Twilight/"Здрач" : юбилейна тема 31 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 16 278
  • 440
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Добро утро!

Явно днес ще сте/сме още на Робстен вълна- оставям ви да вилнеете  Laughing Сигурно и нета ще се напълни с още снимки и интерпретации днес
Ноо много ми хареса израза "на някаква фаза на употреба на нещо" на Лили- надявам се да е алкохол за Роб...за Кристен сме 50% сигурни, че е трева...трябва да пообсъдим някой път как бихме реагирали, ако излезе, че Роб "употребява"- успокоителни (което съм сигурна, че ползва) и други силни неща... но, за днес- мечтайте, романтични души, ще се видим довечера  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 343
Добро утро Simple Smile
Танзен Извинявай  Hug причината да нападам не е заради лични обеждения и предпочитания или различия а защото се почуствах засегната от това , че докато се коментираше никой не прояви недоволство ... И още чакам от вас да ми кажете кое ви минава границите...или изобщо сте против белите дискусии ???
Докато различните се съобразяват с нас и ние ще се съобразяваме с различните нали така ???
Но постави се на мое място изчезвам за два дни и се връщам и тука все едно минали ураган. Всеки чакал Хриси да дойде за да си каже болежките... Предлагам следващия път защото знам че ще има следващ път ние сме все жени и то доста все ще има недоволни предлагам да си го казват на мига. Ти можеш винаги да кажеш че си различна и това ти пречи , но защо изчака а не каза когато беше всичко в бяло и се обсъждаше и т.н. ??
Спираме дискусията ако има нещо по темата на ЛС ...
А да дори не е нужно да го пишеш в тематаможе да го напишеш на някоя от участничките на ЛС знаем се достатъчно добре и можеш да си уверена че ще се вземат мерки. Но отказвам да се чуствам като в училище : "Айде сега моето момиче излез пред класа да кажеш ти какво си правила в междучасието "  Crossing Arms За мен това е другарски съд или пък " Катя реши няма да играем с тебе защото не й спазваш правилата или не си нейната зодия или ... "
Спирам по темата който иска да обсъждаме още на Лични плсс или на скайп пиша го на всеослушание Simple Smile
Скайп: Womanitka
Ама пишете че сте от форума за да получите ауторизация.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Скайп: Womanitka
Ама пишете че сте от форума за да получите ауторизация.
Моят скайп е: krassenka
Можете да се свързвате да си лафим  Mr. Green, и аз като Уоми моля да пишете, че сте от форума
Бони, стига се ядосва бе! Танзен не се включи в белите дискусии, даже не влизаше в темата май по това врме, недейте напада толкоз...След като съм останала с впечтлението, че й е неприятно значи го е казала по някое време  PeaceА аз трябваше открито да си призная, че ме дразнят колажите, а не само да намеквам и да не пиша..То сега излеза, че съм ревла на рамото на Тина
Айде казах си и приключвам безмислената тема Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3
    Покрай топлите снимки на Робстен съм забравила да гласувам. Аз съм с 2 и 3, и се подразбира, че ще ги видя, ако ми ги изпрати познат, т.е. ако са лесно достъпни, иначе  няма да си правя труд да търся специално. Обаче съм убедена, че снимките все ще изскочат в един момент под носа ми Mr. Green
   Аз пък, не за друго, а защото съм точно след тези 2 поста, да кажа, че не се дразнех нито от писането в бяло, нито от колажите. Не виждам кой знае какво прекаляване, макар да не съм по бялото, в смисъл, че не бих захванала разговор в тази посока,  и да съм от умерените в лиготиите. Приетите правила мисля, че са достатъчни. Добре се чувствам тук, за което ви благодаря. Добър понеделник от мен.
    

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 10:07 от lili0909

# 79
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен   food010
Напоследък се включвам много рядко, но се оказа,че Банско ми предлага повече "развлечения" от колкото съм очаквала  newsm41  Crazy
А за анкетата гласувах, че ще видя голите снимки на Роб на всяка цена  smile3521

# 80
  • Мнения: 3 576
Добро утро Simple Smile

Гласувах, че бих изровила голи снимки на всяка цена.
Съжалявам, но съм прекалено любопитна, дори и да знам че мога да се разочаровам, няма да устоя на изкушението... Embarassed

Последните снимки с Кристен говорят сами за себе си - ясно е, че има нещо, но се съмнявам, че на онази замъглената се целуват.
Наистина няма логика толкова време да се крият, и сега на публично място да го направят....
По принцип не би ме издразнила връзката им, отиват си, само Кристен да разкара този наркомански имидж, т.к ми е ужасна.
Може да бъде много красива, ако иска.....  Peace

