Twilight/"Здрач" тема 30 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 21 492
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Гласувах за 1 и 2- за 2 най-вече  Blush но защо не може и седемте опции??? Нещата при мен са строго комплексни Laughing Иначе, макар лично да не ви познавам, не може да се отрече, че ви чувствам по-близки от повечето си познати Hug

Белла  Joy  Продължавай в същия дух! А защо да няма 23 причини да харесваш Келън  Embarassed  hahaha

Ех, Ная, Whai do you live for  newsm78 newsm78 ?? Тука ми се вижда грешка ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 343
Пише Whai не трябва ли да е друга дума Naia

Е маргарит зачита се моето тъй като съм съвсем боса по английски ама я открих пък Stuck Out Tongue

# 17
  • Мнения: 245
 От колажи - в нова тема. Направо съм разбита. hahaha hahaha
newsm78 #Crazy Само две опции? Mr. Green, много труден избор.  #Crazy #Crazy #Crazy Много се затруднявам, но.............все пак гласувах.

# 18
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Не е страшно ... ще се полълни мястото между точката и буквата и ще си стане Т


Днес бюлетина ще е пълен с глупости - сега сядам да го пиша , до сега чаках да се появи нещо интересно , но уви ....

# 19
  • Мнения: 47
 Grinning Да, точно така, думата трябва да е WHAT. Просто момчето като ми е отпечатвал картинката на ръката и тази буква се е поразмазала малко...и той явно не знае английски, защото дума whai просто няма и не му е направило впечатление. Като му казах на човека, много кофти му стана, каза, че за 5 мин ще ми я оправи, та ще ходя тези дни. То добре, че само това е объркал, я си представете да ми беше написал някоя глупост на ръката  Laughing

# 20
  • Мнения: 200
1 и 2 ра опция Wink

Белла много ми хареса първия пост в рубриката ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 17
Момичета най-после се включвам и аз! Гласувах за 2 и 6-та опция Grinning
Бела рубриката "кърти"  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 245
Днес бюлетина ще е пълен с глупости - сега сядам да го пиша , до сега чаках да се появи нещо интересно , но уви ....

Аз от "глупости" не се боя, нали съм "луда".
Леле, щях да чета на Бела написаното, ама се отнесох.

# 23
  • Мнения: 0
Ох, къде по диагонал, къде на кръстче - ама попрочетох!
Ма голям купон днеска с тези колажи бе - много хубави сте всички!!!  Laughing Аз май ще се въздържа за сега - като Красето, първо, че не знам как и второ, нямам подходящи снимки. Пък и както казва Красе - аз признавам автентична снимка с Робърт!! Mr. Green
Бела, честита ти нова рубрика  Flutter- ще се пробвам да я изчета, че не ми се отваря нещо тази страница. Confused
Благодаря много на Miriel за торента с пейпърите Hug
Гласувах с 5 и 7 - приятелки и съмишленички  Hug но категорично мога да добавя и забавлението!!! Heart Eyes

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Като гледам с каква скорост изписвате 30 страници, май трябва и на вас да ви позволят поне 50 на тема или нещо такова. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6
*Naia* татуто ще стане перфектно, аз имам много мерак, само си търся някой да дойде с мен за кураж! Mr. Green
Лейдитата са постнали едно клипче за фотосесия в Entertainment Weekly на Кристен и Тейлър, а къде е Роб питам аз?!?! цък Нали сега не смятат да започват някаква кампания за налагане на един образ над друг Crossing Arms Съвсем съвсем не е честно!

Bella рубриката е трепач!
Цитат
15. Толкова е сладък, че само като го гледаме, имаме чувството че сме изяли по две парчета шоколадова торта.
това много ми хареса Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3
  Акварел, изглежда сме ти задръстили пощата с писма. Не приемаш повече. Не можах да ти пратя снимката си, жалко.

# 27
  • Мнения: 1 343
Ох немога да не споделя с вас Аquarel моля те да ми я направиш за аватар

# 28
  • Мнения: 3
   Гласувах в анкетата 2 и последна позиция. То май всичките стават за верни и при мен.
   Бела, честито! Рубриката ти е със супер забавен първи пост. Нали ще е редована?
   С тия колажи направо купон се получи. Аз чакам Акварел да ми направи и за мен, че съм вързана (оказа се) в тези неща. Малко лятно и ваканционно настроение да си докараме.
   Ная, татуто си го бива! Харесва ми, сигурно доста си страдала, докато се получи крилатата фраза. Макар и с грешка, много е хубаво.

# 29
  • Мнения: 1 343
Дакота репи да яде  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт