Ловешки мами

  • 32 461
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 421
За разстройство съм давала и Ентерол, но по препоръка на педиатърката. Най-добре звънни на личната да я питаш. Бебо е много малък и тези лекарства може да не са подходящи за него. Криси окакто навърши 2 месеца акото й стана много рядко и така си остана, докато не я захраних. Тя беше изцяло кърмена. На скоро четох, че при кърмените бебета разстройство може да се получи и от прехранване. Мисля, че при нас именно това беше причината, понеже Криси сучеше много често.

# 736
  • Мнения: 2 765
Хидрасека, е против обезводняване, а Ентерола е да спре разстройството.

 Какво считаш ти за разстройство- като гъстота или като брой изхождания? Кърмите ли се или сте на АМ? Цвета какъв е, има ли някакъв по- лош мирис?

 Все пак е задължително и консулт с лекар. Ако се кърмите- яж запичащи храни- ориз, морков, банан, печена ябълка...

# 737
  • Мнения: 2
Храня го с кърма и дохранвам с АМ, тъй като кърмата не ми достига. А консултация с доки правих още оня ден, тя дори видя изхождането. Под разстройство имам впредвид гъстотата на акото, иначе като брой изхожданията са си както преди това.

# 738
  • Мнения: 2 765
 Щом и Доки не е казала нищо, тогава какво те притеснява- сложи се и теб на диета и така....

  Аз доколкото съм чела, се счита, че има разстройство ако изхожданията са над 5-6 пъти на ден, имат лош мирис и променен цвят. Но ако има неко, което все пак те притеснява, обади й се по телефона и се консултирай.

# 739
  • Мнения: 2
Притеснява ме това, че не спира разстройството, но доки каза, че няма за сега поводи за притеснение. А що се отнася до мен аз съм на постоянна диета(ориз и картофи) тъй като малчо все още е с колики. Благодаря ви за съветите и бързата реакция Simple Smile

# 740
  • Мнения: 1 485
Момичета кой ще пуска нова тема до сега не съм правила и не знам дали ще се справя.

# 741
  • Мнения: 1 130
И аз не съм правила, но утре ще опитам да направя и да я пусна, предполагам, че не е много трудно Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 130
Ето линк за новата тема, като за първи път не е лошо Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560164.msg17658158#msg17658158

# 743
  • Мнения: 0
Здравйте Мами. Искам да попитам за един сайт, съжелявам , че ви притеснявам. Става въпрос за SportDirerct.com. Чух, че трябва да поръчам с дистрибутор или каквото и да е там. Когато поръчам доставката ми е 20 паунда, това е много. Така ако може някой да ми обясни по-подробно как да поръчам, за да излезе по малка съма за доставка. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт