Teма за българите в ИСПАНИЯ (мами , татковци ,бъдещи и настоящи)

  • 9 067
  • 235
  •   1
Отговори
# 120
  • Spain
  • Мнения: 3 750
...та да ви по4ерпя виртуално ,4е ми е много кеф  party023 Wine Glass Drunk cheers beer2 beer3 beer Drunk
Да живеят майките Heart Eyes
Тъй, тъй.......А за нас простосмъртните няма ли Crossing Arms
ама то защото ние сме по близо и за това ..ти пък да не се разсърди  Mr. Green
Вал  нашите луканки ве4е ги изядохме , по4ваме с вашите
О'ХАра правилно ти е посказала Ки4ка Подробната  4е всъщност града е Сеути -
в голяма заблуда съм те оставила - това е село до Мурсия ..ама трябва да су пи6а аз мурсия ..4е такива грешки стават понякога. А за КАнарите пак да ти кажа  колко му е  -  не вярвам да слу4аеш - докато обиколи6 магазините , докато понау4и6 кое къде е .. плюс това 100 процента българи и руснаци има - ще се запознае6 с някого ..пък за испанките да не говорим ..сама знае6 4е не им спира устата Simple Smile
Тея империята ще отвърне на удара .. да видим само кога . БАща ми даже много се бе6е ентусиазирал  и прегледах автобусите ..но не е много удобно ..може би все пак ще доидем някои ден за една 2-4асова разходка . все още оба4е незнам кога . аз и "ЛА Редут" щях да ти давам да види6 закакво  става дума ..ама то е така за 3 4аса ....
БАРИ виж калъв хубав лаф си заформяме .. не се познаваме вси4ки ли4но да знае6 !.... та я се отсрами ..пи6и какво те вълнува ..ако иска6 за Али ,ако има6 някакъв проблем ..не се притеснявай  Mr. Green Hug

# 121
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
знам аз, бе информирана съм Wink калпазанке
не вярвам аз у африка да идете чак, щото нали така си казвала ти и аз да не видя нещо Embarassed Embarassed

снощи ми беше много хладно да ви кажа, няма 6 -5 , лятото свърши.
чак почнах да изпитвам носталгия по жегите дето ги има в повече тук....
блазе ви,  дето сте  по на юг. Crossing Armsсега ще отида да сръбна едно кофе, че да постопля малко застаряващите си кокалчета Mr. Green Mr. Green
анке, малката калпазанка оправи ли се?
вал, блазе ти за мама......

# 122
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
...ако ти трябват помощник за Канарите, аз се офрескам  Flutter
ами айде, бе джанъм Mr. Green

# 123
...ако ти трябват помощник за Канарите, аз се офрескам  Flutter
ами айде, бе джанъм Mr. Green
Ако прехвърлите и датата за Декември и аз съм с вас  Flutter Party Laughing

# 124
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ако прехвърлите и датата за Декември и аз съм с вас  Flutter Party Laughing
иха, и вие ли натам ще ходите? Flutter Flutter
кога? баси кефа щеше да е , жалко! Crossing Arms

# 125
....
кога? баси кефа щеше да е , жалко! Crossing Arms
Ами като излезе Мони в Коледна ваканция - разбирай няколко дена преди Коледата. Точни дати още нямаме.....

# 126
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ихаааааа,тук някои ,Ще ходят на КАНРСКИТЕ ОСТРОВИ Flutter,други Ще си седят на дупетата hahaha а трети Ще си ходят за Бг newsm44.
Мама ми донесе сиренце8в доооооста огромни коли4ества newsm44) и напьлни шкафа сьс сладки неЩа.Има доста неЩа даже с кутий е купувала Heart Eyes  bouquet.Тьй де Mr. Green,да живеят ве4ните диети(които аз така и не запо4вам #2gunfire).


Хара и тук е студено Confused,ве4ер се опаковам като ескимос.Само о4ите ми се виждат под одеалото (заЩото едното одеало го навивам и около главата си даже hahaha-студ "бе").А Алекс от в4ера ве4е беШе сложен да спи в спалното 4ивал4е ,4е нали е студено Rolling Eyes,ами то студено ,студено ,но пьк 4ак толкова Shocked......но кой да обясни на майка ми smile3516,да не изстинело детето...............

# 127
  • Spain
  • Мнения: 3 750
знам аз, бе информирана съм Wink калпазанке
не вярвам аз у африка да идете чак, щото нали така си казвала ти и аз да не видя нещо Embarassed Embarassed

снощи ми беше много хладно да ви кажа, няма 6 -5 , лятото свърши.
чак почнах да изпитвам носталгия по жегите дето ги има в повече тук....
блазе ви,  дето сте  по на юг. Crossing Armsсега ще отида да сръбна едно кофе, че да постопля малко застаряващите си кокалчета Mr. Green Mr. Green
анке, малката калпазанка оправи ли се?

