Коя песен слушате сега?-12

  • 30 647
  • 752
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 236
песничка за рудолф с червения нос  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=pISgVQOj_QM&feature=fvw

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
http://www.vbox7.com/play:cbed2d87
Денонощие-Росица Кирилова

# 617
# 618
  • Мнения: 423
привет и от мен
Моля ви помогнете ми да намеря песента от новата реклама на нескафе  smile3514
Благодаря   bouquet
Hopper invasion се казва парчето, ама е много трудно да го открия за сваляне... Опитите продължават! http://www.youtube.com/watch?v=QgRHWw_RRMI
Aз свалям каквото си поискам така:
изтеглих си RealPlayer SP -  последната версия и като отвориш промерно желаната песен от Youtube или Vbox7 на самото клипче като тръгне в горен десен ъгъл като сложиш стрелката на мишката там се появява надпис Dawload This video теглиш си клипчето, след като приключи има опция convert to... от там избираш в какъв формат да ти се конвертира, естествемо Mp3 и така изтегляш от клипа само музиката, записваш си я някъде из компа а ако искаш после клипчето изтриваш!  Peace
Дано съм била полезна на всички които искат само MP3ки, а нямат от къде да си изтеглят!

# 619
# 620
# 621
  • Мнения: 24
за всички, пускащи музика тук  bouquet
Animals- Don' t Let Me Be Misunderstood

# 622
  • Мнения: 75
Only My Heart Talkin

Queeny Niece,за теб и разбира се за ka_tq   bouquet   bouquet Чудесен и пестящ време плеър.

# 623
  • Мнения: 25
Queeny Niece  bouquet

Днес ми е едно сладникаво настроението...... 

Venke Knutson - Kiss

Christine Sandtorv - Four-leaf Clover



# 624
  • Мнения: 957
Поздрав за всички пишещи тук

http://www.youtube.com/watch?v=e7adDceI0M4

# 625
# 626
# 627
  • Мнения: 1 543
Хубави песни,писани от влюбени мъже...
Блазе на тези жени,за които пишат такива песни....

# 628
  • Мнения: 1 479
Peace Heart Eyes За теб,една песен от по-стар албум,но яка:http://www.youtube.com/watch?v=9OQTiKyjgOg&feature=related-Don't Break My Heart Again

# 629

Общи условия

Активация на акаунт