Отговори
# 15
  • Мнения: 723
Аз, подобно на другите момичета, които са споделили - овулацията я усещам като леко придърпване ниско долу, както и поява на леко течение, но ПМС никога не съм имала - нито промяна в настроенията, нито болки. 
Има някаква промяна обаче от последните 2-3 месеца. Около 10 дни преди да ми дойде (т.е. малко след овулацията) ми се подуват доста гърдите, случвало се е и да ме наболяват от напрежението чак. Но това сякаш е единственият ми симптом. Дано да си остане така де, нямам против по половин месец да съм с по-големички гърди, но ще видим....

# 16
  • Мнения: 133
И аз след раждането започнах да усещам кога съм в овулация. Мислех, че нещата  ще се нормализират като отбия, но като чета оставам с друго впечатление  newsm78 Определено преди като не усещах повече си ми харесваше  Rolling Eyes ПМС си го имах и преди  Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 39 876
ПМСто ми го усещам с цяла сила. Нямам болки никакви, но веднага се покачвам на метлата.
За Ову не зная. Понякога си чувствам гърдите сякаш кърма ми слиза, а не съм кърмачка отдавна. Напрежение нямам.

# 18
  • Мнения: 1 740
Не усещам овулацията си, а цикълът ми е такъв, какъвто винаги е бил - кратък и безболезнен. Не изпадам в нервни състояния, явно съм от късметлийките.
И аз съм от тези късметлийки. Grinning

# 19
  • Мнения: 3 497
ПМС не съм изпитвала никога. Но овулацията си я усещам по два начина - леко се засилва секрецията и .....много , особено много ми се прави любов в тези 4-5 дни Blush

# 20
  • Мнения: 7 474
Усещам я . ПМС нямам май Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 368
След раждането усещам кога съм в овулация и то доста сериозно, два- три дни съм с доста неприятни болки и силно изразена цервикална слуз.Преди раждането изобщо не съм разбирала кога съм в овулация, но сега винаги мога да разбера, Хубавото е, че поне ще ми е от полза при опити за второ бебче. ПМС си ги имах и преди да родя, сега е пак същата работа,5-6 дни преди това се подувам ужасно, дори имам дрехи които нося тогава,защото са по голями и ми е по удобно в тях. Цикъла ми е ужасно болезнен, надявах се да се промени това след раждането, но уви,все  същата гадост.

# 22
  • Мнения: 12
Благодаря ви на всички за изчерпателните отговори по темата! Hug Успокоих се ,че не само при мен ражданията са довели до определени физиологични промени. Смятам на следващия си гинекологичен преглед да разпитам доки за причините, водещи до тези промени, както и да почета из Интернет. Много ми е интересно какво ще се окаже в крайна сметка... Дали не е някаква хитринка на природата с цел по-лесно планиране на следваща бременност? Wink

# 23
  • Мнения: 4 335
Не усещам овулацията си,преди да родя цикьльт ми беше по болезнен от сега.Седмица преди това имам неразположения,но на настроението ми не влияе.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 240
Нищичко не усещам, ни овулация, ни ПМС.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 674
Нищичко не усещам, ни овулация, ни ПМС.  ooooh!

Явно не само аз съм такава дебелокожа!  Thinking

# 26
  • Мнения: 276
ПМС не съм имала никога или поне не съм го отдавала на това. Цикъла ми си е същия след раждане само, че ме боли главата първия и втория ден. Овулацията започнах да си я усещам много добре след раждането, преди това изобщо не съм разбирала, усещам придърпване и засилена ц.слуз и ми се прави многооооо секс  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 310
Мдам. И аз след раждането започнах да си усещам овулацията. ПМС ме мъчи рядко, но доста силно.  Sad

# 28
  • Мнения: 128
Овулацията не съм я усещала,но ПМС-ужасен ooooh!

# 29
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И аз се присъединявам към дебелокожите.
Не усещам нищо.

Общи условия

Активация на акаунт