Красиво женско лице?

  • 658 186
  • 5 267
  •   1
Отговори
# 4 155
  • Мнения: 2 208
Отрязах кадър от видеото на Vivi.
Дори в нейния случай може да не става въпрос за "умишлен" грим за подчертаване на скули, а просто резултат от обикновен грим. При несполучливи пластики и гримът изглежда несполучлив.

Скрит текст:

И Клер е на същото мнение. 🙂

# 4 156
  • София
  • Мнения: 15 219
Че има корекции -има, да. Ама не чак такива, че да се е обезобразила по начина, по който изглежда на "онази" снимка.

# 4 157
  • Мнения: 19 848
Сигурно тогава е била още отекла от манипулациите и гримът, светлината на прожекторите само са засилили ефекта. Сега е поспаднала вече.

# 4 158
  • София
  • Мнения: 2 846
Да, поспаднала е, но трябва да е нащрек. Следващия път може съвсем да се обезобрази.

# 4 159
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Urassaya Sperbund (Yaya) – 27-годишна тайландска актриса и модел от норвежки произход. Мисля, че е показвана назад в темата, но тя е толкова нежна и очарователна, че си заслужава да бъде видяна отново. Simple Smile

Скрит текст:



























www.instagram.com/urassayas

# 4 160
  • София
  • Мнения: 15 219
Прекрасна е!

# 4 161
  • Мнения: 207
Истинско попадение! Хваща погледа, много сладка. Не знам, покрай толкова пластмасова красота някак не обръщам внимание на лицата, то не си сигурен кое е реално вече, но това момиче се откроява.

# 4 162
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Коте, в 10-ката!

# 4 163
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Интересна е, определено. На някои от снимките ми напомня на Джесика Алба, а на други – леко на младата Натали Портман.

# 4 164
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
сЛадка е.

# 4 165
  • Мнения: 31 669
Erica Cerra
Скрит текст:


# 4 166
  • Мнения: 22 867
В другата тема за красиво мъжко лице сложих снимки на Майкъл Фасбиндер и, нали стана въпрос, че съм от натуралистките Simple Smile, да сложа тук пък половинката му, защото я харесвам. Не знам дали още е, по едно време имаше слухове, че се разделят, не съм следила какво става.

Алисия Викандер


Още нейни снимки

На страниците на Венити феър

Считам, че и без изкуствено напомпан бюст, една жена пак е секси.

Скрит текст:





# 4 167
  • Мнения: X
За мен има нещо дразнещо Алисия Викандер в лицето. Така и не можах да я харесам.

# 4 168
  • Мнения: 6 622
И аз не я харесвам. Някаква заспала ѝ е физиономията.

# 4 169
  • София
  • Мнения: 5 883
Цитат
Считам, че и без изкуствено напомпан бюст, една жена пак е секси.
И без напомпани устни.
Не й е съвсем идеален носът, евала, ако не го е коригирала.

Общи условия

Активация на акаунт