Ве4е сме в Холандия

  • 1 564
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 854
Мимка, добре дошла пак. Как се уредиха нещата?
За книжките : ползващите 30% рулинг могат без изпит да си сменят БГ за холандска книжка, или поне така беше преди. Аз така си взех мойта.
Поздрави, Сара

Мисля,че така беше допреди февруари  или април тази година.След тази дата изпита е задьлжителен-листовки плюс кормуване.Една позната взе книжка така,не помня кой от месеците беше,но помня,че гонеше някакви дати,защото след това щели да променят закона.Какво означава 30% рулинг?

Мимката,добре дошла и кьсмет с живота и шофирането в Холандско!

# 16
  • Мнения: 5 183
Добре дошла отново сред нас и 4естита ти шофьорска книжка!

# 17
  • Мнения: 1 072
30% рулинга се ползва ако си дошъл да работиш тук и си с някаква търсена професия. Ползваш облекчения в данъците.
Виж това:
 http://www.minfin.nl/default.asp?CMS_ITEM=MFCWD3FAA49CA2140442C8 … CF6DDX33X38507X05

# 18
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Еййййййй,супер.Влизам аз вьв форума и какво да видя Shocked,МИМКАТА се прибрала Laughing.Много се рдавам за вас.
4естита ти книжка и сьс здраве да си я........ми караш Mr. Green Laughing Mr. Green
СУПЕР ,МНОГО СЕ РДАВАМ ЗА ВАС. Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 394
бравос-тоест всичко с паспорти и прочие оставане е наред, нали така? Praynig

# 20
  • Мнения: 3 394

Добре си се завърнала   bouquet
... ако имаш право на пребиваване си длъжен да изкараш холандска книжка,пък аз такова нямам ,тъй 4е ще си карам с българската Whistling
А така и аз на този принцип 3 годинки врътках с БГ книжка Wink Когато ми позволиха постоянно да пребивавам ме досрамя и си изкарах и друга книжка  Laughing

пссссссс, тихо бе Mr. Green
аз миналата седмица минах листовките и сега се редя за няколко *тренировъчни * курсчета при инструктор-скоро ще кажа какво е станало Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 825
Ей на това му се вика новина. Добре дошла отново сред нас  Hug
Честита ти шовыорска книжка и сыс здраве да си я ползваш

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хей Мимка,радвам се ,4е си отново тук  Hug
4естита книжка,безаварийно кормуване и дано успеете да оправите документите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт