Scrapbooking & Cardmaking- 8

  • 41 099
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12
I_N, такива фолия съм виждала при нас в домашни потреби. Повечето наподобяват дърво- лепят се върху стари мебели и им сменят фасона. Но в някои магазини съм виждала шарени, каре, с детски мотиви. Ако имаш наблизо Практикер или Мосю Бриколаж, провери там.

# 661
  • Мнения: 917
Аз съм виждала на много места. ето пример за фолио
Има много видове.  Имитации на дърво, мрамор, гранит, плат, плочки, детски мотиви и други. Има и едноцветни.
Освен книжарници, по-добре е в някой магазин от типа на практикер или мастерхаус. Също и домашните потреби не са за подценяване - виждала съм фолио, като мушама.

Дано съм се обяснила добре  Rolling Eyes


п.п. не че ще правиш хладилник, но виж какво представлява

# 662
  • Мнения: 13
Привет момичета, да се запиша за днес,
аз нямам какво да показвам, тази седмица съм я писала
за бижута, от другата започвам пак с картичките  Hug

Нана, отново красота, браво, много са ми мили твоите картички,
имам афинитет към тях   bouquet Hug

Билба, играчките за елха са страхотни, аз лично бих си украсила
цялата елха с тях  Hug проодължавай да твориш, сигурна съм че ще
се купуват  Peace . Имам вече място в кутията  Wink

А зафолиото, ползвала съм и е много ефектно  Peace

# 663
  • Мнения: 236
Еееее много сте готини HugМерси много за обясненията,добих прседстава за какво иде реч.Но мисля да се пробвам или с тапет или с опаковъчна хартия и ако не стане тогава да търся фолио.Тук едва ли ще намеря...но пак е някакъв вариант.А и с фолиото излиза ефтино,ако правиш някаква повърхност,но на мен ще ми трябват доста метри и като изчисля,май излиза горе долу колкото да си купя готови кутии newsm78
Благодарности за помощта  bouquet

# 664
  • Мнения: 917
Е тапетите колко са? Тук съм виждала фолио по 2-3лв ролката. Сайта го дадох за пример за цветове, но ми се вижда скъпо 2-3лв метъра.

Евтин вариант - емайл лак /или както се води/ , 4-5 лв шишето. Като спрей дезодорант е. На терасата или двора пръскаш кутията и това е.  

За какво ще ги ползваш? Колко са големи?

# 665
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Фолиото го продават основно на метър при нас и най-евтиното, което съм виждала е на Алати по около 2лв метъра.
Тапетите, ако са от по-обикновените почват от 2,50-3лв за 10 метра.
Аз съм ползвала парчета тапет за картичка. Изглежда супер като основа. Даже миналата година тук в темата обсъждахме размяна на тапети. Всеки да купи някаква ролка и да си разменим по няколко метра, но с пощенските ни се видя скъпо.
Ако кутиите ще стоят отворени и няма да се затварят могат да се зашият горните части към страничните. Ние така направихме един кашон от монитор на кашон за игарчки.

# 666
  • Мнения: 893
аз снощи бях на вълна коледни сувенири. Реших, че ако картичките не вървят на базара, то да направя нещо дето върви.

направих тези две звездички.
http://picasaweb.google.bg/biliana.markova/2009#5391962786368578770

Как ви се струват, стават ли? Вие бихте ли си украсили елхата с такива?Сега ще ги пусна и в темата за базара да видим отзиви и от там.

Страхотни са и то точно с този цвят конци  Wink (обожавам тая комбинация). Един съвет само за да ти е по-лесно да ги шиеш, можеш да подлепиш плата с хартиена подлепка (не знам дали така се казва), струва 70 ст на м, а плата става по-твърд и неразтеглив.

# 667
# 668
  • Мнения: 12
Благодаря devilkin, и на мен тези цветове ми харесват, затова и изобщо почнах да ги правя за Коледа. Явно на софийския базар няма да вървят, та ще ги пращамвъв Велико Търново.

# 669
  • Мнения: 893
bilba  Hug (мога да ти изпратя вълна и подлепка, ако имаш нужда)
Раче, вчера ползвах стикерите със снежковчиците и онова глитерното нещо дето ми ги прати, за декорирам една рамка за снимки за базара, утре ще пусна снимки (малко да ви заспамя темичката  Mr. Green)

# 670
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Като каза devilkin стикери. Във Варна са пуснали едни супер сладки стикери с елхички, снежни човеци, дядо Коледа. За мен неудобното е че са със златни ръбове. Иначе са просто чудесни. Един малък лист беше на борсата 55ст. В града е от 70 нагоре.

# 671
  • Мнения: 12
Despina, ти взе ли си? за да снимаш и покажеш Simple Smile Въпреки, че явно ще изоставя коледните картички. Ще опитам малко с играчките.

Devilkin, благодаря за предложението, но няма нужда да пращаш- ще си купя от тук подлепващо, а за пълнежа ще потърся на тавана при свекървата. Тя има всичкоSimple Smile
 Ако украсяваш рамки искаш ли и стикери снежинки?

Извинете за спама и от менSad

# 672
  • Русе
  • Мнения: 764
Здравейте, момичета!
Имам един проблем и се надявам някой да ми помогне.
Аз като съвсем начинаеща в правенето на картички си купих ембосинг пудра и тампон с мастило. Пробвах новите придобивки. Суших със сешоар 15 мин., но нищо не се получи. Sad  Може би не правя нещо както трябва?!
Това са продуктите, които използвах:
http://www.stamps.co.uk/catalog/product_info.php?products_id=469
http://www.stamps.co.uk/catalog/product_info.php?products_id=11069
Дали не съм си поръчала неправилните? Ако да, може ли да ми препоръчате следващия път какво да си взема?
Благодаря предварително!

# 673
  • Варна
  • Мнения: 5 580
~Magi_TM~, точно каквото трябва си си купила, макар че моят такъв тампон изсъхна за месец и така и не можах даже да пробвам. Само дето не става да се суши със сешоар. Трябва по-висока Т. Става с тостерче за хляб от тия металните с реотаните или с пистолет за горещ въздух. И при двата варианта рискуваш за произведеш печена хартия. Аз съм пробвала и на грила в микровълновата. Става ама какъв страх брах да не подпаля къщата. Иска си прибора ембосинга.
bilba, аз взех едни снежинки и ако се сетя къде ги пъхнах ще снимам. Нали не си поисках от твоите. Wink

# 674
  • Мнения: 12
Деси, поискала, не поискала ще ги получиш заедно с картичката Heart Eyes вече заминаха, за съжаление чаак днес.

Общи условия

Активация на акаунт