МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 26, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 856
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 31
и ако не ставам нахална имам още 1 въпросче ББКой се самоубива
BBKенан

Мерси много, ама защо го прави newsm78
Изгледай сериала до неговия край и ще разбереш   bouquet
И без това не остават много епизоди  Simple Smile

# 406
  • Мнения: 13
Hug И винце и йени ракъ и чайче и всичко ще опитам кръчмарки мои! На 16 септември потеглям за Истанбул! Монде -ние като сме отказали цигаритесме си най-добре! В 4 сезон ще играя чинка Емел на шурейчо на  Пашата! Joy hahaha Mr. Green Ади къзлар! Приятно гледане!

Редеми благородно ти завиждам, и аз моя мъж го карам да ме заведе в Истанбул, а той ми вика да ходя на психиатър, че покрай този сериал съм изтрещяла....

Ето го пак Мерт, макар и за малко

# 407
  • Мнения: 267
Аз да ви кажа,че имате поздрави от Марето .Писа ми,че вече не гледала сериала,защото много се подтискала(само да вметна,че тя беше от основните подръжнички на Кен  Wink).Нали вече е студентка и има много задължения,но пък редовно ни четяла ,но не искала да пише  Rolling Eyes.

Редеми,видя ли тук какъв Мерт има?Направо до бой стигнахме  Mr. Green

Монде,не пушат да-те и в 1001 нощ не пушеха и в Перла на го правят-сигурно политика някаква.

# 408
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 474
 Hug Бря! Сега го виждам чак тоз Мертчо! Ама готин бе! И той яко гадже като Мерт в Геджето! Mr. Green Grinning  Хлоебис- без мъжки половинки в Истанбул! Тръгвай с нас пък той да си запише час при психиатъра! hahaha hahaha hahaha

# 409
  • Мнения: 636
Този Кенан  е абсолютно леке  Sick.....Направо съм отвратена.

# 410
  • Мнения: 267
Готин я  Heart Eyes Питаш ли на нас с Ванчето цяла нощ плувахме и пихме ...и тея 3 работи  Mr. Green

Редеми,искам снимкиииииии и много хубаво да си изкарате -да има какво да разправяте  Party

Еее пиян ,ама разбра и помни (което е най-важното),ама дали ще има файда това

# 411
  • Мнения: 13
Hug Бря! Сега го виждам чак тоз Мертчо! Ама готин бе! И той яко гадже като Мерт в Геджето! Mr. Green Grinning  Хлоебис- без мъжки половинки в Истанбул! Тръгвай с нас пък той да си запише час при психиатъра! hahaha hahaha hahaha
Ми то накрая без него ще отида много искам да посетя този град, наистина и сериала ми повлия до известна степен...
Непременно да покажеш снимки после

# 412
  • Мнения: 267
Кенан прекалява

# 413
  • Мнения: 13
да а Ламия ме поразява с точните си думи

# 414
  • Мнения: 599
И аз да се примъкна към вас.Май Ламия я обземат първите съмнения за правилния човек Laughing

# 415
  • Мнения: 267
И аз да се примъкна към вас.Май Ламия я обземат първите съмнения за правилния човек Laughing
НЕ са пъвите,а по-скоро сега има смелост да го каже

Джеми  Heart Eyes -Хубава е ,върви ли поне  Mr. Green

# 416
  • Мнения: 31
Много лошо постъпи.... нарани Ламия  Sad И на него му е зле, в лош момент е, но не трябваше така да се държи.  ooooh!
Ламия започва да се разочарова ..." Това ли е човекът, кого обичам ?"  Confused


Джеми  Heart Eyes -Хубава е ,върви ли поне  Mr. Green
Joy

# 417
  • Мнения: 118
Ужас, неразбрах само защо пак се натряска Кенан и моля ви някой ако знае да каже ще се разкрие ли че тази лъже че е била с Кенан    bouquet

# 418
  • Мнения: 224
леле колко е зле Ламия! Аз бих му изе...ла майката ведната на Кенан, нещастник да я обижда така...
малеееееее има жени дето са много зел аз никога не бих търпяла такова отношение независимо на какво се дължи то, нищо не го оправдава и сам си е виновен не друг...боклук...как ме нервираааааааааааааааааааааа

# 419
  • Мнения: 267
Не вярвах,че Кен може да падне още по-надолу от това,което беше  ooooh!
И евала на Ламия-не е лесно да приемеш нещо такова ,че и да вярваш в този момент,а той колко гадно се държа не е истина просто  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт