Ето ги....

  • 1 841
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Лелееееее, голяма хубавица Маслинката! Heart Eyes
Колкото расте, по-хубава става!
Преди бях виждала снимки само на Маслинката и татко й, но сега като те видях ... повече на теб прилича.
Много ми харесаха снимките!
Радвам се, че ги сподели. Hug

# 16
  • Мнения: 780
Страхотни снимки, адашке!!! Джулия е такава чаровница и красавица!! Айде аз да кажа, че и на двама ви прилича! Страхотно дете (като мама си и татя си!  Mr. Green)
А малкия на Деметра... да се чудиш от къде да го подхванеш да го гризкаш!! Сладунчо малък!  newsm30

# 17
  • Мнения: 513
Аз съм официално впечатлена!  Mr. Green
Ама вие сте мноо готини бе! Хич да не ти пука за ЕГН-тата и прочие, важното е да сте живи и здрави.  Hug

# 18
  • Мнения: 1 238
Разгледах най сетне всички снимки! Страхотна почивка сте изкарали!
А малката е страшна кукла- мисля, че прилича и на двама ви. Всъщност на някои снимки прилича повече на теб, на други на баща си. Трудно е да се каже- трябва на живо да го видим детенце.
 Hug Hug Hug Hug

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ох,най-накрая ги разледах снимките -страхотни са Mr. Green
1.Ти си много готино парче Flutter
2.Принцесата ти е прекрасна малка госпожица(ех ,защо мойто диване не е малко по-големичко Blush)
3.Деметричка,с нейните прекрсни юначета са супер Heart Eyes

И аз искамммммм  Crossing Arms  Whistling на моренце
Карах медения си месец на Халкидики и имам още мнооого пресни вЧепатления
Ех спомениии... Joy

# 20
  • Мнения: 7 430
На мен пък на никой специално не ми прилича  newsm78 малката сладуранка..... и на двамата ви има черти smile3503 ...много готино семейство сте си  Peace   bouquet

# 21
  • usa
  • Мнения: 2 113
изглежда сте си прекарали много добре  Simple Smile ! "хубави хора, хубави снимки", както е казал поетът  Wink !
ще се въздържа да кажа колко време се взирах в тази снимка преди да се убедя, че на нея не е снимано това, което ми се привиждаше(имам предвид фона зад бебешона, но какво е това, което ми се привиждаше, също няма да споделя...)...

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лаури4ка,давай на заем от пуШките ,4е на наШия сицилиански татко кръв4ицата му е една такава гореЩа като лавата на Везувий ,пък и един такъв ревнив,мани,мани  Wink

Или пък  Мили Ще ни прати един австралийски бумеранг за отблъскване на настой4иви обожатели,нали адаШке  Wink

Деб и Дивианка,Елфи,Торне,адаШките Мили и миз,Дидка,Елл,Палми и вси4ки останали, мацки страШни сте,благодаря ви за комплиментите,стоплихте ми дуШата  Hug  bouquet

МериЛу,ами аз таковата,понеже видях ,4е си от Атина пък аз бях в Неос Мармарас ( близо до Солун ) и затова не се обадих,виноват  Embarassed Rolling Eyes

Казвала ли съм ви скоро,4е много си ви оби4ам вси4ките ( и както казва Хонди4ка ми се иска да ви видя и на живо  Hug ) Embarassed Heart Eyes

# 23
....(имам предвид фона зад бебешона, но какво е това, което ми се привиждаше, също няма да споделя...)...
Аууу какво мръсно подсъзнание  Twisted Evil Joy (ама и аз първо се изцъклих Shocked Embarassed)

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....(имам предвид фона зад бебешона, но какво е това, което ми се привиждаше, също няма да споделя...)...
Аууу какво мръсно подсъзнание  Twisted Evil Joy (ама и аз първо се изцъклих Shocked Embarassed)
Какво ви се привижда бе хора  newsm78  Аз, 4е съм късогледа,късогледа съм ама не съм сляпа  Crossing Arms Кажете дееее  Praynig

# 25
  • Мнения: 221
Ах, морето ....Simple Smile  grinning039 Направо да се разме4тае6. Мнооого хубави снимки.
И си ли4и коя от къде е Mr. Green
Малката прили4а на теб, но има и на ба6та си, но определено пове4е на теб.
Да ви е жива и здрава и все така прекрасна:) babydust7

# 26
....Какво ви се привижда бе хора  newsm78  Аз, 4е съм късогледа,късогледа съм ама не съм сляпа  Crossing Arms Кажете дееее  Praynig
Ама звучи много грубо Embarassed Mr. Green
Първоначално като ми се зареди снимката и бебо, както е застанал в първият момент си помислих, че това отзад са едни ГОЛЕЕЕМИ, добре надарени гърди (айде по-меко да го кажа Embarassed Laughing). И после се взрях и видях, че било крака Crazy

# 27
  • Мнения: 392
МериЛу,ами аз таковата,понеже видях ,4е си от Атина пък аз бях в Неос Мармарас ( близо до Солун ) и затова не се обадих,виноват  Embarassed Rolling Eyes
Далечко ми се пада, наистина. Но аз си мислих, че сте били по островите, пък аз по едно време се подвизавах на Санторини, Крит и Спецес. Жалко, другия път Sad

# 28
  • Мнения: 2 452
....Какво ви се привижда бе хора  newsm78  Аз, 4е съм късогледа,късогледа съм ама не съм сляпа  Crossing Arms Кажете дееее  Praynig
Ама звучи много грубо Embarassed Mr. Green
Първоначално като ми се зареди снимката и бебо, както е застанал в първият момент си помислих, че това отзад са едни ГОЛЕЕЕМИ, добре надарени гърди (айде по-меко да го кажа Embarassed Laughing). И после се взрях и видях, че било крака Crazy

А аз така и крака не видях Laughing Laughing Laughing Явно съм с много мръсно подсъзнание.

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Макдирок4е страхотни снимки с трахотна ваканция сте си направили .
малката наистина е голяма сладуранка  пу пу  Hug

Общи условия

Активация на акаунт