Красиво женско лице?

  • 658 718
  • 5 272
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 1 484
Ракел Уелч - много мой тип жена и в лице, и в тяло
Скрит текст:



И по-актуални снимки:
Скрит текст:

# 2 866
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе не знам за снимки, но аз я гледах в цял филм от миналата година и мога да кажа, че е просто изключителна.
https://www.youtube.com/watch?v=34bD6kJW1a8
Тук наистина изглежда страхотно, кустурица я беше снимал с любов. Но в други филми картинката въобще не е същата. Освен това Моника старее с все същия стил 'пръскам горещ сексапил', което на 30 може и да е било неустоимо, но на 50 е леко смешновато. Черен грим, впит в бръчките, не прави на никого услуга.

# 2 867
  • Мнения: X
Абе не знам за снимки, но аз я гледах в цял филм от миналата година и мога да кажа, че е просто изключителна.
https://www.youtube.com/watch?v=34bD6kJW1a8
Тук наистина изглежда страхотно, кустурица я беше снимал с любов. Но в други филми картинката въобще не е същата. Освен това Моника старее с все същия стил 'пръскам горещ сексапил', което на 30 може и да е било неустоимо, но на 50 е леко смешновато. Черен грим, впит в бръчките, не прави на никого услуга.
За "пръскам горещ сексапил" не мога да кажа. На мен ми изглежда майчински. Като римска матрона. Simple Smile Много женствено - като от картина на стар майстор.

# 2 868
  • Мнения: 8 894
Моника излъчва сексапил без смешни пози и гримаси, без перверзност, без напъни. Просто си го има съвсем естествен, съответстващ на годините ѝ. Жалко, че се раздели с Венсал Касел. Харесвах ги много заедно. Е, сега ги харесвам поотделно.

# 2 869
  • Мнения: 17 546
Моника вече не излъчва точно сексапил. На тези години леко ми е пошло да се яви по гащи... Но според мен си остарява съвсем достойно, без яки интервенции, които да я превърнат в карикатура. Малко прическата и стилът ѝ на обличане не ми допадат. С промяна и на двете би могла да изглежда много по-свежа.

# 2 870
  • София
  • Мнения: 9 979
Дааа, ако подкъси косата и освежи стила, ще се подмлади значително - щото си е хубава жена.

# 2 871
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На двете снимки показани от Лили Моника категорично не ми харесва.

# 2 872
  • Мнения: 2 500
На мен Моника Белучи ми харесва. Ако изглеждам така на нейните години ще се радвам.
Излъчва елегантност и класа, а това или го имаш или не.

# 2 873
  • Мнения: 17 546
Аз не знам кой на колко години е от списващите тук, но ви уверявам, че живите жени на 50+ изглеждат точно така. Всяка друга, която на 53 изглежда като на 43, е с тунинг, който ще ви разплаче като я видите 10 години след това. Много малко са жените с малко по-стегната и сияйна кожа на лицето, наближаващи 55. Виждаме ги по сайтове, списания, а и с днешните техники за снимане... вярна представа за вида им, ще има само, ако се събуждаме до тях.
За мен предимството на Белучи е, че е естествена. Няма вечна младост все пак!

# 2 874
  • Мнения: 24 467
На мен Моника Белучи ми харесва. Ако изглеждам така на нейните години ще се радвам.
Излъчва елегантност и класа, а това или го имаш или не.
С подходящи операции и/или подходящ грим и/или хубав фотошоп и по-добре можеш да изглеждаш.  Grinning

Моника не е сексапилна на тази възраст. Просто е една жена, която остарява съобразно биологичните закони. Може би. Не съм я виждала на живо как реално изглежда и аз.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 15:27 от Judy

# 2 875
  • Мнения: 433
Моника излъчва сексапил без смешни пози и гримаси, без перверзност, без напъни. Просто си го има съвсем естествен, съответстващ на годините ѝ. Жалко, че се раздели с Венсал Касел. Харесвах ги много заедно. Е, сега ги харесвам поотделно.

Съгласна съм с теб.

# 2 876
  • Мнения: 2 500
Харесвам и Джулиън Мур. Може и за друга жена над 50 да се сетя.
Друго имах впредвид, но явно не ме разбрахте.
И двете излъчват класа и стил. Остаряват достойно както казваше Белучи :"Искам да остарявам като катедрала, а не като цървул." С операции или грим , ако го нямаш това  простееш.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 16:38 от cloè

# 2 877
  • Мнения: 24 467
...С операции или грим , ако го нямаш това  простееш.
О, напротив, много помагат,заедно с фотошопа, особено пък на снимка. Където не се вижда колко си прост и колко не си.  Laughing

# 2 878
  • Мнения: 2 448
Моника Белучи сякаш е най-красива между 30 и 40 години, на 20 + не бих казала , че е кой знае каква красавица, обикновено миловидно изглеждащо момиче.

# 2 879
  • Мнения: 2 500
От 11/07/2017 чела е във форума относно прическата и грима.
https://www.google.it/search?q=monica+bellucci&dcr=0&prm … c=KRmh2z877BZa7M:.
На хубавото грозно не мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт