Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 22

  • 41 675
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • и тук, и там...
  • Мнения: 389
Егати,

сега пак ли 10 страници ще си честитим нови теми.
Направо като я смените, и спирам цяла цедмица да я чета.
Не съм много мила днес, ама това направо ме влудява:
"цоп" "запис" и т.н.

Въпреки това си ви обичам и целувам.
 Heart Eyes  Hug

# 16
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте, момичета! Минавам във вашата темичка само да ви пожелая успех и вяра в себе си! Виртуално прегръщам всяка една от вас и се надявам в най-скоро време да ви се сбъдне заветната мечта за бебче!  Hug Praynig Hug
Аз съм от успелите от първи опит ИКСИ мами, затова се надявам да ви "прехвърля" от моя късмет  Mr. Green Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 326
Здравейте милички , записвам се в новата темичка дано е на късмет на всяка от нас  Hug
аз днес си платих удължаване на замразените ембрионни , чакат ме миличките  Flutter дано по бързо минат тези три месеца и да си ги прибирам  Laughing
На всички ви много късмет  Hug

# 18
  • Мнения: 10
Pinco 01   newsm10 newsm10 newsm10
за в Неделя - стискам всичките си палци да изкарат най-хубавките яйциклетки, а след 9 м.   ylinfant
Успех  Hug

# 19
  • Мнения: 1 365
 Pinko_01, това е прекрасна новина!!! Абсолютно ти забранявам да се ошашкваш!!!  Naughty Naughty Naughty Точно сега трябва да си спокойна. Ако ти е нервно, мисля, че може да грътнеш едно валерианче от тези билковите... момичетата ще кажат.  Flutter Но в никакъв случай не трябва да се питесняваш. Всичко ще бъде наред!!!  Peace Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 4 589
Здравейте и от мен,

Колко много теми сме изписали вече. Върнах се 17 теми назад и сега видях колко от момичета писали тогава, сега гушкат своите рожби. Дай Боже да е така и занапред.

Али май ще си имаме приказка с теб другата седмица. Аз вчера бях в Тино до 23ч., много хубаво си изкарахме.

Хубава събота и неделя и късмет на всички.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
Pinko_01 ,стиснати палци за неделя  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и никакво шашкане  Naughty-остават ти две малки крачки до финала  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 908
Али,кефиш ме,изказване типично в твой стил Laughing Hug

Пинко,с теб съм и няма за какво да се шашкаш,аз ако знаеш,каква съм страхливка за такива работи но съм готова на всичко само и само да успея,така и ти,споко,всичко ще мине нормално сигурна съм. PraynigКогато чаках да влизам за пункция,Док,като  дойде и ми вика: оооо ти ли се бе заек страхлив,айде влизай да те приспиме,че ако се забавиме още малко може и да избягаш и няма да можема да те намерим в гората Laughing

Криси Praynig Hug

# 23
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
От мен малко новини, сега се прибирам от клиниката, махнаха ми конците, раната е добре, с докторката си обещахме коледни бебета  Praynig,
Пинко много стиснати палци за неделя, Криси много успех, Али и на теб, Санди скоро две чертички чакаме, На бременните ни мами много лека бременност и здрави бебоци, на септемврийско-октомврийската група само успешни процедури, аз няма да пиша известно време, но ще ви мисля и ще се моля за всяка една от вас  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 367
Нинката, искрено ме разсмя, от теб пък най- малко съм очаквала да си шубенце Simple Smile
Пинко, всички тук сме с теб и пак ти казвам вярвай и ще успееш
Йоли, благодарим за пожеланията, да ти се връщат по Коледа. Никакви лоши неща повече да не ти се случват

# 25
  • Мнения: 1 768
Минавам да пожелая късмет на всички в нужда , да ви гушна и, да оставя едно малко подаръче  Laughing

Стискам палци за моето сладко Али , за Пинко , за Сандито , за Криси е сигурно изпускам някой , но да не ми се сърди Hug
На целия септемврийско, октомврийски отбор от цялата си душа желая успех . Hug Praynig Praynig Praynig
Николинче , това Тино с приказката с Али , значи ли , че ще се съберем пак на раздумка  newsm78 Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 2 908
Нинката, искрено ме разсмя, от теб пък най- малко съм очаквала да си шубенце Simple Smile
Криси,първият път е така,неизвестността плаши понякога Laughing,а със днешна дата грам не ме е страх и нямам търперпение вече,нали само така се приближаваме тихичко към успеха. Praynig Hug
Йоли,почивай пълноценно и ти пожелавам от сърце твоето Коледно чудо да бъде факт,пожелавам го и на всички останали разбира се. Praynig
Муцанка,ако ни четеш пиши как се развиват нещата,моля се за възможно най-добрия изход от ситуацията. Praynig

# 27
  • Мнения: 314
Пинко  Ще се  Praynig за теб  и вярвай в успеха знаи че тава е твоя опит. Йоли много се радвам че си добре и вярвай в думите на докторката !!!    УСПЕХ на всички !!!!  Дано скоро и ние се зарадваме.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 232
ioli78 , леко възстановяване и за Коледа-тупкащо сърчице  Flowers Four Leaf Clover  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 367
Криси,първият път е така,неизвестността плаши понякога Laughing,а със днешна дата грам не ме е страх и нямам търперпение вече,нали само така се приближаваме тихичко към успеха. Praynig Hug
Абсолютно е така, първия път и аз се страхувах, оплаквах се тук ме боли там бе боли, писна ми и т.н, сега ще ходя с песен , даже и бонбонки бих носила, толкова съм нетърпелива, знам,че ще премина през всяка манипулация стига тя да ме води към успеха

Общи условия

Активация на акаунт