Цялата ДЕКЕМВРИйска дружина се моли силно за Полина!

  • 15 870
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 768
Добро утро!
Който нямал нет снощи вижте днес колко е раннобуден  Mr. Green Даже тризначетата не са ревнали още!
Айде по едно късо кафе-италиано:




Благодаря за честитките, дано останем доволни. Че много бързо взех това решение. Но в никакъв случай не е необмислено - рових, гледах, четох, все хубави неща за возилото.
Милейдичка, то пак Холандски продукт на дизайна  Wink но личи веднага от къде са черпили вдъхновение (или са попреписали  Simple Smile)

Дъщерята на evil е огън-бий, да им е жива и здрава! Само дето пред мен се засрами и взе да кокетничи  Simple Smile

Вчера с нея двете си харесахме чанта за бебешки боклуци. Била чантата на татко, aма голяма работа! Външно изглежда като ординарна кожена "месинджър" чанта, а вътре има милион джобове, отделения, термо-джоб за шише, отделение за напикани гащи, подложка за преповиване и т.н. Има приспособления да се закача и на количка. Просто моментално си казахме - това е ЧАНТ … 0;ТА!  Simple Smile

Забравих да пиша, че бебефона пристигна! Взех вчера преходници за нашите контакти, та снощи го пробвахме. Екстра е, хубава картина вади, добър звук, има дори нощно виждане. Като се зареди добре батерията ще пробвам и до къде хваща.  Simple Smile

Сега ще се приготвям за лекцията за кърмене. Хубав ден ви желая!  Hug
Дано при Поли нещата продължават да са по-спокойни, ще вляза по някое време да видя  Praynig

# 271
  • Мнения: 1 745
Само влизам да почерпя-днес малката ми принцеса става на 2 годинки!  Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 104

Честит и весел празник на малката бубулечка Пебс!

# 273
  • Мнения: 50
Добро да е утрото за всички,

Честит Рожден Ден на малката кукла pebs. Нека расте здравичка, вина усмихната и да носи много радост на мама и тати.

eta благодаря за кафенцето, тъкмо си мислех и аз да си направя едно за пробуждане. Страхотна количка сте взели, със здраве да се ползва.

Айде хубав ден за сега от мен...

# 274
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен, честито на рожденичката ни днес, много рожденици тези дни, да са живи и здрави всички!
Моята г-ца ме събуди рано-рано наспана и гладна та се надигнах да й угодя Rolling Eyes
Хубав ден и усмивки на всички, дано да е такъв и за нашата Поли Praynig

# 275
  • тук
  • Мнения: 510


Пебс, много здрава и безкрайно щастлива кака да ви бъде малката
и весел празник да си изкарате

# 276
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен. Hug
Честит Рожден Ден на дъщеричката на Пебс, newsm59 да е жива и здрава.Да радва мама и тати,голям помощник да е в отглеждането на бъдещото бебчи.   Gift  party023
За сега е тожа от мен,приятна събота и неделя. Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 1 250


Пебс, да е жива и здрава малката Лизи и да изкара един вълнуващ празник днес.
ета, много хубава возилка. Хайде, със здраве! А чантата, ако не знаеш, какво има отвътре, можеш да я вземеш за дамска. БФ нали няма да го пускаш в комина?  Grinning После да разказвате на какво ви научиха на лекциите.
М-м-м-м, лаваца...
evilLaughing
И кво станА сега? Повечето се похвалихте, че сте се офъндзали и пребоядисали, а снимки няма?  Crossing Arms
Аз днес спах непробудно до 6ч  Shocked



# 278
  • тук
  • Мнения: 510
Аз искам да помоля някой като на идиот да ми обясни
стъпка по стъпка как става това със замръзяването на кърма

не се шегувам - купуваш помпа - тя има отдолу контейнерче, после прехвърляш
замръзяваш, има ... трайност, после размръзяваш на водна баня
за да минеш по целия път са ти нужни - помпа, еди колко си броя контейнери или пък
някакви пликове гледам, че има ...

