Приятели на Безбог и Добринище!

  • 22 542
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Откритият басейн не е съвсем единственият с минерална вода. Минерална вода има и в градската баня - има ги стандартните отделения за мъже и за жени - като в едновремешните градски бани. За желаещите уединение са самостоятелните кабини с вани с минерална вода - не са лукс, но са спретнати, с легло, на което да си починеш и душ (освен вградената вана). Не съм ходила отдавна, но цената преди беше 7лв на час (без да те пришпорват да напуснеш на секундата). Peace
В градината пред банята има чешма с минерална вода.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Хайде и аз да се запиша в редиците на феновете на Добринище!
Ходим там няколко пъти годишно, обиколили сме доста хотели и къщи, скиори сме, а и сме почитатели и на градският басейн! Вече спим в Македонската кръчма, иначе смятам, че има доста избор, предвид това, че на повечето места е хубаво и приятно за отсядане  (поне такива са моите впечатления).
Зимата посещаваме задължително градската баня, за която Old Sport вече е разказала, а лятото наблягаме на минаралният басейн и разходки. Ски съоръженията не са ми сред любимите, но е близко до София и можем да отскачаме за уикенда, така че се задоволявам  Peace ! Имаше големи планове за лифтовете и съоръженията, но това май ще остане неосъществено след срива на строителният бранш.
Последно бяхме преди около месец, сега плануваме за следващата седмица да отдем за уикенда  Grinning

# 17
  • Мнения: 87
Разгледах Валентино2 и ми харесва...но хотел с детски кът дали ще се намери.
И друго...втората половина на септември дали ще е голям студ там?

Ами с детски кът не знам. Мисля, че във "Валентино 2" все пак е най-спокойно, а има и поляна наоколо.
Ако под детски кът разбираш: пързалки, катерушки и люлки, то да знаеш, че има доста из града.
Най-новите са точно на центъра, в една спретната градинка.
Има също така и в парка - при минералната баня, на басейна и дори в прословутата механа "Македонска кръчма", добре че се сетиха и там да направят най-накрая нещо за децата!
Относно времето, божа работа, но нашият хазяин от "Алпиец" разправя, че отоплителният сезон в Добринище започва от септември, но това се отнася за след залез слънце. С две думи: студ ще е, но не голям!

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
механа "Македонска кръчма",

Има жива музика... по=добър певец от години не съм виждала... И доста вкусно готвят.
безбог, за къщичките, които се строят вече не знам си колко време какво се чува? Кога ще са готови?

# 19
  • Мнения: 3 215
Аз също не съм виждала никакви изцепки в "Македония", а ходим редовно - най-много да станат хората да играят хоро, не съм виждала качени по масите и още по-малко на лоша музика - музиката е основно македонска или народна изобщо и не е дразнеща никак. Peace

# 20
  • Мнения: 1 047
Оня ден минахме през Добринище.
Въпреки, че валеше дъжд, беше невероятно красиво. Обядвахме в Македонската къща. Влюбих се в нея.
Рядко се среща заведение направено с такъв мерак и професионализъм.
Всичко беше много вкусно, а гъбите им са вълшебни.
Няколко фотки: 1, 2

@Хера, а тук ако знаеш виното как влизааа...като мехлемм-ммммм.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стига сте ме дразнилиии  smile3511 smile3514
Идвам в Добринище аз на 18-19-20.09 ще съм там и непременно ще посетя и Македонската къща но през деня, че ще сме с малкия.

# 22
  • Мнения: 1 047
Има и детски кът.  Wink

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Брях Shocked наистина ли...ама то и хотел има нали?

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
непременно ще посетя и Македонската къща но през деня, че ще сме с малкия.

вечер е пО-задушевно. Но ти трябва и някой местен шерп Wink
Къде сте виждали, музикален поздрав (силно ненатрапващ) да е безплатен. И понеже певеца е много истински, все едно песента звучи в оригинал.
Херка, отиди и до рибарника. По пътя за ски-пистите е.

# 25
  • Мнения: 1 047
...Брях Shocked наистина ли...ама то и хотел има нали?
PeaceАко кажа, че има ще рече някой, че реклама му правя, ама да те излъжа ли?
Особенно след като ти даде идеи за онези места до Кърджали.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Особенно след като ти даде идеи за онези места до Кърджали.
Mr. Green
За съжаление обаче вече звънях /да живее гугъла/ но нямат места за другата петък, събота и неделя. Нищо...ще си ида на Валентиното.
Ама той фена на Безбог ще му дърпам ушите Twisted Evilпитах по-рано за хотел с детски кът...нямало Twisted Evil Сега да смее да не ми хареса Валентиното...направо ще го банна Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 615
Само да кажа, че извора ме разочарова с това, че не е каптиран и не посмях да си налея вода от локвата.  ooooh! Иначе доволно се разходихме, приятно беше, пътя до х.Г.Делчев е прясно асфалтиран, но е тесен, имало е възможност да е малко по -широк. А вие за кои къщички питате?

# 28
  • Мнения: 187
като у4ени4ка всяка година ходих на летуване в Пирин,Безбог и Добринище са едни от най прекрасните места.само като 4уя Безбог и настръхвам-НЕВЕРОЯТНО място,влюбена съм в него Laughing

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние ще сме на Добринище за празниците
Идея къде има wi-fi

Общи условия

Активация на акаунт