Новата ми ютия цапа при употреба с пара...

  • 2 932
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 819
Аз моята я пълня с вода(не дестилирана) само след като е загряла и и я изпразвам след гладенето веднага. Иначе си цапа. И вече нямам проблем с новата ютия Hug

# 16
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
ползвам ютия на Тефал и нямам никакви проблеми - слагам й вода от чешмата и никога не я изхвърлям след като приключа с гладенето.. дори да я ползвам отново след няколко дни - няма проблем с оставяне на петна..
според мен се ориентирай към по-добра марка ютии

# 17
  • Мнения: 9 865
Не е от марката. Моята е филпс, да е марка някаква кой знае каква - тц. Гладя само с чешмяна вода, не с дестилирана или преварена както съветват специалистите, рядко пускам функцията за почистване от отлагания, заащото нито водата е особено варовита, нито се сещам. Слава богу, досега никакви петна не ми е правила, а дори не я изпразвам, просто я прибирам в шкафа като свърша с гладенето.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Ютията ми беше приета безапелационно за гаранционен сервиз.  Confused Колко ще чакам ли? - ако се наложело да поръчват плоча  Shocked , поне месец!  ooooh! Толкова информация изтръгнах - явно не съм извадила късмет, но дано е само по отношение на ютията! Амин!  Sunglasses  Mr. Green (после не ме питайте защо залитам по ''сделано в немско''...  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт