Белгия

  • 1 557
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 630
Пак за Белгия, но този път за визата. В Белгийското посолство ни дадоха един списък с документи, необходими за издаване на виза Type D. Един от тях е медицинско.

оф, ми това според мен трябва да си питаш в посолството какво искат като медицинско защото ние тука каквото и да си мислим, че е логично консула като не го хареса .... 

# 16
  • Мнения: 7 605
[

Иzвинявай 4е се намесвам, но не съм много съгласна с това. Лидл и Алди са немски вериги и в Германия постоянно има тестове (неzависими) на най раzли4ни продукти и много 4есто продуктите на Лидл или Алди zаемат поzиции на4ело класацийте.


извинявай не съм искала да засегна никого.  Embarassed
 

Ооо глупости, не си zасегнала никой, не се притеснявай.  Hug Нали zа това е един форум, всеки да си каzва мнението и всеки, поне аz съм на това мнение, трябва да респектира и другия и другите мнения  Wink Отклонявам се...ами и аz да ти кажа не паzаря основно ни в Лидл ни в Алди, там ходя примерно 1 или 2 пъти месе4но да купувам някой работи, които примерно в другите магаzини ги няма или които са по добри или по ефтини, примерно ориzът на Лидл е страхотен според мен и ред други не6та.

Между другото тъкмо в4ера в Германия иzлеzе тест на zехтин, гледах по новините и от над 20 продукта само 5 полу4иха оценката "добър", между тях и zехтина на Лидл  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт