ЛЕНТИЧКИ BG-Mamma - за бременност, за възраст, за сватба, универсални

  • 107 328
  • 389
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и на мен много ми харесаха лентичките и веднага си направих. Сега не се виждат, но предполагам още има работа по тях и сигурно скоро ще се появят отново. А това с мини лентичките е направо страхотно. Поздравления.

# 61
# 62
  • Попово
  • Мнения: 687
то и аз си поставих лентички, но нещо се "изпокриха"  Thinking

# 63
  • Мнения: 267
само да питам лентичката ми нещо е зациклила на една дата  newsm78,трябва ли да си направя нови или ще се оправи  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 090
Възползвах се,благодаря  bouquet

# 65
  • Мнения: 22
И АЗ СЕ ПРОБВАХ

# 66
  • Мнения: 427
Искам да си направя лентички за трите деца за възраст но не съм сигурна какво трябва да направя и също кой тип да избера.

# 67
  • Мнения: 6 320
Ако трите деца не са тризнаци, най-добре да изберете мини лентички за възраст и да генерирате по една мини лентичка за всяко от децата и да поставите трите кода в подписа си.

Пример




В случай, че децата са тризнаци, то изберете стандартна или мини лентичка и маркирайте полето Близнаци, а в полето за име запишете трите имена на децата.

Пример

# 68
  • Мнения: 427
Да направих ги и вече имам кодовете.Къде точно трябва да ги въведа?И също всички символи ли трябвада напиша?

# 69
  • Мнения: 6 320
Маркирайте, копирайте и поставете един по един кодовете от първото поле (това, над което пише, че е код за форумите) в полето Подпис във форумния Ви профил ( - Профил - поставяне в полето Подпис - Промени профила).

# 70
  • Мнения: 427
Аз вече бях затворила но си записах кодовете на листче от първата графа.Когато отворя профил има срещу подпис едно поле под което пише 350 разрешени символа.Там ли трябва да пиша.

# 71
  • Мнения: 202
Може много да ми се смеете,ама незнам как да направя,че и моите лентички,които създадох да излизат във форума.Моля помогнете! newsm78

# 72
  • Мнения: 6 320
След като генерирате лентичките, копирате кода, който е в първото поле (това, за което е указано, че е за форумите).

Кодът трябва да е от вида
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com][img]https://tick.bg-mamma.com/[/img][/url]
където ХХХХ e уникалният номер на Вашата лентичка.

След като копирате кода, влизате във форумите.

Кликвате върху

От страницата, която ще се зареди, от лявата колона избирате линка Профил

Зарежда се страница, на която има различни полета - за настройка на картинка/аватар, за данни за рождена дата, местожителство, пол, лична титла и т.н.
На тази страница, в полето Подпис (да, това, под което пише "максимум 350 символа") поставяте кода на лентичката.

За да се запамети промяната натискате бутона Промени профила.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 555
Искам да попитам защо от личицата на по-големите момиченца няма русичко.  Rolling Eyes Има две дечица с черни коси и едно с къдрава кафява, а по-русичко няма.  Rolling Eyes

Също така имам мини лентичка за възраст и в началото излизаше в подписа ми, но сега я няма. Опитах да направя нова и пак нищо не излиза дори и при преглед, а като пусна линка излиза това : "convert: invalid argument for option `+-4+10': -geometry. convert: invalid argument for option `+-4+10': -geometry.", а това е и линка за лентичката - http://www.bg-mamma.com/ticker/2711 . Мислех, че е някакъв общ проблем, но другите потребители си имат лентички или поне от стандартните и текстовите. Rolling Eyes Всъщност сега видях, че другите потребители и с мини лентичките нямат проблем.

И  още нещо - не е ли възможно при стандартните лентички заглавието да не е задължително. Аз примерно искам да пиша само София е на Х г. Не искам да пиша заглавия.

И за край - лентичките наистина са страхотни, много свежи!  Party Благодаря!  bouquet

 

Последна редакция: ср, 02 сеп 2009, 18:01 от Ивон

# 74
  • Мнения: 6 320
Искам да попитам защо от личицата на по-големите момиченца няма русичко.  Rolling Eyes Има две дечица с черни коси и едно с къдрава кафява, а по-русичко няма.  

Ще помоля още утре дизайнера да добави и русо момиченце  Simple Smile

като пусна линка излиза това : "convert: invalid argument for option `+-4+10': -geometry. convert: invalid argument for option `+-4+10': -geometry.", а това е и линка за лентичката - http://www.bg-mamma.com/ticker/2711 .

Не знам на какво се дължи проблемът, явно е нещо, което касае конкретно тази лентичка. Препратих го на програмистите.


Опитах да направя нова и пак нищо не излиза дори и при преглед

Дава ли някаква грешка? Тествах току-що, генерирах без проблеми както стандартна, така и мини лентичка.


И  още нещо - не е ли възможно при стандартните лентички заглавието да не е задължително. Аз примерно искам да пиша само София е на Х г. Не искам да пиша заглавия.

Поставете само интервал в полето за заглавие  Grinning

И за край - лентичките наистина са страхотни, много свежи!  Party Благодаря!  bouquet

Благодаря, радвам се, че са Ви харесали.

Общи условия

Активация на акаунт