Отзиви за проф.д-р Златко Пенев - Варна

  • 5 329
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
Здравейте,
надявам се някой да е ходил при този лекар и да ми каже нещо повече за цени на прегледа, а и дали е доволен. С един приятел се уговорихме да ходим при него, за преглед на бенки и евентуалното им премахване. На мобилния отговоря уклончиво за цени на прегледа, а на мен ми се ще да бъда и физически и психически подготвена. Така че ще съм благодарна да споделите вашия опит от посещение при въпросния лекар.

# 1
  • Мнения: 737
Има и др. специалисти във Варна който са добри кожни лекари. Аз лично съм махала по тялото  си доста бенки и с лазер и  хирургично. Мога да те посъветвам единствено, че каквото и да ти предложат като метод на премахване да изискваш бенката да се изследва след това за да ти е "мирна главата"

# 2
  • Мнения: 1
Здравей, ReaNora,
прочетох, че си имала процедури по премахване на бенки. И аз имам няколко, които бих искала да махна и съм се насочила към специалист от Варна, тъй като е най-близо до града където живея. Много ще съм благодарна на теб или някой друг, ако ме насочи към добър специалист-дерматолог.

# 3
  • Мнения: 737
ana korn здравей, първо реши по какъв начин искаш да ги махаш, с лазер или оперативно, и тогава ще мога да ти предложа няколко имена.  Пиши и на ЛС ако искаш!

Общи условия

Активация на акаунт