Още малко ни остава,ОКТОМВРИйско бебе се задава!

  • 12 263
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 715
 Laughing Ронка,и при нас положението е същото Rolling Eyes
Чувствам се като слон,не като пингвин,а ве4е и желание нямам. Нещо не се получава,но след няколко месеца ще си наваксаме Simple Smile

# 61
  • Мнения: 23 402
Аз ,напоследък , съм доста активна,както не бях почти цялата бременност.Моя мъж е супер щастлив,че го бях пратила в трета глуха досега.Не ми пречат килцата и корема,като ми дойде музата...Simple Smile

# 62
  • Мнения: 0
Ох, благородно ви завиждам за възможността за секс. На мен доки ми забрани, ама като се сетя той от началото ми забранява, но като ми започнаха проблемите с контракциите и вече няма как. А ако знаете колко си падам по този спорт, направо го обожавам, ама ме крепи мисълта за наваксване   smile3508 така се успокоявам  newsm68 Мъжът ми не знае направо какво го чака...
Макар че сега като чета за вас и си се представям каква картинка бих била...верно че забавно  Joy
А относно пингвина - направо дадохте ново значение на моята картинка  newsm62 а аз с такава невинна цел я сложих  Joy

# 63
  • Мнения: 12
Ронка, и аз вече се чувствам така, не мога да се наместя и така не ми е особено комфотно, май и ние ще преустановяваме вече, пък и огроооооомният ми мерак, нещо май се поизчерпа newsm78

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2
Мимито ,ние чакаме момченце stork-boy ,видях че вие също.Сигурно си много щастлива,че ще имаш юначе в женската компания.Като те гледам се сещам за майка ми,ние сме четири сестри,не са успели за мъжко Wink,но и така сме си супер тандем.
Между другото днес порастнах с още една година,чувствам се прекрасно Two Hearts

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 26
Привет и успешен ден на всички. Hug
На мен ми е малко криво тези дни...май си го изкарах и на половинката  Rolling Eyes
Нещо никак не ми се седи в Сф... като ще взема да ида за малко пак на море...

Едирка,недей така  Hug Всички ни е ударил хормона преди финала и дали ние ще си го изкараме на някой или те на нас е само в наш минус  Heart Eyes Мисли позитивно и само за хубави неща,защото както казва мойта маминка "Гледай на света с усмивка за да ти се усмихне и той на теб!"  newsm51

Адри,много ме разсмя...Simple Smile Няма да те успокоя,но и аз съм като бременна пингвинка,,много ме боли мускулатирата над срамната кост,а като ми се надуят и краката става страшно.:0 Тази болка много ме тромози и май тя най-много ми пречи засега.Тази нощ едва се въртях в леглото,а ставането ми е мъкаааа...

Ей,големи сте скици  Mr. Green Просто си Ви представям и се хиля самичка като тиква в къщи  Joy

Ронка, при нас  luvbed е нещо между комедия и трагедия  Embarassed Joy Вече не се и настройваме и на двамата ни е многоооо смешно да се гледаме като нетърпеливи девственици,но сме си обещали да си направим  luvbed ваканция живот и здраве  Mr. Green

А аз съм станала толкова разсеяна  ooooh! От вчера се готвя за "днешния преглед" и снощи тъкмо си приготвям картона да съм готова,навих си часовника и какво да видя-той бил за утре  Whistling На всичко отгоре съм с доста силни контракции и пия Магнерот като бонбончета,а през нощта така ме сряза отдолу,че си помислих,че раждам  Embarassed Praynig След 2 часа и крампи на двата крака получих....направо кошмарна нощ Cry Днес съм решила само да лежа и да не мърдам,че даже и едно конско от мойта приятелка в ТК получих по телефона Blush

Жени
ми се губи  newsm78 Свекито да не я държи под ключ някъде,че нали само за събота и за неделя нямаше да я има  Thinking

milonchik,много усмивки и щастие ти пожелавам!

# 66
  • Мнения: X
Здравейте момичета,как сте.За много хубави неща гледам си пишете. Simple SmileИ ние преустановихме,че корема ми се смъкна долу и малко ни е страх.Аиде до скоро,отивам да правя обяда. Hug

# 67
  • Мнения: 91
Айде бе, пингвинчета, да се видим, да се поразходим даже може би някъде, че само сме седнали тук пред монитори и бръмчим  Party
Еди, какво стана, мила, как ще ходиш някъде с твоите контракции  Naughty давай повече позитив а и скоро ще ти почерпя с нещо - какво може да е по-сладко от малко клюки с кафе и сладкиш, а?! Бързо ще се оправиш  Hug
Плами, намерихте ли количка?  Grinning свиркай и аз да видя къде я продават, въпреки, че имам вече и нямам нужда, ама кой знае  Crazy

# 68
  • София
  • Мнения: 48
Шефа ми едно време все едно повтаряше: "има ли желание всичко ще им продадеш" (занимавам се с продажби)
Та то май не само за продажбите е така... а при мен желание бооооол - хич не ми дреме шкембаци, кълки... всичко се нагмездва за постигане на целта!

