Лято с ФОТОШОП (Тема 68)

  • 36 481
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 224
Нещо и от мен.Нямам идея какво се е получило,на места има грешки,но това се получи за сега.  comp03А и помощничката е с температура и гледам да я оправя по бързо ,че е гадна работа.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Благовеста, добре дошла. Включването ти е невероятно и с типичния нежен стил, който имаш Simple Smile Много ми стана интересно - чадърчето елемент от кит ли е или малката ти фея има такова? Simple Smile

Лени, много е сладка рамката...като я видях и веднага си помислих дали не може да има един художник, чиято четка застъпва мъничко парченце от снимката, сякаш я рисува Simple Smile Може пък и някаква фея, която лети и с четка застъпва от горната част, където има само фон сякаш нанася финални щрихи? Simple Smile Малко съм инфантилна сигурно, но този триножник с платното и формата на маската така ми проговориха Wink

Сузанка, много е симпатична композицията...особено ми харесва как клончето пада над теб Simple Smile Създава реално усещане. Аз бих направила фона син, а отдолу пред и зад вас да струпам повече цветя, за да се получи по-реална и пълна композиция - сякаш сте във някаква градина Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 771
Благовеста, супер сладурска е последната ти рамка!

Аз съм на шарена вълна:

# 48
  • Мнения: 84
Много ми стана интересно - чадърчето елемент от кит ли е или малката ти фея има такова? Simple Smile

Не, моята фея няма чадър Simple Smile Елемент от кит е, но малко съм го попроменила та да й пасне.

# 49
  • Мнения: 6
Благовеста ,а как се правят  локвичките ?

# 50
  • Мнения: 166
Благовеста HugНевероятна както винаги!Стахотен колаж,толкова нежен...

# 51
  • Мнения: 119


Благовеста много нежна рамка.


 


# 52
  • Мнения: 84
Благовеста ,а как се правят  локвичките ?

Локвичките не съм ги правила аз. Намерих го това "нещо" и реших че може да стане като локвичка. Съвсем малко съм го променила, май цвета и прозрачността, и малко блър за да не е ръбато. Капките са отделно слагани.


Аз имам много работа и все спешна. Как да направи човек нещо хубаво, като все дават зор. Направо съм се отчаяла, и май ще си вземам работа и за нощес в къщи.
Даже не съм прочела още какъв е конкурса!
Хайде лек ден на всички. Ако ми писне, мога да зарежа работата и да се включа с нещо Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 12:18 от Благовеста

# 53
  • Мнения: 560
Ето как може да се направят локвички

http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=59

# 54
  • Мнения: 7
Е добър ви ден !
Взех си бележка и се надявам,че този път вече съм се справила по-добре.Много ми харесва как се получи дано и на вас Blush


Кали обичам свежарски рамки Peace
Лени,Благовеста ЧУДНИ
Сузанка придържам се към мнението на Минерва
Нора сладка е ,но можеш да смениш фона с някой по-весел и да сложиш някой друг елемент от дясно , за да е по-завършено Hug

# 55
  • Мнения: 560
Да ви пусна и едно смотано от мен  Blush

След толкова време прекъсване...и като нямам на кой да правя рамки който да ми е вдъхновение така се получава.... Rolling Eyes

http://img200.imageshack.us/img200/7158/53826904.jpg

# 56
  • Мнения: 7
Нещо съм се разработила Joyама така е по-добре,че иначе полудявам вкъщи без работа #Cussing out
и     

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 12:12 от ivelina karavasileva

# 57
  • Мнения: 6
Благовеста,страхотно ти се е получило с това "нещо".
Тани,благодаря за урока.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 289
Ивелинче първата е жестока, поздравления. smile3501
Втората и третата също,само си мисля, че там където се застъпват снимките самите рамки трябва или да са отгоре или под другите.Защото някак се получава снимката отгоре пък рамката отдолу,което стои нереално всъщност.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета, знаете ли какво се чудех...дали в албумите от конкурсите, след обявяването на победителите, да на слагаме по един коментар "Победител" под творбата, която е спечелила?
Иначе се забравя, пък може би е интересно за архива Wink

Някои победители (особено на новите конкурси) ги помня и мога да започна да им лепя "Победител", и всеки, който иска може да се включва да помога...дори може и второ и трето място да се отбелязват...където е възможно де.
Какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт