Красиво женско лице?

  • 658 748
  • 5 272
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 1 109
Видях, че сте обсъждали Ирмена Чичикова. И аз много я харесвам!
От БГ лицата намирам за красива и Александра Богданска. Хем красива, хем много чаровна.


Олга Модева:



Ива Янкулова


# 2 806
  • Мнения: 433
Тази Олга Модева е невероятна!

# 2 807
  • Мнения: 1 109
Да, красива по много отличим начин, не може да я сбъркаш с друга. Много ми харесва колко характерен и строг нос има. Нищо общо с малките чипи нослета, които дялкат на конвейер у нас.

# 2 808
  • София
  • Мнения: 5 198
Чудя се какво ли издава моят нос 😂 . ( с много добри чувства написано)
Александра ми харесва, но като че ли има нещо в нейният нос, което много , съвсем леко отблъсква .

# 2 809
  • Мнения: 31 737
 Rebecca Mader









Колкото до коментарите за предишната, че приличала на пиле и кутия не знам какво да кажа. И пиле и кутия съм виждала и не виждам прилика между тези неща и момичето  Laughing

# 2 810
  • София
  • Мнения: 5 198
Еха , Ребека , първата снимка е много красива 😍
Определено хубава жена , и на всяка от снимките е различна
Какво мислите за новата ни Мис Вселена?

# 2 811
  • Мнения: 36 505
 На мен не ми пречи по-квадратната челюст - момичето изглежда добре.
Но това е до вкус, за мен конските лица са непривлекателни. Като под конско, разбирам силно издължено и с едри зъби. Имаме миски, манекенки и тв водещи, които изглеждат така - явно този тип се харесва на родна почва - поне в някои среди.

Ребека Мадър ми харесваше много в "Изгубени", но не и в "Имало едно време". Май не харесвам как изглежда никой от "Имало едно време" - някаква магия е...

Николета Тодорова определено е хубава.

# 2 812
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Тази Ребека ми прилича на нашенската Гери Малкоданска. Но и тя не ми допада особено. Simple Smile

"Мис Вселена – България" е хубаво момиче, без да е някаква свръх-красавица, по мое мнение. Rolling Eyes

# 2 813
  • Мнения: 1 109
Ребека Мадър е хубава, но със студена красота, по която аз не си падам. Такива стъклени сини очи не харесвам.
А Мис Вселена е хубава, но по банален начин, лично за мен. Точно обратното на това, което казах за Олга Модева.
Носът на Александра Богданска на мен много ми харесва Simple Smile Малко римски такъв един Simple Smile.

# 2 814
  • София
  • Мнения: 15 222
"Мис Вселена – България" е най-обикновено българско момиче. Просто хубава - като много други. Нищо впечатляващо.

# 2 815
  • Мнения: 36 505
 И според мен миската не е изключителна красавица, но очевидно изглежда добре, за разлика от други наши миски, които имат стройни тела, но от врата нагоре са .. Trollface

# 2 816
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Другата ми слабост ...

# 2 817
  • Мнения: 1 109
Punchinello, и аз я харесвам! Много чар! Heart
Като стана въпрос за Одри, няма как да не спомена и другата Одри, която за мен е еталон за прекрасност

# 2 818
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ужасна е, главата ѝ е като кутия!
Друга с глава като кутия, даже направо телевизор /ама от старите/  Laughing  Софи Маринова ...много ми е антипатична
А Софка е просто ужасна и за мен.

# 2 819
  • Мнения: 19 028
Какво мислите за новата ни Мис Вселена?



Дано да ѝ оправят поне чисто козметично зъбите за конкурса, защото не съм виждала досега кандидат-миска на световен конкурс, която да е без типичната усмивка на миска. С тия зъби е страшна, ако се усмихне, макар че в действителност не може да се каже, че е грозна. И с по-естествен цвят червило изглежда по-добре, очите също не са сполучливо гримирани.

Общи условия

Активация на акаунт