Деси - той мъжа ти затова напира пак на море да ходите, явно ти е намерил цаката hahaha

Жени писа, че ще е на селото цяла седмица (милата - дано всичко е ок там, че с таз свекърва на главата...)

# 69
  • Мнения: 23 402
Milonchik,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!пОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ,КЪМЕТ,ЛюБОВ И ЗДРАВО БЕБЕ ОКТОМВРИЙЧЕ!!!  bouquet
 Ох,имам толкова да чистя,оправям,пера,а ме мързи за световно.И ми се спи.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 26
Юлианка,за съжаление май се предлага само в САЩ Sad Добре,че имаме един приятел там,та май ще го експедираме да вземе една-650$,а с зимното кошче,столче и другите аксесоари идва към 900$ Peace Много е интересна и е много компактна,но гледах и отзиви "как се ползва при мокро и дъждовно време"  Joy Ще я разучим тази работа Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 1 594
Оооооооооооооо, кой спомена секс  Twisted Evil  Mr. Green
Нашият секс с мъжа ми е страшна картинка  Laughing Той от няколко месеца е на диета и е отслабнал, стегнал се, много апетитен е станал. Обаче той се смалява, а аз пък както съм порастнала и ми малее някак си и чак се чувствам странно и извратено все едно някое малко момченце съм подхванала  Rolling Eyes
Ама като изключим това съм си все така с нимфомански наклонности. Прибирам се вечер и от вратата "Милоооооооо, събличай се, че ще те гази хипопотама"  Laughing Сега хубавото е, че заради повишеното кръвоснабдяване на определени зони не е нужно да ме бори много дълго. Особено гърдите са ми станали такава ерогенна зона, че той си се е научил милинкия като почне вече да посинява от недостиг на въздух само натиска копченцето и се приключва с мъченията  Laughing Ама не смее да се оплаква горкичкия. Страх го е сигурно да не го набия ако ме засегне каквато съм станала мощна сумистка  Laughing

# 72
  • Мнения: 571
Ох Юлка и мен тези контракции ме спряха иначе тази сутрин така бях побесняла че се бях метнала в колата (автобуса) към Балчик...
Работата е там е че мъжа много натоварен и от няколко месеца не се отделя от лаптопа, когато не е на работа.  Знам че за нас го прави, ама това не ми пречи да се чувствам като мебел от време на време и да побеснявам профилактично...В един момент се почувствах като жабонос-готвач, а ролята не ме кефи хич  Rolling Eyes
plamitoto  Hug
Милончик ЧРД! Много радости тази ти нова годинка  Heart Eyes
За секса - отчитаме се що годе аа все по-нередовно  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 199
Добър ден стана докато ви изчета,

milonchik честит Рожден Ден! Много здраве, любов и успехи   bouquet!
Деска добре дошла, страхотно изглеждаш   Grinning
Миркам мерси и на теб, че сподели. Ами май и аз ще взема някакво сапунче вече за ръчичките поне (за Васко имам предвид). За тръшканията на децата в тази възраст естествено съм абсолютно съгласна с твоето мнение, както и на Каки и Ронката. Тити и аз да се обадя, но не се стърпях-има много писано по въпроса за тази възраст, а едва ли някое от момичетата доколкото ги "познавам" пропуска разговорите с детето си. Васко при все, че е много разумен и разбран и понася обяснения естествено има много такива моменти на детската площадка и в магазина. Не говорим за 6 годишни деца, а за почти бебета има разлика Peace
Ginbay  много мило е писмото, мерси, че го сподели Simple Smile

Забравих какво друго щях да пиша Wink
 Hug и приятен ден.

# 74
  • Мнения: 103
Честит рожден ден, Милончик! Бъди щастливааа! 

 nbirthday nbirthday nbirthday
Ах, пак пишем за секс. Вече наистина забравих движенията.  Laughing Надявам се да наваксаме след раждането.

АЗ ще съм на магнерот известно време, защото тези подготвителни контракции позачестиха. Снощи позвъних на доктора и той ми каза да го почвам. Нямам болки, но много се притесних. Поплаках си - такава съм паника. Много си го обичкам това бебе и искам всичко да си е наред с него/нея. Иска ми се да си издържа до термина. Или поне месец още-да си вляза в деветия.  Praynig

В събота съм на лекция - трите етапа на физ.раждане и раждане със секцио. За плевенчанки и ловчалийки - р-т"Капитал" 10ч.

Общи условия

Активация на акаунт