Някой играе ли FarmVille?

  • 58 895
  • 881
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте, и аз като вас имам нужда от съседи, така, че с удоволствие ще приема всяко предложение. Името ми е Цветелина Колева( облечена съм в зелено).

# 181
  • Мнения: 2 374
Абе момичета кажете до къде трябва да стигна за да си разширя фермата,много са ми сбити животните и дръвцата.Помагайте на по-неопитните. Laughing Hug

# 182
  • Мнения: 153
Абе момичета кажете до къде трябва да стигна за да си разширя фермата,много са ми сбити животните и дръвцата.Помагайте на по-неопитните. Laughing Hug

От пазарчето /Market/  избираш Expand farm / т.е. Разшири фермата/ там трябва да си изпълнила няколко условия... например да имаш 20000 кеш или определен брой съседи и ли да си стигнала някое ниво...

# 183
  • София
  • Мнения: 4 901
Абе момичета кажете до къде трябва да стигна за да си разширя фермата,много са ми сбити животните и дръвцата.Помагайте на по-неопитните. Laughing Hug
От пазарчето /Market/  избираш Expand farm / т.е. Разшири фермата/ там трябва да си изпълнила няколко условия... например да имаш 20000 кеш или определен брой съседи и ли да си стигнала някое ниво...

Всичко написано от Viksun е така. Но имай и пред вид, че играта все още е бета-версия и най-голямата ферма, която можеш да имаш за момента е с размер 20х20. Тези от по 22х22 и 24х24 все още на са ги разработили програмистите. За тях пише "Coming soon", т.е. "Очаквайте скоро" и това няма нищо общо с нивото, до което си стигнала. Кога ще ги пуснат ...   33uu !
При мен всичко вече е толкова сбито, че много малко място ми е останало. Дори разчистих малко лехички. Но пък за сметка на това нямам нито един продаден подарък - всичките си ги пазя  Mr. Green !

# 184
  • Мнения: 2 374
Абе момичета кажете до къде трябва да стигна за да си разширя фермата,много са ми сбити животните и дръвцата.Помагайте на по-неопитните. Laughing Hug

От пазарчето /Market/  избираш Expand farm / т.е. Разшири фермата/ там трябва да си изпълнила няколко условия... например да имаш 20000 кеш или определен брой съседи и ли да си стигнала някое ниво...
Да де аз видях в Маркет,че може,но не разбрах колко съседи трябва да имам за да я разширя и мога ли въобще да я разширявам само от съседи в смисъл без да плащам?

# 185
  • Мнения: 2 374
Мерси и на теб Кали. Hug

# 186
  • София
  • Мнения: 4 901
Не може да не плащаш. Ти всъщност си купуваш разширението, както всичко останало в "Маркет"!

# 187
  • Мнения: 2 374
Не може да не плащаш. Ти всъщност си купуваш разширението, както всичко останало в "Маркет"!
Е демек може и да нямам толкова много приятели. newsm78

# 188
  • Мнения: 1 271
Мацки и аз съм в кюпа, добре, че беше Вес, да ме светне за темата-името ми е Silvia Pesheva , който иска съседство добавяйте ме направо там  Grinning

# 189
  • Мнения: 1 550
И аз играя играта и си търся нови съседи Grinning Можете да ме намерите с този имейл- адрес: mka900@gmail.com.

Добавих вече Jilda, .::Перличка::.  и микки за съседи и чакам да ме одобрят Grinning

# 190
  • Мнения: 75
абе много кофти тва-само по 20 подаръка на ден.
Ако изпратя 20 покани не мога да пращам подаръци и обратното............
Алооооооооооооооооо програмиститееееееееееееееееееееееее я се свестете малко бе #Cussing out #Cussing out
Аз всяка нощ крави и тикви сънувам вече hahaha hahaha

# 191
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
абе много кофти тва-само по 20 подаръка на ден.
Ако изпратя 20 покани не мога да пращам подаръци и обратното............
Алооооооооооооооооо програмиститееееееееееееееееееееееее я се свестете малко бе #Cussing out #Cussing out
Аз всяка нощ крави и тикви сънувам вече hahaha hahaha


 Laughing Laughing Toва не е от програмистите, а от самия фейсбук.  Peace И останалите шарении не може да се пращат на повече хора.


Не може да не плащаш. Ти всъщност си купуваш разширението, както всичко останало в "Маркет"!
Е демек може и да нямам толкова много приятели. newsm78


За да се разшириш, трябва да имаш определен брой съседи и да платиш определена сума. Примерно за 14х14 трябва да имаш 8 съседи и да платиш $10.000. Само с едното не става.

# 192
  • София
  • Мнения: 56
И на мен ми трябват съседи - Stanislava Kirilova - най-ухилената от всички Grinning

# 193
  • Мнения: 48 023
И аз играя играта и си търся нови съседи Grinning Можете да ме намерите с този имейл- адрес: mka900@gmail.com.

Добавих вече Jilda, .::Перличка::.  и микки за съседи и чакам да ме одобрят Grinning
С този мейл не мога да те намеря  newsm78

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Върла фенка съм на играта. Емайла ми е jivkahristova@abv.bg. Искам съседи Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт