с. Крушуна

  • 19 481
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 503
mari45 ,много ти благодаря,изглежда прекрасно,точно каквото търсехме и цената е добра даже.Още днес ще се обадя да запазя места.
  bouquet

# 46
  • Мнения: 259
Радвам се,ако съм помогнала. Сигурна съм,че ще ви хареса. Скоро ,някоя събота и ние ще съберем отбор и ще отидем.
Пиши като се върнете дали сте доволни. Peace

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 503
Да,задължително ще пиша после.Запазих преди малко за началото на другия месец,мислехме по скоро ,но се наложи да го поотложим.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 503
Вчера се върнахме от Бялата къща,страхотно си изкарахме,mari45 още веднъж ти благодаря ,че ми я препоръча.Прекрасна къща,точно както се вижда и на снимките е.Хазяите дойдоха само да ни посрещнат и после да си вземат ключовете.

# 49
  • Мнения: 259
kyky_ ,радвам се ,че ви е харесало. Препоръчах я,защото познавам хората и знам,че са много свесни и скромни. И всичко са си правили сами,с вкус и усет към хубавото.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 724
колко далече е от Априлци, някои да знае?

# 51
  • Мнения: 259
Ами от Априлци до Ловеч мисля,че е към 50 км. А от Ловеч до Крушуна-към 35 км. Значи общо-към 85 км.

# 52
# 53
  • Мнения: 2
Информационният сайт за Крушуна и водопадите http://krushuna.alle.bg
Ако имате въпроси можете да ги задавате както тук, така и чрез формата за връзка на сайта Simple Smile

# 54
  • Мнения: 19
Ето и още едно страхотно място за почивка сред природата staratakashta.net

# 55
  • Мнения: 0
За отсядане препоръчвам с две ръце Старата Къща. www.staratakashta.net  Laughing

# 56
  • Мнения: 745
Здравейте, искам да ви споделя миналогодишния си опит от посещението ни в с.Крушуна.
Резервирах по телефон вила Роза, уговорих се с жената, даде ми тя цена. Обясних й, че сме две семейства с по две деца. Отидохме ние на място, посрещнаха ни. Малко се позамислих като видях, че собствениците са от ромски произход, но лошо няма. Оставихме част от багажа и тръгнахме да се разхождаме към водопадите. В 16.30 ч. ми се обади хазяйката по телефона и като се почна: Аааа, ама вие с много деца сте. Всичките като се изкъпете и много топла вода ще отиде. Много чаршафи ще ползвате......и в този дух 10 мин., докато не каза - Още 40 лв ще платите за нощувката. Мъжете съответно се ядосаха много и казаха, че няма да платят. Връщаме се до къщата, а там ни чакат: хазяйката, хазяина, сина на хазяина и още някакви. Качихме си багажа в колите и отпрашихме за Ловеч, където спахме в хотел.
Случайно разбрах, че не само ние сме изнудвани за повече пари.
И само как тактично изчакаха следобед да стане и да се обадят./сигурно са си мислели - Тези с малките деца няма къде да ходят, ще дадат още пари/
Та, ако попаднете на ВИЛА РОЗА в с.Крушуна да имате едно на ум.

# 57
  • Мнения: 1 484
Ужас как изнудват хората.Ми тя какво иска да не се къпете и чаршафи да не използват хората .Направо ужас от такива хора.

# 58
  • Мнения: X
Иска ми се да отидеме до Крушинските водопади. Споделете мнения за къщи за гости и  други забележителности освен водопадите.
Всичко ще ми бъде от полза  Hug
[/quote

Здравейте!
Днес на 12.08.2018 г.
Бяхме със семейството на посещение на Крушунски Водопади таксата е 3 лв
Нашето впечетление е че не е за това което очаквах ме малки водопадите и ужасно скъпи заведения
Пример минерална вода 1,5  горна баня  цена 2.50 лв.
Газирана вода половинка цена 2.50лв
Айрян балкан 330 мл цена 2 лв
Пърленка 2лв
И още кой знае колко са високи цените.

# 59
  • Мнения: 518
Здравейте,
планирам двудневен престой около Крушунски водопади - гледах къщи "Онгъл юг" Кърпачево и "Билкарската къща" Горско Сливово. В първата с възможност за грънчарско ателие и стрелба с лък.
Някой с актуално мнение за там ?
Бих се радвала на препоръки за места за спане, храна и забележителности.
Набелязала съм Деветашка пещера, Стълбицата, Голяма Гарваница, Ловеч и Плевен.
Какво пропускам ?

Общи условия

Активация на акаунт