МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 26, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 867
  • 438
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 332
А за "лелинчо" правят ли кастинг?
Сори за офф-а, ама не се стърпях.

Съжалявам мила, но била заета тази роля. Само за на сватя Гюрга сестриния зет била свободна

julity*, никой не знае, това е мистерия за сега. Както монда писа, ще има кастинг в България за женските роли на 4 сезон Laughing

# 391
  • Мнения: 343
Аз пък ще кандидаствам за ролята на новата любовница на пашата  Peace

# 392
# 393
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Какво казват? newsm78

# 394
  • Мнения: 14
???? сериозно, не те разбирам.
Това е пример за мухльо, ОБРАЗЕЦ за нерешителен човек. За слаб и лабилен човек. НЕ може нищо да реши окончателно, да тропне по масата, да каже така и така. С което съсипа живота на колко жени около себе си. ЛЕйла ли направи щастлива, Нимет ли,  Джавидан ли, Ламия ли? ега ти пухльото, извинявам се за израза, ама... това ако е мъж, ега ти му и ниските критерии на някои жени...

   Просто ми стана интересно и ще взема да попитам, пък дали някой ще ми отговори? Джемил кой направи щастлив и колко живота съсипа?

   Прави ми впечатление, че уж Джемилките постоянно повтарят "Не че искам да обидя някого" или "Не че се заяждам", но в мненията винаги има язвителност. Това болднатото е само един пример, но ако се върна няколко страници назад ще намеря още. Чудя се, толкова ли е трудно да се изкаже мнение и за двата героя без да се обиждате. Аз лично не бих искала нито един от двамата. И в двамата има неща, които ме дразнят. В Кенан най-много факта, че не знае ка да реагира на момента и се вглъбява в себе си, а в Джемил, че винаги иска хората, да живеят така, както той е решил.

Самия факт че задаваш този въпрос мен лично ме кара да се замисля как да ти отговоря.....Хората са различни и имат различни критерии за "щастие"! Някои жени искат когато имат труден момент да си имат до себе си мъж който дрънка на цигулка и гледа влюбено и изпада в дупка. Други като мен например предпочитат мъж който здраво да ги хване и да ги разтресе и когато аз съм слаба той да е силния и да ме дърпа напред. Не знам "колко живота е съсипал" но не са по-малко от тези които съсипа Кенан.
И много ми е интересно защо тоя Кенан все го оправдавате с това че е бил лъган? Джемил пък е бил подложен на други неща, и той е такъв заради миналото си! Обаче на Кенан все му е простено.....Стига вече. Просто някои жени харесват мъже които да си дондуркат /такива са Джавидан,такава е и Афифе затова и все се опитват да му контролират живота/. Има мъже като Кенан които приемат това и им харесва. Има обаче и други типажи - такива жени които искат мъжа до тях да си е мъж!И дори когато не е най-почтения на света да знаеш че света ще обърне заради тебе. Такива типажи във филма са Ламия, Нимет - затова пък те имат предпочитания към Джемил.

# 395
  • Мнения: 14
И понеже все гледам че правите "графици" коя с кого е.... Grinning   Понеже и аз харесвам Бурак Хаккъ, но мисля че едва ли някоя ще има дори минимален шанс - съпругата му е мис "Турция" и 4-та на "Мис Свят"........ Crossing Arms

# 396
  • Мнения: 0
и ако не ставам нахална имам още 1 въпросче ББКой се самоубива

# 397
  • Мнения: 13 512
и ако не ставам нахална имам още 1 въпросче ББКой се самоубива
BBKенан

# 398
  • Мнения: 13 512
A забелязахте ли ,че никой във филма не пуши?

# 399
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
A забелязахте ли ,че никой във филма не пуши?
Наваксват си с пиене.

# 400
  • Мнения: 13 512
A забелязахте ли ,че никой във филма не пуши?
Наваксват си с пиене.
da, и жени и мъже пият yeni rakı

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 15:22 от monda

# 401
  • Мнения: 31
A забелязахте ли ,че никой във филма не пуши?
Наваксват си с пиене.
da, и жени и мъже пият yani rakı
Хайде и ние да пием по едно и да сядаме да гледаме Мелодията.... Simple Smile Whistling

или   Peace

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 15:19 от lil_bunny

# 402
  • Мнения: 13
A забелязахте ли ,че никой във филма не пуши?
Наваксват си с пиене.
da, и жени и мъже пият yani rakı
Хайде и ние да пием по едно и да сядаме да гледаме Мелодията.... Simple Smile Whistling

или
Абе и червено винце смучат здраво, особено Джавидан и Кенан, редовно на всяко ядене /без закуската/ с големите чаши с вино......

# 403
  • Мнения: 0
и ако не ставам нахална имам още 1 въпросче ББКой се самоубива
BBKенан

Мерси много, ама защо го прави newsm78

# 404
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 490
 Hug И винце и йени ракъ и чайче и всичко ще опитам кръчмарки мои! На 16 септември потеглям за Истанбул! Монде -ние като сме отказали цигаритесме си най-добре! В 4 сезон ще играя чинка Емел на шурейчо на  Пашата! Joy hahaha Mr. Green Ади къзлар! Приятно гледане!

Общи условия

Активация на акаунт