# 81
  • Мнения: 12
Здравейте !   Hug

Trinity къде се изгуби ти , добре дошла !  Hug   bouquet

Айде , айде приключихме със спора ,но и аз съм съгласна ако някой нещо го дразни да си казва на момента и да оправяме до колкото можем нещата , за да няма после криене зад поли и т. н.  !  Peace  Mr. Green

Моят скайп е - gadincheta , който иска да се включва ще ми е приятно да си початкаме  ....  Hug

# 82
  • Мнения: 200
Добро утро мацки Simple Smile

Аз искренно се забавлявах с колажите и нямам нищо против белите мнения Simple Smile Сори ако съм подразнила някой  Peace

Фенки на Келън, намерих една снимка на вашия човек ама няма как да го оцветя в бяло, ако ме разбирате, затова ПРЕДУПРЕЖДАВАМ - съдържа сцени , които предизвикват нецензурирани и "лоши" помисли : За тези, които се дразнят- НЕ ЦЪКАЙ! Simple Smile
  Laughing
http://img35.imageshack.us/img35/5023/normal001xnw.jpg

# 83
  • Мнения: 354
Добро утро, момичета, явно повечеро реанимират след снощното будуване Simple Smile
Красе, мерси за подкрепата, наистина тогава изобщо не бях в Пловдив и четях от телефона ( но не исках да се оплаквам ако съм само аз, но има ли значение вече - приемете ме за бебето на групата и да караме нататък  Mr. Green)

Пожелавам ви прекрасен слънчев и блещукащ ден  Laughing

# 84
  • Мнения: 1 343
Да помогнем на Mirel
Как реагира Едуард като разбира че Джейк е белязал Ренесме ?
Ядосан ли е ? Притиснал ли го е в ъгъла ? Проявил ли е бащински инстинкт към дъщеря си ???
Хайде давате идеи Simple Smile

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хаха, аз си мисля,ч е Едуард е луднал и се е наложило да го държат Емет и Джаспър, за да спасят "кучето". После разбира се идва на себе си и се сеща за тов акак му дал разрешение да превърне Бела и т.н.

# 86
  • Мнения: 2 013
Аз съм пропуснала всякакви бели дискусии и даже не мога да разбера точно за какво е спорът. Аз с удоволствие бих обсъждала сексуалността на вампирите (не на Роб, много ми е младичък:-)) и не виждам защо това да е драма в женски форум.

Наскоро във фейсбук Любен Дилов беше с ето този статус:

Luben Dilov Прочете всички книги на Стефани Майер и все още не е наясно: какво е отношението на вампирите към неразположените жени? Ето, заради подобни размисли пак закъснях за работа...

Аз разсъждавах по същото. Е, сигурно вече сте го отминали отдавна...

# 87
  • Мнения: 1 558
Аз съм пропуснала всякакви бели дискусии и даже не мога да разбера точно за какво е спорът. Аз с удоволствие бих обсъждала сексуалността на вампирите (не на Роб, много ми е младичък:-)) и не виждам защо това да е драма в женски форум.

Наскоро във фейсбук Любен Дилов беше с ето този статус:

Luben Dilov Прочете всички книги на Стефани Майер и все още не е наясно: какво е отношението на вампирите към неразположените жени? Ето, заради подобни размисли пак закъснях за работа...

Аз разсъждавах по същото. Е, сигурно вече сте го отминали отдавна...

Всъщност точно от там тръгна всичко Peace

# 88
  • Мнения: 200
Да помогнем на Mirel
Как реагира Едуард като разбира че Джейк е белязал Ренесме ?
Ядосан ли е ? Притиснал ли го е в ъгъла ? Проявил ли е бащински инстинкт към дъщеря си ???
Хайде давате идеи Simple Smile

Ядосан ли? Той е бесен, той не е бесен, той излиза от кожата си, той не знае къде се намира, единственното което го интересува е как да разкъса кучето по бързо и болезнено. Мисля че само Бела може да го успокои....частично и за момента. Това е нещото, което Едуард никога няма да приеме, според мен Simple Smile Ренесме е най-святото нещо за него. Няма мъж / а камо ли "куче"/ сори тийм Джейк// които да е достоен за нея. Мисля че сблъсъка между двамата, и яростта на Едуард ще е грандиозно събитие.  Crazy Една стотна от секундата му отнема да се озове при Джейк и да го хване за гушата. Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Наскоро във фейсбук Любен Дилов беше с ето този статус:
Luben Dilov Прочете всички книги на Стефани Майер и все още не е наясно: какво е отношението на вампирите към неразположените жени? Ето, заради подобни размисли пак закъснях за работа...
Аз разсъждавах по същото. Е, сигурно вече сте го отминали отдавна...
Ако обичаш точно такива дискусии не са по вкуса на никой в темата
Поне затова мисля,ч е сме наясно

Общи условия

Активация на акаунт