Заповядайте при нас, разкрийте "Духът на БУРГАС"-88

  • 18 258
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
А, в компетентното мнение на Ахчева относно пицарията не се съмнявам.  Peace
И аз имам хубави спомени, само дето нямат мезета от рода на пилешки сърца и подобни, а хората, с които ще сме и падат по тях. #Crazy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 675
Иве, за рибния р-т ли говориш?

До Гролша пицарията, по-точно сръбската скара, наистина е ок, само понякога имат разни издънки, но като цяло е добре. Ние доста често го посещаваме, в този район не духа много, има въртележка и наблизо детска площадка. Всеки с приоритетите си. Laughing Иначе, сигурно бихме ходили и другаде. Ако някой се сеща за заведение, подходящо за малки и малко по-големи деца, да казва.

Каменце, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и много да те радват всички покрай теб!  
  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 701

 На мен ми е лигаво, а малката дама раздава правосъдие... вече имаме нови думи в речника и не спира да ги повтаря... ама не възприемам едногодишно шиле да ми вика "Абе ей" ...


Хахахааа... И Пламен имаше такъв период и си умирах от смях. После минахме през "това е положението", а от няколко дни сме на "няма смисъл"... Crazy
Тази сутрин нещо дразнеше баща си и той му вика "Пламене, спи ми се и ако не започнеш да ме слушаш веднага ще те накажа!", а дребния - "Няма смисъл" .... Crazy Ха запазвай строгия тон и наказвай ако можеш!  hahaha

Уиш, що не пуснеш тема в "Имена", може да получиш "интересни" предложения. Wink


Щото чакам името само да ми "просветне" някак си! Simple Smile
Искам да ми дойде отвътре!

# 18
  • Мнения: 111
Честито на рожденничката да е жива и здрава  newsm59
Уиш пък може и с името да си дойде  Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 675
С голямата нямах колебания за името, кръстена е на прабаба си, която се казва Анастасия и на двете си баби - звукосъчетанието от двете им имена прилича на името й. Никой не ми е налагал да кръщавам детето на някой, аз така исках. С второто, вече ми се беше изпарило желанието за роднински имена.  Laughing Бях измислила друго име, но малката се роди на Стефановден и ме улесни. Нямах дори колебания дали да е Стефания или Стефани. Акушерката ми беше любопитна как ще я кръстя още преди да отидем в Родилното. Тя е Стефка, но ме попита веднага "Стефани?" или "Стефания?".  Laughing

Уиш, успех в избора на име. Като знам колко време го мислех второто име, а дори не можах да го "използвам".  Laughing

# 20
  • Мнения: 668
Благодаря Ви момичета  Hug Трогнахте ме. Да Ви се връщат пожеланията  Grinning
Брей остарях  Thinking

# 21
  • Мнения: 193
Не си бе, пораснала си просто. Честито да ти е!

# 22
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Уиш наистина името трябва да ти дойде отвътре,аз като бях бременна с Моника бях измислила мъжко име,а за женско се чудих всеки ден ми идваше някакво име,докато един ден както си лежах и си мислех за някакви работи и ми просветна и викам на мъжа ми Моника ще се казва.

# 23
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Ками 4РД    bouquet
-

# 24
  • Мнения: 1 168
Честито на рожденничката!  bouquet
 Не знам вие на кой ресторант ще ходите, но аз със сигурност съм на плажа! Wink
Иве, сложи още една петица отзад  Mr. Green...и пак ми се вижда малко.  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 577
Оооо, наборче ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА   bouquet   bouquet   bouquet
МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ  Hug

... малко ви поизтървах, че ми се е натрупала работа, а и имам гости от София ... с две думи ми е и натоварено и натварено  Tired

Приемам оферта за неделно кафе/бира или каквото и да е

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Kamence, ЧРД! Жива и здрава!   bouquet
Ками, да не са братовчедите от миналото лято! Дано това лято да са за по-кратко  Crazy!

# 27
  • Мнения: 1 280
   Пих кафе със Слави Трифонов  Joy

# 28
  • Мнения: 1 813
   Пих кафе със Слави Трифонов  Joy

На съседни маси може би?  Simple Smile Кажи дееееее

# 29
  • Мнения: 1 280
   Пих кафе със Слави Трифонов  Joy

На съседни маси може би?  Simple Smile Кажи дееееее
 

 Да бе на съседни маси бяхме,  Peace ама стана шоу, защото те седнаха минута след нас, обаче сервитьорката като ги видя и заби и взе тяхната поръчка, донесе им я, а нас не ни отрази. И аз я извиках и я питах след като не съм Слави не ми ли се полага кафе и на мен  Laughing и той започна да се бъзика.

Общи условия

Активация на акаунт