрала ако се чува с бившите си,той всичките ги мрази и ще е някво подозрително!

Общи условия

Активация на акаунт