Twilight/"Здрач" : тема 33 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 393
  • 423
  •   1
Отговори
# 405
  • София, България
  • Мнения: 5 610
Да , това са две много добри идеи  Heart Eyes

кажете коя предпочитате - ако е второто - дайте пример за конкретни сцени  Hug
аз нещо съм в блокаж  Blush

# 406
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 476
Друга идея - кои сцени според вас задължително трябва да присъстват във филма Затъмнение / с опция за няколко избора/.

1. Страстната целувка между Бела и Джейк Grinning
2. Разговорът между Джейк и Едуард в палатката, докато Бела дреме..

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 15:28 от Izida

# 407
  • Мнения: 827
Еххх, айде и аз да се включа Simple Smile въпреки че само веднъж или два пъти съм писала в темата, но пък следя всичко bowuu, та процедурното ми предложение е всичко, несвързано със Здрач и сагата/филмите, да се пише в бяло  Laughing, защото и без да е необходимо да вмъквам колко е досадно за мен, а предполагам и за немалка част от останалите списващи/четящи, със сигурност има общи правила, които изключват писането в дадена тема на постове не по темата Grinning
Така де, това го казвам къде на сериозно, къде на шега, но наистина - няма нужда от подобни "битки" принципно Hug

Хайде сега, всъщност исках да коментирам Бела и Едуард като родители - мисля (аз и само аз Laughing), че конкретно в сагата тази линия не е застъпена по простата причина, че книгите са замислени по модела на приказките, а приказките пък са историите, които ни помагат да израснем, дават ни кодирана информация като модели, която би ни помогнала, би ни насочила и т.н. Иначе си мисля, че Бела и Едуард биха били "трудни родители" - Ренесме няма да може да скрие нищо от баща си, а пък майка й ще може да я предпазва от нежелано влияние, а леля й Алис ще вижда предварително всяка беля, която би си наумила да направи  Laughing В заключение - горката Ренесме  Laughing

# 408
  • Мнения: 1 775
Бела, който те тормози му даваш вдясно и му намазваш ските, както казва баща ми. Хич не си го слагай, остава и с всичките проблеми, които са ти на главата, да се отчиташ на някой от форума в коя тема пишеш. Hug

# 409
  • Мнения: 12
Друга идея - кои сцени според вас задължително трябва да присъстват във филма Затъмнение / с опция за няколко избора/.

Страстната целувка между Бела и Джейк Grinning

Да , сцетана в платката , когато Бела удря Джейк и си чупи пръста , предложението за блак на Едуард , битката , когато Джаксън ги обучава , историите за върколаци около огнището , за тези се сещам само  newsm78


Ити , добре дошла  Hug
За това всички постове които не са свързани със сагата да се пишат във бяло не съм съглана , че то по-голямата част от темите ще белеят и не виждам смисъл в това .... все пак ние сме сложили граници от къде да започва бялото  ....

# 410
  • Мнения: 17

Друга идея - кои сцени според вас задължително трябва да присъстват във филма Затъмнение / с опция за няколко избора/.

Може да направим такава анкета Peace
А по въпроса за Едуард и Бела като родители освен казаното от Ити само да добавя и Джейкъб към картинката - мисля, че той ще бъде малко ала-Едуард - ще я защитава от всеки и всичко и все ще гледа да я предпазва  Mr. Green

# 411
  • София, България
  • Мнения: 5 610
помощщщщщ  Embarassed Embarassed
съвсем е обърках  Cry

# 412
  • Мнения: 1 343
Никой на никой няма да намазва ските. Всички сме с емоции и палим лесно.. Ако бях върколак горкия ми мъж само дрехи неможе да ми купи всички щяха да са накъсани от избухването ми при всяка кавга.

Бела и Едуард ... Всъщност май цялото семейство са родители на това мъниче. Налиидеята е че няма как да не я обикнеш. Скоро след няколко години Бела и ренесме ще се представят за сестри така че аз бих й препоръ4ала да не свиква с майчинството Simple Smile
Едуард си е Едуард ... той беше малко бащински настроен и към Бела Simple Smile така че е свикнал.

