Черни колички и черни детски дрешки

  • 25 600
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 521
аз що имам спомен, че ковчезите за бели newsm78
Черни са,а отвътре са бели.
Хайде обаче да попроменим насоката,че нещо не ми се нрави ковчези и детски колички в една тема Confused

# 391
  • Варна
  • Мнения: 777
Тогава просто спрете да оприличавате черните колички на ковчези.  Peace

# 392
  • София
  • Мнения: 2 438
четох пак едни списания за интериорен дизайн и след като днес видях поне 15 чисто бели ужасно скъпи коли докато чаках на светофара на аптека - пак да кажа, че според мен следващите скъпи модели количи ще идват в бял или черен лак. Колебая се измежду следните иконки:  Laughing Rolling Eyes Peace

# 393
  • Мнения: 4 435
Те белите коли са модерни от година и нещо, ако не и две. Та вече почнха да излизат от мода.
И стига с тия катафалки. Може ли да използвате такова сравнение толкова пъти в тема за деца, и количките им. Направо тръпки ме побиват. Confused Обаче за да влезна в ужасно грозният тон пък, да кажа,к че деца много рядко се погребват (да не чува Господ) в черни ковчези. Обикновено за децата са бели. Символика.

# 394
  • Мнения: 2 768
Темата тотално се изроди наистина.
Който смята за неподходящ черният цвят за деца - негово право си е.
Но сравнението с ковчезите е извратено, да не ми говори, този който му хрумва колко цветолюбив и жизнен бил! Не знам що за изкривено мислене може да имаш да сравняваш детски колички с ковчези! Казва го майка, видяла детето си в ковчег.
Останете си със здраве, цъкам на модератор да удари ключ, няма нужда повече  Stop

Общи условия

Активация на акаунт