ЛЕНТИЧКИ BG-Mamma - за бременност, за възраст, за сватба, универсални

  • 107 486
  • 389
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 33
Искам да попитам,извинете за невежеството,направих си лентичка ,но тя не излиза на профила ми,какво пропускам Embarassed

# 301
  • Мнения: 6 362
След като създадете лентичка трябва да копирате кода за форуми и да го поставите в полето Подпис в профила си.

# 302
# 303
  • София
  • Мнения: 23 208
Опитах да си направя текстова лентичка с очакван термин, който е 2013г.
Но в полето имам избор само от 2010 до 2012.

# 304
  • Мнения: 3
пробвай с дата на последния цикъл Wink

# 305
  • София
  • Мнения: 23 208
Аз мога да пробвам разни варианти, само казвам че има малък пропуск  Simple Smile

# 306
  • Мнения: 534
Имам текстова лентичка с възрастта на детето ми в момента и искам да добавя още една за бременност ,като си я направя и копирам в подписа ми се събира дори остават още свободни символи от тези  350 позволени ,като се опитам да си променя профила ми излиза  съобщение
......При опит да бъдат запазени промените във вашия профил възникнаха следните грешки:
•Аватарът, който сте избрали, е с по-голям размер и надвишава максимално допустимите стойности за ширина и/или височина.
 
.......
Немога да разбера защо при положение че имам само една лентичка в подписа си без снимки и други неща , а виждам че други потребители имат дори по три такива лентички в подпи са си.

# 307
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Предупреждението е за аватара ти, който така като гледам надвишава допустимите размери, които са 200 х 160 пиксела. Коригирай размера му. Тогава вероятно безпроблем ще добавиш и лентичката.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 25 324
Нещо има грешка в пресмятането. Моят син е роден на 17 август, днес е на 1 месец и 15 дни, а според лентичката са 16 newsm78

# 309
  • Мнения: 46
Направих всички стъпки и стигнах до финала,но после като публикувам не ми излиза

# 310
  • Мнения: 46
Даммм стана,просто някой трябва да чете!

# 311
  • Мнения: 0
Я да пробвам моята лентичка ...  Simple Smile

# 312
  • Мнения: 268
вчера си направих лентичка,но днес показва същото,защо НЕ СЕ ОБНОВЯВА ? Mr. Green

# 313
  • Мнения: 1 040
Момичета,помогнете,явно не го правя както трябва-не мога и трите лентички да вмъкна в подписа-в крайна сметка се вижда само първата Cry и то не цялата

# 314
  • Мнения: 9 009
Прати ми линк на лични с лентичките, ще се опитам да ти пратя целият текст, който трябва да сложиш в подписа си.

Общи условия

Активация на акаунт