продуктине на LA ROCHE-POSAY и серията EFFACLAR за мазна кожа

  • 53 383
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 416
Бих искала да си го купя това измиващото, тъкмо е и на промоция сега. Ще ми кажете ли от къде (София)
До колкото разбрах го има в по-големите аптеки, така ли : ) И ако може да ми кажете такава, в която е сигурно, че има промоция : )
Виж в аптеки Ремедиум -  http://www.remedium.bg/?page_id=13
 Мисля че със сигурност там ще го има, освен ако не е свършила промоцията.

# 46
  • София
  • Мнения: 901
Аз днес влезнах в една по-голяма аптека, бях чула, че консултантките много си разбират от работата и директно попитах за хидратиращ крем за по-скоро чувствителна кожа (напоследък повечето кремове ми щипеха Shocked), който да е подходяща основа за фдт. Момичето там ми препоръча Олиго 25 на Виши (за него бях чела, че няма много ефект и директно отказах), крем на  Uriage и Еffaclar M - спрях се на него. И трите крема се водят май анти-акне, на мен челото ми е проблемно напоследък - имам много ситни бели пъпки, които не излизат, дори не мога да ги изстискам след парна баня. Свързвам появата им с това, че си отрязах бретона, може малко глупаво да звучи, но горе-долу тогава се появиха. Надявам се кремът да има ефект при мен, струва ми се  малко неикономичен с тази помпичка (40 мл за 30лв.), но... Ще пиша отзиви скоро!

Първи отзиви - щипе ми! Cry Cry Не знам какво да правя вече, чувствам дискомфорти, щипе, е, разбира се за 4-5 мин. отминава, но... мисля, че не е нормално.  Twisted Evil и на сутринта на бузите имах изпръхнали петна - суха кожа, която се лющеше  Shocked Моля ви, препоръчайте ми нов крем!

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 18:05 от reproche

# 47
  • Мнения: 0
Mоже ли да съм толкова тъпа #Cussing out...
Отивам днес в аптеката на попа да си купувам гел пяната, която е на промоция.. обаче не помнех името, помнех само че е 25 лева, 400мл и синя течност.... влизам и обяснявам на продавачката и тя ми показва нещо и на мен ми заприлича на това от снимката и си го купих.. прибирам се, измих си лицето и то лъсна.. зачудих се и гледам кво пише на опаковката "гел-пяна с мазни частици за чувствителна кожа"(на URIAGE).... проверявам във форума и гледам, че марката не е същата... и са се чудя кво да го праа тва.. ама ще си го ползвам :Д 25 лева съм дала  Grinning.. чудя се да се ядосвам ли, да се смея ли  Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 213
Цитат

Първи отзиви - щипе ми! Cry Cry Не знам какво да правя вече, чувствам дискомфорти, щипе, е, разбира се за 4-5 мин. отминава, но... мисля, че не е нормално.  Twisted Evil и на сутринта на бузите имах изпръхнали петна - суха кожа, която се лющеше  Shocked Моля ви, препоръчайте ми нов крем!

 Еffaclar M е медицинска козметика за мазна пролемна кожа, каквато явно твоята не е,затова ти я изсушава и явно това не е твоята серия. Щом кожата ти не е проблемна ако искаш опитай по масова козметика например Нивеа-има си за трите типа кожа-дневен и нощен кремртоник и ексфолиант.   bouquet
Медицинската козметика е като лекарство-без нужда не се прилага.  Hug

# 49
  • Мнения: 0
Effaclar Duo сега е в промоция с подарак 30 мл гел Effaclar.
Който си го купува да си иска гела. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 311
И аз видях вчера в една аптека двата продукта, залепени заедно.
Чудя се обаче дали да го купувам, като ще ходя на дерматолог чак след 2 седмици.
Само пробвам за каквото чуя.