объркана съм, предния път ме мързеше да се цедя и почти не съм, но сега ще поработвам
от самото начало и ще се наложи да има кърма за всеки случай

 Hug много благодаря
отиваме да понапазарим малко дребни неща, а от вчера имаме страшни нови дрешки за бебо
купувам като за сгляда само парцали, а той ще спи, яде и повръща само в началото,
ама на - суета

# 279
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет мацки и от мен!Доста отдавна не съм наминавала тук,то едни ремонти и чудеса,после почивчица,та така,не остана време,дойде септември-училището зове ученика и мен.......Аз да се отчета,вчера бяхме на ФМ-ВСИЧКО СИ ИМАМЕ,ритаме,скачаме,тежим цели 800гр,Брей,това не е ли много?Но най-голямата изненада се показа накрая,крихме си дупето и изведнъж-ЩРАК,оказа се че синия памперс ще е розов......голяма срамежливка..ха-ха.От всичи най-доволен е батко Пепи-мечтата му се сбъдна за сега.Е,похвалих ви се набързо,поздрави на всички,на тези които празнуват-честито,ПЕБС,ЖИВО И ЗДРАВО ДА ТИ Е МОМИЧЕНЦЕТО,ДА ВИ СЛУША И РАДВА МНОГО!  bouquet

# 280
  • Мнения: 3 715
Здравейте и от мен. Честит празник на  малката рожденичка

Аз не можах да спя и днес съм кисела, та ще си трая. Доки каза да не спя по гръб, най-добре било н алявата страна, ама на мен като ми е неудобно, кво да правя. Можело и на дясната, ама това диване като почне да блъска, наникъде не мога да се наместя. От време на време то като почне да блъска отвътре, аз почвам с пръст отвън да го побутвам, че и аз съм човек да му се не види. Още три месеца не знам как ще издържа. На всичкото отгоре леглото ми е неудобно, нашето още не сме го пренесли в новата къща. Мисля да си взема възглавница за кърмене, помагала и на бременните да се наместват при спане. Гледах я, гледах я, нещо не ми стана ясно как точно ще ми помогне да си намествам шкембето, ама ще си взема да пробвам, че вече полудявам.

Хайде толкова от мен, отивам да се освествам.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ден!
Честит празник на малката кукла на pebs да радва мама и татко и много да слуша!

И аз съм днес на РД на една малка принцеса, сега си налягам парцалите, че не ми е добре нещо.
До след обяд се надявам да се стегна, че да изкарам празника. Виж от тези болежки, изпуснах лекцията
за кърменето, ама имам доверен агент там Wink дето всичко ще ми каже ета  Hug
devi4ca честита ти пораснала срамежливка-сливка  Simple Smile
ku[d]ku[d]yaka има начин да я ползваш за спане, кърмене и за бебето http://family-bg.com/prX_3641.htm
разгледай ги вършат чудеса http://svejo.net/home/link_summary/292751-Specialni-vuzglavnici-za-bremenni
Мъжа ми е екзалтиран от чантата дето я харесахме с ета .Чак прояви интерес какво е вътре и т.н.
бре, какво му стана да не се е натровил с храна newsm78 Притесних се ...
*MILADY* заставам на колене на дивана и на лакти на пода, не ме питай как  Crazy
Имам чувството ,че целия ми търбух ще се качи в гърлото, издържам мах 3-4 мин. По няколко пъти на ден.
не си давай зор, то мойто оня ден пак се беше извъртяло с краката надолу, защото ме нашутваше на изхода.
Явно има още място и се върти както си ще, въпреки злостните упражнения с които го моря.
да видим ,кой по инат! Виждам, че пак няма да случа на дете, ма нейсе, Калоян се беше такова зло...
дали бях по-спокойна на младини, тези и двете още пренатално ми създават грижи.

# 282
  • Мнения: 6
Здравейте и от нас. Благодаря ви на всички за инфото за шишета и т.н. наистина човек като не е запознат няма как да знае.
Пебс да ти е жива и здрава дъщеричката много да ви радва а от декември и много да помага на мама.
devi4ca честито за розовите гащички. Аз за това при всички лекари кадето ходих + ФМ ми казаха че ще сме мъже ама мен като ме пита някой и казвам " За сега ще сме мъже" Да са ни живи и здрави както съм казвала хиляди пъти вече пък момченце момиченце...  Hug Ние пък вчера имахме гости иии... ooooh! Лек ден за сега от нас.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цитат
за да минеш по целия път са ти нужни - помпа, еди колко си броя контейнери или пък
някакви пликове гледам, че има ...
А, освен това е добре да имаш и две броя млекоцентрали пълни с кърма  Laughing
За portman и другите ентусиастки кърмачки
http://missby.wordpress.com/2008/01/08/store-milk/

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честит рожден ден, мила Лизи! Бъди здрава, щастлива! Бъди най-добрата кака!


Снощи и аз не можах да се наспя, малката бешше толкова неспокойна, явно я болеше гърлото и мънкаше цяла нощ. Това ме върна към безсънните нощи , когато се роди тя и си представих пак какво ни очаква, а тъкмо се започна със спането по цяла нощ Grinning
Ета, честита ти количка, да си я ползвате със здраве Hug
devi4ca, честит розов памперс

Хубава събота и от мен и бъдете активни, да не си препочинете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт