СЕПТЕМВРИ-09'39

  • 9 705
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 70
Браво на Малибу!!! Бързо възстановяване и една здрава и усмихната Ема!!!!   bouquet

# 286
  • Мнения: 1 046
Ей значи все пак имаше бебе тази нощ.

Да е жива и здрава малката Ема, а на Малибу бързо възстановяване   bouquet

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 422
Честито на Малибу да и е живо здраво бебчето
  bouquet

# 288
  • Мнения: 183
Мдаа, наистина страхотна новина. Както бях сънена, така направо подскочих като видях, че смс-а ми е от нея. А сега виждам, че съм изпуснала още едно бебче - Честито момченце на мама Тони25, да е жив и здрав юнака и скоро да излиза от кувиоза, за да се гушкат с мама.

С такива новини как да не му стане хубаво на човек, направо ми идва да прегърна целия свят.  Laughing

Киара къде се изгуби бре...как мина днеска прегледа....

Ей ма на, аз поне още две седмици никъде няма да ходя. Вчера записа на тоновете ми беше екстра, никакви контракцийки, никакви проблеми. После ходих при док да види младежа и тя също потвърди, че засега няма намерение да излиза преди операцията. Намерил си е удобно местенце и си чака човека. Станал е около 2500 гр, дано все така да расте до секциото, да стане поне колкото кака си, тя се роди 2900 гр. Та така, при мен нещата са такива, страшно спокойствие ме е обзело, нямам никакви неразположения в момента и броя дните до Големия ден. Снощи ми стана много мило, когато точно преди да заспим с Хриси тя ми прошепна: Мамо, много се радвам, че ще имам братче.  Flutter Е как да не я обичам, дано и след това не се появи прословутата ревност, а нещата да се наредят от само себе си.

# 289
  • Мнения: 332
Аууу, честитооо на мама Малибу, да и е жива и здрава малката Ема и скорошно изписване  newsm51

# 290
  • Мнения: 62
Честито бебче Ема  на мама Малибу!!!
                                    bouquet               bouquet

# 291
  • Мнения: 17
 Еххххххххххххххх, че хубавоооо  Hug
 честита принцеса на малибу!!! Да е живо и здраво малкото слънце за радост на мама и тате! чудесни новини, аз от вълнение ревнах, голяма радост.
 Нека всеки ден осъмваме само с такива прекрасни новини  Praynig Praynig Hug

# 292
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Честита прнцеска на Maliby, много да ги радва и обича! На щастливата мама бързо възстановяване.

# 293
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Супеееееееееер новинаааааа Grinning
Честита радост на Maliby! Да й е жива и здрава малката принцеса!

Тя уж нямаше разкритие пък роди, а аз още се стискам  Mr. Green

находката, ми 15 кила едва ли само на корем съм ги качила, но мерси, че ме намираш финна  Party

Понеже вчера някой каза за бебешка програма на пералнята и аз после гледам на нашта пералня имало програма  baby cotton и се чудя на тая програма ли да пера другите бебешки дрешки  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАЛИБУ! ДА Е ЖИВА, ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И СПОКОЙНА МАЛКАТА ЕМА! А МАЙКАТА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО И ДА СЕ НАСЛАЖДАВА НА БЕБЧЕТО СИ! newsm51  ylinfant newsm51

Аз отивам да се оправям и ще излизам за n-ти път да гледам колички - не мога да си харесам и това е!!!!!!!!Стискайте палци този път да видя нещо, което да отговаря на явно прекалените ми изисквания.

Чифлигарова - сподели с нас някоя от картините си. Много ще ми е интересно да видя нещо от теб!!!

Валката тъкмо публикувах и видях въпроса ти. Моята програма също е точно baby cotton. Според упътването е за средно или леко замърсен памук, спално бельо, покривки, долно бельо, хавлиени кърпи, ризи и др. за бебе.  Аз мога да си нагласям температурата и оборотите, мога и да добавям плакнения, така че мисля да я ползвам тази програма. Твоята пералня каква е?

# 295
  • Мнения: 15
Честито Maliby да ти е жива и здрава дъщеричката Ема и бързо прибиране вкъщи!   bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ТОНИ. ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ.
 newsm51
Да е жива и здрава малката Ема, а на Малибу бързо възстановяване   newsm51

# 297
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Започваме деня със срахотна новина. Party

МАЛИБУ,ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА И НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! newsm51 newsm51 newsm51

И аз знам ,че може парацетамол,ама на листовката  прочетох,че минавал в кърмата и за това реших да ви питам.От както родих спрях хапчетата за високото кръвно,но от 2-3 дни го меря и пак е 150/90 или 155/100.Ще трябва да посетя доктора тези дни.Но като знам тук колко са бързи,сигурно ще ми дадат час за другата седмица. Tired

# 298
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
maya_4ekelova, пералнята ни е Самсунг и е на няколко месеца едва- има си всички екстри, които спомена, но аз все си слагам на програма синтетик и хич не съм забелязала другите какви са  Crazy

Някой прави ли новата тема, че вече минаваме 20 стр  Wink

# 299
  • Мнения: 314
ЕЕЕ,СУПЕР НОВИНИИИИИ!

ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ТОНИ! ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА МАЛИБУ!ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!!!    bouquet  bouquet  bouquet

Анита:можеш да пиеш парацетамол,но гледай да е веднага след кърмене PeaceТака до следващото кърмене вече ще се е разтворил  и ако нещо достигне от него до бебо,ще е много малка част.

Общи условия

Активация на акаунт