и при нас студ на кутиики ..не мога да го разбера аз това през деня жега ..ам те изгаря.. а през ноща спане с одеалата Simple Smile
ами то и заради това не можем да се "излекуваме" с красавицата - нито аз нито тя ..уж през деня съм добре ..хоп ве4ерта поти4ат сополите ..а при нея обратно ..отивам да я взема от градината .. със сополи я намирам .. прибираме се ..лекуваме се ...цяла нощ добре .. сутринта 6 ..и като я заведа на градина пак на ново . кажете ми хубаво средство против сополки ..аз тук и давам един 4ервен сироп.. не ми се слиза долу да го видя как се казва(мири6е на ягоди )..но ме посъветва една приятелка да й купя Мукосол (май така се казва6е ) . я кажете има ли на пазара тук нещо ефикасно което ползвате ?
няма нищо интерсно пове4е  Wink
Анитке аз съм от КГБ  Mr. Green правилно те осведомиха в другата тема  Mr. Green - а сега си помисли къде си си написал рождената дата Mr. Green(като си се регистрирала , в профила си си написала рд-то . явно саита има някаква база данни и в главния индексния прозорец на форума всеки ден излиза кои има рд и на колко години става - горе ляво   Mr. Green  )
Вал майка ти голяма контрабандистка ..ама такива са родителите ..аз нали се похвалих ве4е ..баща ми ми донесе домати 4ак от БГ - дето се вика но комент  #2gunfire #Crazy

# 128
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Хей моми4ета,стига сте спяли де Naughty,цял ден никой не се е от4ел Thinkingда не ви замрьзнаха носовете Mr. Green?
Анке,сигурно Apiretal и даваш на твоята госпожица,винаги това предписват Sunglasses.СьЩо може да и даваш Dalsi ,то е сьЩото като Apiretal-а ,само малко силно е.

# 129
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Тея ,ей сега видях ,4е снимката на Ванина е тази ,на която е с Алекс Wink Laughing

# 130
  • Мнения: 4 212
М да, с Алекс, и знайш какво прави, като се прибере от у4илище обикновенно казва "какво ще ям?", оба4е от както се запозна с Алекс знае само " Мами ами"  Laughing .......лигави се  Mr. Green

Моми4ета, гледате ли операсион триунфо? Аз съм за Сорая, може и Серхио  Peace
Не пускам съобщения, нито се обаждам, да не съм луда  Naughty Само си имам фаворит.

# 131
  • Мнения: 2 825
Тея, на кой канал го дават операсион триунфото?

Аз съм много крива...имах днеска среща със социалната работничка за мойте документи и така ми вдигна кръвното, че направо щяхме да я  #2gunfire Нищо не обясняват тъпаците, само те размотават... върви тука, върви там...после нямаш това, а ама сега и това липсва...ами сливи ли имат в устата си да ми кажат още първия път какви документи ми трябват и от къде, какво да взема.... Тъпанари големи ей... #2gunfire цяла сутрин ме подхвърлят между айюнтамиентото и социалните.... а преди малко си мислех, че ние все се оплакваме от бюрокрацията в БГ, аз мисля, че там е много по добре уредено...вярно има я, ама не е като тука.... ох оплаках ви се... сори, че ви надувам главите с мойте глупости, ама трябваше да го споделя с някой.....а няма никой друг наоколо Wink

# 132
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ТЕЯ Гледам гледам ! голям съм фен на това предаване Simple Smile  newsm10 даже мислех да ви бъзикна ,ама ей на си ме изпреварила  Mr. Green Heart Eyes
извинявам се ако има фенове на Идайра ..ама не мисля 4е е по добра от едурне или фран . направо ме заковаха в4ера като ги номинираха .
Аз  отявлен фаворит нямам - вси4ките ми харесват и всеки си има своето
Сорая - професионализъм ,
Виктор - кефи ме как леко пее и колко е вятърни4ав .
Едурне - секс бомб секс бомб
Фран - много ми прили4ана Хуанес , а само колко срамежлив бе6е в на4алото
Серхио - има меден глас ..ама голямо хлапе изглежда , няма тежест някак
Идаира - тя не ми е по вкуса много , няма излъ4ване , и мисля 4е се прави на скромна . откакто и направиха тази при4еска много заприли4ана водещата на "томате "(ех не мога да сетя за заглавието на предаването , онова клюкарското по пета   Mr. Green )
 аз си бях харесала Дани - ама нали е луд за връзване ,не го разбраха хората Simple Smile
а ина4е мисля 4е ще спе4ели Идаира  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - братята и голяма кампания правят .... а заслужават да спе4елят други хора.
 

# 133
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Светле с какво те тормозят тея лелки ?
 емпадронаменто
 свидетелство за несъдимост
 договор- на фимата
 подерес - това от фирмата трябва да ти го подготвят с пе4ат от банката
 бланката за резиденцията
 3 снимки
 копие на паспорта (пълно )
 даже за снимките не мога да се сетя дали не се даваха после .
 да не са измислили още неща . между другото порови се тук във нета .. ще ти излязат то4ните документи
 аз като търсех за реновасион на мъжо даже един комплект пове4е копия сме били подготвили .
 спокоиствие и силна храна .. ще станат  Hug Peace Laughing

# 134
Аз тука ей така да се вмъкна набързо, че да честитя на малката сладурана Моника авансаво утрешният й РД, че почивните дни хич ме няма от към активност  Embarassed

Та мило, сладко, хубаво и пакостливо детенце,
Пожелавам ти да растеш здрава и щастлива.
Нека денят ти бъде изпълнен с много усмивки, балони, подаръци и вкусна торта.
На мама и тате НАЗДРАВЕ и разбира се ще чакаме снимките
Hug newsm51
 newsm59 Tada newsm59 Tada newsm59

Общи условия

Активация на акаунт