Някой играе ли FarmVille?

  • 58 853
  • 881
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 229
Ами тя май играта е доста нова, и в момента въвеждат нови неща - спомням си, че скоро въведоха трактора, а онзи ден и harvester-а Simple Smile Пък и най-големите ферми още не са available...
Дано де, защото както казах, вече започва да ми писва, и садя неща, които стават за 3 дни, че да не се занимавам много.  Mr. Green 25 лвл съм аз.
Но и при мен съседът с най-восок лвл е 32.  Rolling Eyes

Сега целта ми е да взема всички панделки, но някои са доста трудни Simple Smile

# 46
  • Мнения: 138
Аз искам да попитам на колко човека на ден мога да правя подаръци и колко покани за съседство мога да пращам на ден?

# 47
  • Мнения: 2 229
Аз искам да попитам на колко човека на ден мога да правя подаръци и колко покани за съседство мога да пращам на ден?


Общо 20 и за двете, ако пратиш 20 подаръка, няма да можеш да пратиш нито 1 покана и обратно Simple Smile
Между другото, един съвет - ако някой не ви приема приятелството, може просто да е не  видял, защото поканите отиват в известията, на които често се цъка игнор...
Затова им пращайте "remind", тогава съобщението отива в inbox-a и със сигурност ще го видят Simple Smile

# 48
  • Мнения: 138
Juiciness, благодаря за бързия отговор.

# 49
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Играя FarmVille,FarmTown,YoVille,Sunshine ranch,Farm Life  и още много ама ме е срам да ги изброя  Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 4 899
Ооо, Борянче, значи си като мен - и аз играя 1000 игри, да не ги изброявам, че  Embarassed ! Но най-любими са ми FarmVille, FarmTown, Happy Farm и Mafia Wars.

# 51
  • Мнения: 17
Играя играта от самото й начало, когато я пуснаха във Фейсбука. Още тогава разпратих сума ти покани за съседство, но само 4-5 от моите приятели се отзоваха. В момента 95% от листата с приятелите ми я играят  Crazy ! За няма и 1 месец тази игра направо психира народа  Laughing ! Голяма зарибявка  Mr. Green ! Дори е по-завладяваща от градския й вариант YoVille, където си обзавеждаш апартамент и ходиш на работа.

Ще  се въздържа от споделяне на съседство, защото в момента едва смогвам с 50, а не ми се мисли ако са повече  Crazy !
Но с радост ще следя темата и ще помагам със съвети.
Например: Ако при влизането в играта, обградите човечето си, (което се намира точно в центъра на фермата), с 4 бали сено, ще правите всичко по фермата два пъти по-бързо от преди, защото то няма да губи време като се разхожда от едно място до друго  Wink !
За хартиените пари - получавате по 1бр. за всяко минато ниво. Играта се играе и без тях, не виждъм смисъл от влагането на реални пари за някаква игра.
Дървото, за което говорите, а именно Acai Tree изобщо не е жизнено необходимо. Всички останали дървета и всички животни можете да ги получите под формата на подаръци от вашите съседи. Ако искате нещо конкретно, просто поставете бележка в някоя от съседските си ферми да ви изпратят това, което искате. Хубаво е и да връщате подаръци, разбира се.
Черните овце - понякога, както си орете например, светва съобщение "Една черна овца се е изгубила във вашата ферма. Ще й помогнете ли?". Като дадете Accept, ще се появи съобщение на вашата "Wall / Стена" във Фейсбук, че търсите стопанин за изгубената овца. И първият ваш приятел, който играе играта и който види това съобщение, може да "осинови" тази овца. С две думи, следе си вашата "Wall / Стена" във Фейсбука за такива ваши приятели, които са намерили овце и са споделили това. Трябва да се действа бързо, преди някой да ви е изпреварил. Същото важи и за кафявите крави.
                                                                                                                                                                                                       Kally May, хиляди благодарности за  напътствията!  Hug  А, между другото и при мен един съсед вече е стигнал до 32 ниво! #Crazy Благодаря на всички нови съседи за бързите потвърждения! Hug

# 52
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Нивата май са 50.

# 53
  • София
  • Мнения: 586
Аз като съвсем начинаещ да попитам Blush За да добавя някоя от вас като съсед, трябва първо да я добавя като приятел, така ли? newsm78

# 54
  • Мнения: 522
Аз като съвсем начинаещ да попитам Blush За да добавя някоя от вас като съсед, трябва първо да я добавя като приятел, така ли? newsm78

Да точно. Аз съм Светлана Вълева. Ако ме искаш за съсед де....

# 55
  • Мнения: 532
не знам дали знаете ,но парички се вземат и от всеки когато мине ниво или му даде някаква награда и е побликувано.Колкото по високо ниво е толкова повече дава

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте от мен. Ровех се в google-то и попаднах на тази тема. Аз също играя FarmVille и си търся съседи. Ако някой се интересува нека ме добави. Името ми във Facebook е  Mitko Radev. Не ме считайте за натрапник просто си търся съседи във фермата  Embarassed

# 57
  • Мнения: 321
Здравейте от мен. Ровех се в google-то и попаднах на тази тема. Аз също играя FarmVille и си търся съседи. Ако някой се интересува нека ме добави. Името ми във Facebook е  Mitko Radev. Не ме считайте за натрапник просто си търся съседи във фермата  Embarassed

Кой от всички Митковци си?Не мога да се ориентирам.Пиши поне срещу името си нещо,за да ни подскажеш. Peace

# 58
  • Мнения: 0
Ами извинявам се. Не знаех, че излизат няколко. Simple Smile.
Гледайте снимката на профила. Облечен съм целия в бяло и имам черна чантичкав ръцете и червена гривна.
Надявам се така да съм помогнал.

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте,аз също от ровене в Гугъл попаднах тук.Трябват ми съседи pls  EmbarassedАко някой го интерисува да ме добави с E-mail:yani_84@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт