МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 26, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 855
  • 438
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 13
Аз съм възмутена и огорчена, съчуствам на Ламия и евала за смелостта да му повярва, въпреки нанесените обиди,а на всичкото отгоре се надяваше да чуе едно "Извинявай" от негова страна, но уви

# 421
  • Мнения: 267
Аз съм възмутена и огорчена, съчуствам на Ламия и евала за смелостта да му повярва, въпреки нанесените обиди,а на всичкото отгоре се надяваше да чуе едно "Извинявай" от негова страна, но уви
Ама как ще се извинява бе-та той е Хюсеин Кенан Гюн  ooooh!
Срува далеч по-малко от цигулката си  ooooh!

Нимет хубаво му каза  Peace,ама няма кой да чуе-егото му пречи

# 422
  • Мнения: 18
"Хюсеин Кенан Гюн" Twisted Evil Mr. Green

# 423
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Думите на Ламия бяха много верни.: "Това ли е човек когото обичам???" ooooh!

# 424
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нимет все повече ми допада.  Peace

# 425
  • Мнения: 118
леле колко е зле Ламия! Аз бих му изе...ла майката ведната на Кенан, нещастник да я обижда така...
малеееееее има жени дето са много зел аз никога не бих търпяла такова отношение независимо на какво се дължи то, нищо не го оправдава и сам си е виновен не друг...боклук...как ме нервираааааааааааааааааааааа
уж без обиди щеше да е тук, а пак старата песен на нов глас, наистина Кенан постъпи много гадно и за мен непростимо newsm11, но той си е такъв, не понася някой да му помага, говори без да мисли и т.н. вие си знаете, но несмятам че по слабите трябва да се убиждат и мачкат.
Нимет все повече ми допада.  Peace
и на мен  много Peace

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 16:49 от desi dd

# 426
  • Мнения: 267
Нимет все повече ми допада.  Peace
Аз много я харесвам,сега ме накефи как си отдъхна затова,че вече казва каквото мисли  Peace
Деси ,айде стига-не обиждаме никой персонално(като онзи израз),говорим за персонажите  Peace и в този случай никой не го мачка-това е живпота,едни се борят с него ,а други го отнася течението.

# 427
  • Мнения: 224
Моите дума са "Това вобще човек ли е?" Какво е това поведение не знма то бива па гпордост, но неговото граничи с глупост и дървен инат...не оставя никой да му помогне, а сам не може да излезе от калта, какво иска и откъде тая злоба у един човек не знам...

# 428
  • Мнения: 13
Нимет е винаги на правилното място, с точните думи, Гюн пак тръгна да напади тази която се опитва винаги да му бърше лайната /sister Афифе/
Аз така влизам в образите, че ако съм на мястото на Ламия, след тези думи ще го послещна с цигулката право в муцуната.

# 429
  • Мнения: 267
Нимет е винаги на правилното място, с точните думи, Гюн пак тръгна да напади тази която се опитва винаги да му бърше лайната
Аз така влизам в образите, че ако съм на мястото на Ламия, след тези думи ще го послещна с цигулката право в муцуната.

 Joy давай  newsm18

# 430
  • Мнения: 224
Цитат
уж без убиди щеше да е тук, а пак старата песен на нов глас, наистина Кенан постъпи много гадно и за мен непростимо newsm11, но той си е такъв, не понася някой да му помага, говори без да мисли и т.н. вие си знаете, но несмятам че по слабите трябва да се убиждат и мачкат.
само да уточня, че се пище Обиди, съжалявам че съм се изказала явно неподходящо, но това е мое мнение...и си го подкрепям...ако има някакви правила които не съм спазила, се извинявам Simple Smile Peace

# 431
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Нимет е винаги на правилното място, с точните думи, Гюн пак тръгна да напади тази която се опитва винаги да му бърше лайната
Аз така влизам в образите, че ако съм на мястото на Ламия, след тези думи ще го послещна с цигулката право в муцуната.
Мисля, че ще продължи да му вярва... Уви.  Crossing Arms

# 432
  • Мнения: 31
Аз така влизам в образите, че ако съм на мястото на Ламия, след тези думи ще го послещна с цигулката право в муцуната.
В случая...след тези думи от негова страна... Точно това заслужава !  Close
Но тя пак прощава...  Cry Crossing Arms

# 433
  • Мнения: 118
Нимет е винаги на правилното място, с точните думи, Гюн пак тръгна да напади тази която се опитва винаги да му бърше лайната
Аз така влизам в образите, че ако съм на мястото на Ламия, след тези думи ще го послещна с цигулката право в муцуната.
Joy е ти пък цигулката е скупа, да вземе нещо тежко и евтино  bash

# 434

Общи условия

Активация на акаунт