Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 21 490
  • 651
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 940
Еххх лили ,на това парти и бременна щях да дойда,толкова хубаво звучи.Съберете се момичета ,не изпускайте такъв прекрасен шанс.

 
-------------
Тук нищо не се говори за подобни признания относно момчетата и делата,това което го пусна някой преди време тук ,от блога на едното момче  че си признава....ами как може да сме сигурни че е той?!Ако наистина имаше такива признания ви гарантирам че щеше да бумти по медиите.За съжаление ми се струва фабрикация.Дано някога излезнат такива признания,съмнявам се обаче ...... защото   тук ще ги разкъсат  направо,  не ми се ще да го казвам и дано да греша но мисля че това което се е случило ще си го отнесат в гроба. Sad

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 19:35 от victoria

# 646
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Да ви разкажа с две думи само:събуждам се някъде към 5 часа и пускам Нова.Чувам спор м/у водещите и някакъв поп.Разбрах,че бойкотирали концерт май детски,даже не съм разбрала,в Пловдив на 29 август по повод рожденния ден на Майкъл,било св.Йоан Кръстител.Искали и на Мадона да бойкотират концерта-църквата де.И водещите го питат каква е връзката м/у този празник и отложения концерт на децата в П-в.Представете си  #Cussing outСъщо съм християнка,но това вече ми дойде доста в повече.От къде на къде.Това са според мен по пример на полските и кои още се бяха възпротивили попове...и наще да не останат по назад.Искали да използват "силата на църквата" да спрат тези събития #2gunfire
Дано в П-в нещо се осъществи та да заведа и моите деца!

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,
чета ви  и на моменти ми става по-леко, но едва ли болката скоро ще отмине. Дори не ми се говори за това.
Здравче аз до колкото разбрах събиране в Пловдив ще има. В коментарите към статията е
http://www.slusham.com/16827

# 648
  • Мнения: 80
zdravka77,концерта е отложен за 30.08.

http://news.plovdiv24.com/105739.html

Вики Hug Hug Hug.А колкото до партито,жалко,че не си тук.Гладам,че няма и желаещи все още и ми става тъжно.

# 649
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
 smile3501 Там смеееееее

# 650
  • Мнения: 3
Ще се опитам и аз да дойда, ако съм се върнала в Пловдив до 19 ч.  newsm10

Dj Мартин ще направи яко парти  Grinning иначе

# 651
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540


Общи условия

Активация на акаунт