ФЕВРУАРЧЕ МНОГО ШАВА ВЕЧЕ, НИЩО ЧЕ Е ОЩЕ МАЛКО ЧОВЕЧЕ!!! (11)

  • 10 320
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
...какво може да се чуе? newsm78
Може би ударите на сърчицето. Аз само това усещам, но може да се сбърка със ударите на собствените ни сърца.

# 241
  • София
  • Мнения: 209
И ние сме го пробвали това със слушането на корем. Даже таткото го пита " Бебе, ти обичаш ли ме?"...бебето му отговорило -ДА Joy. Това в кръга на шегата, каза че се чувало нещо Simple Smile
Radost^^ , аз днеска се чудех къде изчезна. И други ми се губят, но сигурна са на почивка Grinning

# 242
  • Мнения: 112
Момичетаа, понеже си нямах работа а и напредваме с писането със скоростта на светлината - пуснах следващата темичка  smile3502 та като изпишем тази направо скачайте в нея, тя е със същото заглавие само че с номер 12.  newsm47

Аз сега изчезвам и ще се постарая после да вляза, за да ме линчувате ако не ви е харесала smile3505
Ако не - до утре   love001

Иначе по темата - тази вечер ще пробвам слуха на Рогатото ми smile3521

# 243
  • София
  • Мнения: 6
Ох как се заблудух и писах в новата тема реших, 4е тази е из4ерпана, а то какво било, така е който бърза  Blush Ще ме извините  Blush

Моят мъж също се опитва да чуе нещо и ми казва, 4е чува само къркорене  Joy много е забавно.

Да ви кажа и мен ме понаболява корема по малко , но знам 4е е нормално и не се притеснявам, не ме боли много само лекичко и не казах на лекаря днес бях се отнесла -  както често ми се слу4ва напоследък   Crazy
Попитах за бирата и ми каза, 4е даже била съдържала витамин В6 и се препоръ4вала да се пие, но умерено разбира се.
Ами това е за сега  Hug

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 19:27 от Sashkova

# 244
  • София
  • Мнения: 209
Memoria мерси за новата тема Simple Smile. Супер си е. Аз се чудя кой чака близнаци Embarassed.. май съм пропуснала.
Sashkova  и аз за малко да надраскам новата Wink..може да се поучи малко объркване..голям праз Wink
 

# 245
  • София
  • Мнения: 492
Лелеее момичета, много сте дейни в тази тема....няма ме само няколко часа и сте изписали 5 страници , пък и нова тема сте захванали... Shocked
Благодаря за посрещането  bouquet
Мяуче, да ти отговоря на твоя въпрос - както се вижда от лентичките втора бременност ми е това(дъъълго отлагана  Grinning), но и доста по осезаема от първата да си призная  Rolling Eyes В началото ми беше адски лошо и отпаднало, но вече влязох в релси... Sunglasses.
Днес тъкмо се връщам от преглед, всичко е наред с бебо... Praynig Още не съм правила БХС, но ми е назначен за 04.09. без да ме питат искам или не искам.Rolling Eyes
Водя си ЖК в Шейново, където мисля и да раждам (живот и здраве).
Да ви питам - какви витамини за бременни пиете, защото на пазара сега има бол?
И друго - зимафлор или нещо друго за зъби взимате ли?
Ами това е за сега. Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 6 011
Каролина, аз не пия никакви витамини, освен фолиевата к-на. От първата бременност доктора успя някак да ми набие в главата, че са абсолютно ненужни при едно балансирано хранене.

Мяуче, туй момче в подписа ми е Марио Франгулис, гръцки тенор, за мен най-прекрасния глас, както се досещате.  А и на външния вид не му откривам дефекти. Laughing
Поздрав!
http://www.youtube.com/watch?v=GfIDo6Bnjz4&feature=related

# 247
  • Мнения: 70
Здравейте,да се включа и аз в темичката Grinning
Да питам БХС и аз не съм правила,само ФМ,ама доки нищо не спомена.За какви болести се прави и кои седмици,предполагам че все още не е късно. Thinking
Аз днес си взех витамини Пренатал,препоръча ми ги една фармацевка,та ще ги пробвам,според нея били по-добри от повечето на пазара.

# 248
  • Мнения: 219
Да ви кажа - днес отивам на работа след отпуската и всички болниииии  #Crazy #Crazy #Crazy
Лошо ми стана...От едната ми страна цял ден се кихаше, от другата се подсмърчаше, а срещу мен - кашляне до пръсване  ooooh! Какво беше това чудо не знам... Сега май ме започва гърлото  Tired Като се прибрах веднага пих 2 лимона с мед, ама друго какво, не знам. Имаше и други момичета май с подобни питания тук преди, ама на...сега нищо не помня вече и ще помоля за съвет   bouquet Hug
Утре съм на преглед по ЖК и ще питам и док какво да правя, а и ще видя утре как ще съм. Ще му обясня какво е в офиса...А и утре той ще ми даде документ за бременността и ще съобщавам в работата, няма как. Не става вече с гълтането на корема  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 4 187
Каролина, аз не пия никакви витамини, освен фолиевата к-на. От първата бременност доктора успя някак да ми набие в главата, че са абсолютно ненужни при едно балансирано хранене.

Мяуче, туй момче в подписа ми е Марио Франгулис, гръцки тенор, за мен най-прекрасния глас, както се досещате.  А и на външния вид не му откривам дефекти. Laughing
Поздрав!
http://www.youtube.com/watch?v=GfIDo6Bnjz4&feature=related


Аз също не пия витамини !


Ника
, благодаря за поздрава   bouquet! Голям сладурчо е тоя Марио !

Рали, дано да не си прихванала нещо !

# 250
  • София
  • Мнения: 6 011
Долу ръцете от Марио!

# 251
  • София
  • Мнения: 209
Ника благодаря за поздрава  bouquet...много ми хареса.
Karolin@ и на мен ми назначиха БХС без да ме питат. Витамини никакви, само киселината си взимам и то доста късно я почнах, чак в 8 седмица.
malvina82, БХС е генетично изследване за оценка на риска за раждане на дете с болестта на Даун, тежки дефекти на гръбначния и главния мозък и коремната стена. В нета има мн инфо а и в началото на темата като линк ако не се лъжа Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 70
Благодаря ти el_P,нещо не съм довидяла в началото на темичката Embarassed
Като чета,доста момичета не вземат витамини,но като съм ги купила ще ги пия,аз се надявам да ми повишат малко тонуса,че съм като парцал.

# 253
  • София
  • Мнения: 492
Здравейте,да се включа и аз в темичката Grinning
Да питам БХС и аз не съм правила,само ФМ,ама доки нищо не спомена.За какви болести се прави и кои седмици,предполагам че все още не е късно. Thinking
Аз днес си взех витамини Пренатал,препоръча ми ги една фармацевка,та ще ги пробвам,според нея били по-добри от повечето на пазара.
Пренетала сироп на ХИП ли беше... newsm78 
Да ви кажа за гърло, аз смуча Прополки. И да не повярваш - действат! Party Като се има предвид, че на мен не ми действат никакви билкови или хомеопатични щуротии... Thinking

# 254
  • София
  • Мнения: 166

Пренетала сироп на ХИП ли беше... newsm78 


И аз пия Prenatal на Jamieson, казаха ми че са най-добрите от няколко места, a  витамините на Hipp са като сокче.

Общи условия

Активация на акаунт