# 51
  • Мнения: 1 569
Mоже ли да съм толкова тъпа #Cussing out...
Отивам днес в аптеката на попа да си купувам гел пяната, която е на промоция.. обаче не помнех името, помнех само че е 25 лева, 400мл и синя течност.... влизам и обяснявам на продавачката и тя ми показва нещо и на мен ми заприлича на това от снимката и си го купих.. прибирам се, измих си лицето и то лъсна.. зачудих се и гледам кво пише на опаковката "гел-пяна с мазни частици за чувствителна кожа"(на URIAGE).... проверявам във форума и гледам, че марката не е същата... и са се чудя кво да го праа тва.. ама ще си го ползвам :Д 25 лева съм дала  Grinning.. чудя се да се ядосвам ли, да се смея ли  Thinking

Хехе, не ми се обиждай, но.. може ли да тръгнеш за определен продукт, при това скъпо струващ и да не си запишеш поне името на марката, че и серията?  Grinning това с най-добри чувства разбира се. Hug Хм щом не ти понася май май освен да го направиш подарък на някой, който прецениш, че може да му е от полза не виждам друг начин. Наистина кофти, най-вече защото си се охарчила, но пък гледай от веселата и положителната страна - поне повече тази крешка няма да я допуснеш.  Mr. Green Hug

# 52
  • Мнения: 0
И аз видях вчера в една аптека двата продукта, залепени заедно.
Чудя се обаче дали да го купувам, като ще ходя на дерматолог чак след 2 седмици.
Само пробвам за каквото чуя.
Аз лично съм много доволна, като и много други хора също...за мен е оптималния продукт
1-во матира добре, лекува акне и предотвратява повторната му поява.
2-ро използва се и сутрин и вечер, не ти трябва друг дневен крем. Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Effaclar Duo сега е в промоция с подарак 30 мл гел Effaclar.
Който си го купува да си иска гела. Simple Smile
Ау мерси, мама!
Ефеклар Дуо ме спаси...това месеци наред без нито едно петънце по лицето не ми се беше случвало...а съм на 32г...
Няма такъв продукт...

# 54
  • Мнения: 1 416
Effaclar DUO при вас не мазнее ли на лицето? При мен остава един не точно мазен, по-скоро влажен филм върху кожата след нанасяне, а и ми щипе на места /под носа/, където ми е малко по-чувствителна кожата. Чудя се ащо така, иначе е много хубав крема, наистина ефективно предпазва от появата на черни точки, свива порите, но това лъщене и лекото щипане при мен го правят неподходящ за основа.

# 55
  • Мнения: 3 641
Моя Ефаклар Дуо свършва. За сега нямам опалквания, не ми остава мазен филм и лицето ми е свежо. Мисля да премина към Ефаклар K.
Да попита мкои точно продукти са промо в аптеките Hug



# 56
  • Мнения: 0
Моя Ефаклар Дуо свършва. За сега нямам опалквания, не ми остава мазен филм и лицето ми е свежо. Мисля да премина към Ефаклар K.
Да попита мкои точно продукти са промо в аптеките Hug




Всички продукти от серията Effaclar са с подарък гела Effaclar от 50 мл, бях писала 30 мл извинявам се.
На мен лично Effaclar Duo много повече ми харесва от Effaclar K, вземи си мостра преди да купиш K, да не се разочароваш после...

# 57
  • Мнения: 3 050
някой ползвал ли е `ефаклар М` кремче?

# 58
  • Мнения: 0
някой ползвал ли е `ефаклар М` кремче?
Да, той е дневен хидратиращ крем само за матиране на мазна и смесена кожа...сега ги редувам с Effaclar Duo, M през деня, Duo за вечерта, защото Duo вече ми е много силен за през деня... М наистина матира добре кожата, дори и около носа където лъсвам най-бързо М издържа около 10-тина часа, а и като цяло май наистина свива порите.

# 59
  • Мнения: 3 050
моя колежка си купува втори - доволна е, та и аз се зачудих за него  Peace мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт