Февруарче много шава вече, нищо, че е още мъничко човече! (12)

  • 9 274
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Бръмби, тая нощ като свършиш у вас, заповядай и у нас!  Laughing Hug Почивай си, мила, не знам откъде имаш сили да вършееш нощем.
Това за момата още не го асимилирам на 100%, днес цял ден продължавам да говоря в мъжки род и няколко пъти ме поправят.  Laughing Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3
Момичета мен са ме обзели някаква паника и страх,в 13 седмица съм по изчисления,но корема не ми расте,и имам чуството че става все по малък...луда ли съм? или да отда на лекар по скоро? newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 6 011
Руми, можеш само да се радваш! Нали всичко с бебето е наред, нямаш кървене или силни болки? В болницата бях в една стая с момиче, което спокойно може да докара комплекси на всяка манекенка - в 15 г.с. беше плоска като дъска, трудно и повярвахме, че е толкова бременна, наложи се да ни показва ехографски снимки.
Моят корем изникна като гъба за една седмица. Първият път ми пролича чак към 6-ия месец, дотогава си закопчавах всички панталони.

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 21:23 от Ника

# 63
  • Мнения: 307
Руми,на мен също още не ми личи,а от утре съм в 15 г.с.Имам си корем толкова колкото и преди и всички дрехи ми стават(включително и панталона в който най-се харесвам Wink и ме прави малко по-слабичка)
Dallcheto благодаря за предложенията! Hug

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 52
Искрено ви завиждам. Аз просто съм огромна. Разширих се и в таза, и в корема и в кълките. За целулита просто не искам да говоря, появи се изведнъж навсякъде. Изобщо не мога да си нося старите дрехи. Всичките ми дрехи все са впити де, може това да е причината, но е абсурдно да обуя нещо от преди. Ужасно грозна съм. А за и обривите по лицето, гърба и ръцете...да не ви разправям...Положението е направо критично. Преди 2 дена се теглих сутринта - 53,700, тази сутрин - 55,100 - просто нямам думи. Забременях 51 кг. Това моето на нищо не прилича просто.

# 65
  • Мнения: 3
Ох аз много се притесних,и утре ще ходя на преглед,може да ви се стори луда работа ма от 10 дена не съм виждала бебето и какво ли не ми мина през главата,нямам кървене,само леко ме опъва ниско долу корема,но тва ми е първото бебенце и може би съм много нетърпелива всичко да се случва по бързо Simple Smile и на мен всички дрехи ми стават качила съм само 1 кг Даже днес си купих първия панталон за бременни от ZARA-outlet за сумата от цели 10 лв  newsm44 и разбрах че е за бременни чак в пробната... Laughing

# 66
# 67
  • Мнения: 0
Здравейте, бъдещи мами! Милена се казвам Simple Smile От Видин сън и термина ми е на 22 февруари. Ще се радвам да споделяме емоциите от бременността Simple Smile

# 68
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравей Мими, добре дошла! Пожелавам ти всичко да мине леко с прекрасно и здраво бебе на финала! И аз тук от 3 дена се усещам, че се надувам и взе да ме хваща истерията Sad, аз съм добре заформен овал по принцип и винаги мръдна ли малко полудявам и истерично гладувам-иначе ставам огромна, а сега ....как да стане. Ще се свиква, трябва!  newsm78

# 69
  • Мнения: 3
Здрасти от мен mimi_sunshine,май само аз не спя по тва време,добре дошла в нашето голямо женско царство....  Hug

# 70
  • До Балкана
  • Мнения: 100
..и аз, и аз... Laughing

# 71
  • Мнения: 3
хахахахаха имало още някой,супер,тъкмо си мислех че сама ще си пиша и сама ще си отговарям..... Laughing

# 72
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Някакви бесове са ме хванали и само си мисля как ще ходя до съседния град в четвъртък на БХС. И ми изглежда много сложно, защото трябвало техен лекар да ме види на ехограф, да ми попълни някакви бланки и тогава ми вземат кръв - как да ме хване сън, Руми, кажи!  #Crazy Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3
Аз пък ако ти разкажа при мен какви премеждия имаше докато ми вземат кръв за тва БХС няма да повярваш,мога да ти го разкажа за да те успокоя,със сигурност повече време ми отне да ми вземат кръв в болницата от колкото да отида до другия град  newsm62

# 74
  • Мнения: 0
Благодариа много! И на всички  ви  пожелавам лека бременност и само   хубави емоции Hug

Общи условия

Активация на акаунт