# 413
  • Мнения: 34
Така виждам, че традициите се запазават - една тема за Здрач никога не е приключила, ако няма в последните страници караници, но колкото и да се напъвате не можете да стигнете епохалните битки от преди 20 и кусур теми.....така че, както се казва на чист български RELAX  Laughing
Много ми харесва предложената анкета за любими сцени от Затъмнение,само незнам как да ги редуцираме до брой подходящ за анкета  newsm78 Моя любима - е размяната на реплики м/у Едуард и Джейкъб, че ако пак я целуне и т.н. Иначе обичам началото на книгата, когато някак измамно розови изглеждат нещата.
Адмирациите и за предложената тема за обсъждане   bouquet Според мен Ренесме като необикновенно дете получава и необикновенни родители, които готови или не за нея трябва да се учат в крачка да й бъдат Родители. И ако Бела е водена от своя майчин инстинкт, Едуард е в сложна ситуация - първо трябваше да започне да обича "нещото", което убива Любовта на живота му, след това да приеме мисълта, че може много скоро да загуби своята дъщеря и накрая да приеме и Джейкъб като част от семейството.
П.С. Bella, айде сега моля те, никакво спиране. свърши си делата и ако решиш, че имаш сили и за нас, да знаеш, че те чакаме  Hug

# 414
  • София
  • Мнения: 504
Уоми, Специалният Отряд е налице Grinning /или поне половината  hahaha/

Какво да включва менюто? Устни? Очи? Пръсти? Тяло?

Приемаме специални заявки Mr. Green




Благодаря на всички, които писаха, за да ми помогнат  bouquet  bouquet  bouquet

# 415
  • Мнения: 1 775
Никой на никой няма да намазва ските. Всички сме с емоции и палим лесно.. Ако бях върколак горкия ми мъж само дрехи неможе да ми купи всички щяха да са накъсани от избухването ми при всяка кавга.
Много добре те разбирам, да знаеш. При мен избухването ми помага да се разтоваря, но за съжаление често натоварва околните. Все се надявам вече да са ми свикнали и да не ми обръщат внимание. Embarassed

На мен ми е много интересно наистина как ще се развият чувствата на Бела към Неси, когато физически се изравнят по възраст. Все пак Карлайл е физически на 23, но си е бащата в семейството. Дали все пак майчинското чувство не е по-силно от всичко? Да кажат майките.

# 416
  • Мнения: 1 343
Агент Мон Simple Smile доверявам се изцяло.
Сигурността на моята представа за Едуард я оставям във ваши ръце ... Искам всичкооооо.
И знам че в случая си Банка ДСК  Mr. Green

Valka да не се скатава да дава емати4ните и тя . Под тематика тя еротична а той НЕ не искам Simple Smile
хихихихи

# 417
  • Мнения: 195
Ох, айде и аз да се изкажа  Crazy

Само за протокола - все ми е тая кой пише на английски, френски, патагонски или побългарен английски. Ако не разбера нещо ще подмина и толкоз. Хич не искам някой да се съобразява точно с мен, както аз не се съобразявам с никой. Ако някой път се изпусна и аз да напише нещо на английски с удоволствие ще го преведа.  Peace
Влизам тук, защото се интересувам от "ЗДРАЧ" манията и всичко свързано с нея. Интересно ми е, забавно ми е и намирам съмишленици, които разбират и споделят моята пристрастеност.  Hug
Ако исках да споря или да си говоря празни приказки щях да вися в клюкарника където вечно има спор за нещо!
Когато има спор тук извън темата никога не се включвам без значение дали съм съгласна със спорещите или не. Просто не съм тук за това!

BELLA, нямам представа за какво става въпрос, но аз лично чета твоите постове и ги намирам за интересни.
Теб също смятам за изключително интересен човек (без да те познавам лично) и ще се радвам да продължиш да пишеш тук!


За родителските способности на Бела и Едуард нищо не мога да кажа за съжаление, защото още не съм стигнала до там...

# 418
  • Мнения: 116
Тук съм!!!
Извинявайте за емоциите.
Просто явно днес не ми е ден....
Или навярно полудявам....
Ами то от толкова гредане на снимки на Роб.
И самият Роб като види календар със себе си и се побърква!!!  hahaha

# 419
  • София, България
  • Мнения: 5 610
Хахаха кристабел има страхотна идея за анкета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт