Как спите с жена в леглото?

  • 9 512
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте всички,
deja pere вземи драсни два реда щом ти се молят и да продължим по темата.

# 16
Наскоро една колежка ми сподели (повода беше друг), че не спи в едно легло с мъжа си почти от сватбата си (5г.), бях много учуден, но тя ми каза че това се среща доста често.
Дали е вярно че много двойки спят разделени?

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз такава знам само една - не говоря само за мои познати, а и за познати на родителите ми
за мен е безсмислено щото си обичам секса, дари когато е изтъркан, добре познат и дори скучноват... айде известно време - ок, ама 5г  ooooh!
ма пък и другото е вариант - за да го правя ще трябва да ходя в другата стая на "гости"  Mr. Green ще си правим рандеву - "днес у вас, утре у нас"  Wink разнообразие  Laughing пък и любовен чентириъгълник ако заформим ще има място и терен  Wink

# 18
  • Мнения: 4 473
Наскоро една колежка ми сподели (повода беше друг), че не спи в едно легло с мъжа си почти от сватбата си (5г.), бях много учуден, но тя ми каза че това се среща доста често.
Дали е вярно че много двойки спят разделени?
Е, и? Crossing Arms Това не значи, че сме по-малко семейство от останалите, нали?!Или греша...?! newsm78

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Гушка ме, целува ме и ме галииииии....ах че хубаво. Заспиваме по различен начин-или лице в лице /обожавам да го мириша/ или единият с гръб, а другият плътно залепен за него....най-често май аз му заспивам върху ръката, докато го галя по коремчето.
   Ей го сега-вече е заспал и ме е лишил от удоволствието да ме погали smile3516

# 20
  • Мнения: 53
Ние с моето момиче спим в поза "лъжички" , като описаното он Dp.
В контекста за спането се сетих за един много сладък виц!?

Господ слязъл на земята. Срещнал го един човек и го питал:
- Господи, трешно ли е да се спи със жена?
Господ отговорил:
- Не е грешно, ама вие не спите бе, чадо !

 Grinning

# 21
  • Мнения: 463
Много моля да се разберем! Значи, гушкането си гушкане  kiss, спането си е спане  smile3524. Нали знаете вица : Не бъркай боя с е.....то"  И аз, и съпругът ми приемаме това време за неприкосновено! Не обичам някой да ме докосва докато спя, било то и любимия човек, който също брани лъвски суверинитета на своята половина от леглото. Спим в едно легло, но голяяяяяямо и всеки си има отделна завивка. Когато се случи да сме на гости и се налага до спим в тясно легло, предпочитаме да спим по-малко и да се гушкаме повече  condomuu luvbed

# 22
  • Мнения: 7 474
 Ако не правим това luvbed, си обръщаме по едно дупе и  smile3524

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 16:57 от Leo

# 23
  • Мнения: 4 473
Много моля да се разберем! Значи, гушкането си гушкане  kiss, спането си е спане  smile3524. Нали знаете вица : Не бъркай боя с е.....то"  И аз, и съпругът ми приемаме това време за неприкосновено! Не обичам някой да ме докосва докато спя, било то и любимия човек, който също брани лъвски суверинитета на своята половина от леглото. Спим в едно легло, но голяяяяяямо и всеки си има отделна завивка. Когато се случи да сме на гости и се налага до спим в тясно легло, предпочитаме да спим по-малко и да се гушкаме повече  condomuu luvbed


 Joy Joy Joy
Страхотно изказване, подкрепям! Peace
Само това за `гостито` е малко на късмет, щото ако леглото скърца, малко неудобнИШЕ става номера  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 760
Ако не правим това luvbed, си обръщаме по едно дупе и  smile3524
На едно легло сме, но с отделни пружини и матраци; съответно сме с оделни завивки. Гледам, че обикновено се докосваме /я с ръка, я с крак/ независимо, че сме с гръб един към друг.

# 25
Ти да не спиш с друго? Wink

# 26
  • Мнения: 5 317
 Заспиваме в тези пози:

# 27
  • Мнения: 2 125
Цитат
На едно легло сме, но с отделни пружини и матраци; съответно сме с оделни завивки. Гледам, че обикновено се докосваме /я с ръка, я с крак/ независимо, че сме с гръб един към друг.
Цитат
yes

# 28
  • Мнения: 3 405
Аз спя с мъж в леглото Mr. Green newsm78

# 29
  • Мнения: 16
В най-общия случай аз си лягам след жена ми и има 2 варианта. Ако е обърната към моята страна, се обръща на другата страна и си намърдва д***-то така, че за мен остават 20 см от цялата спалня и ща не-ща се налага да се вкопча в нея за да не изпадна по случаност ...
Ако пък си е обърната с гръб към мен (по-добрия вариант) си остава така. Този вариант е за предпочитане, защото докато ме няма не е интересно в моето пространство и още не се е намърдала там Wink

Има и трети вариант в много редки случаи ... когато е в настроение ... гушва ме и ляга на рамото ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт