СЪЛЗИ НАД БОСФОРА - финал?

  • 35 466
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Най много плаках за Шейда,не заслужаваше чак такава съдба.

# 61
  • Мнения: 53
Е, момичета, и поредният турски филм свърши. Поредният велик филм. Не можах да сдържа сълзите си. Клиентите се спираха да гледат сцени от филма. Беше нещо великолепно.  Hug Обичам ви, мами. Хайде да се прибирам вкъщи, че мъжето ми има рожден ден. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 19:08 от Aneliya

# 62
  • Мнения: 0
i az poplakah s maika si, mnogo shte mi lipsva filma

strashen rev padna na scenata sas Sheida i Asy, kakto i dumite na Selcjuk.. Scenaristite sa golqma rabota oba4e, neveroqtni sa i rejisiorite, strashna rabota napraviha Simple Smile

# 63
  • Мнения: 7 474
Аз чак накрая разбрах, че е последна серия  ooooh!
Ще пуснат ли друг на негово място?

# 64
  • Мнения: 1 558
Е, момичета, и последният турски филм свърши. Поредният велик филм. Не можах да сдържа сълзите си. Клиентите се спираха да гледат сцени от филма. Беше нещо великолепно.  Hug Обичам ви, мами. Хайде да се прибирам вкъщи, че мъжето ми има рожден ден. Heart Eyes


Ха и моя мъж има рожден ден Laughing Защо последния филм? newsm78

# 65
  • Мнения: 0
Никога не съм плакала така  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

НЕВЕРОЯТЕН ФИЛМ !!!

# 66
  • Мнения: 0
Аз чак накрая разбрах, че е последна серия  ooooh!
Ще пуснат ли друг на негово място?
Гордата Аси.  Party

# 67
  • Мнения: 743
Aneliya, да е жив и здрав мъжът ти!
Аз не можах да разбера финала #Cussing out, дъщеря ми дойде да си вземе кофичките за пясъка. В крайна сметка тя не е умряла, нали?

# 68
  • Мнения: 53
Не разбира се. Мерси за честитката.

ПП: Исках да напиша поредният, не последният.

# 69
# 70
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Няма такъв хубав филм още не мога да спра  newsm45 newsm45 newsm45

# 71
  • Мнения: 0
Ох,какъв финаал...
Страхотно беше,страхотно.
Браво на Селчук!Думи нямам. smile3501 Страхотно го каза на Зейнеп-Асу.Обясни й го и тя да разбере.Абее..ЕВАЛА!
Естествено финалът ще е щастлив.
Само Еда така и не я възприех.Съгласна съм с Кати52,че нито рева й е рев,нито нищо.Но както и да е.И тя да е щастлива.
А за голямото семейство-Леле,Еге,Наз и Едже няма какво да кажа.Истински сладури са.Добре са го измислили сценаристите.Хубав финал беше.Само дето Шейда не заслужаваше тази съдба,но така пък филмът стана още по-интересен.Шехика се осъзна,но късно.Всъщност това често става и в релания живот.Няма какво да ви обяснявам,вие знаете.
И аз рева,а всички вкъщи ме гледат така- #Crazy
Филмът определено ще ми липсва.Не пропусках серия,а ако я пропуснех-гледах я в интернет.За пръв път така да ме заинтригува филм.ОПРЕДЕЛЕНО ТУРЦИТЕ ЗНАЯТ КАК СТАВАТ НЕЩАТА!Всичко им е добро.

Е,мили дами.. Хубаво беше да обсъждаме героите и самите епизоди. smile3525
Да не забравяме,че идва и нов филм-'Гордата Аси'.Убедена съм,че и той ще е много хубав.
Доскоро.  bouquet

# 72
  • Мнения: 930
страхотен сериал  bouquet
хубав и кратък Peace

# 73
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Най много ми хареса,че накрая всички бяха щастливи.

# 74
  • Мнения: 0
Е,то като в приказките....

Общи условия

Активация на акаунт