Шалът като стил на обличане

  • 145 204
  • 684
  •   1
Отговори
# 600
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И малко да се посмеем с тези шалове - http://www.fash-eccentric.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/boob-scarf.jpg

Не посмях да я цопна тая снимка, та затова с линк. Joy

# 601
  • Мнения: 418
kadrokosa - А тyй го пусках още в начaлото  Wink , ама не с тез' лели ..ами и тези за смешни  Mr. Green, a и са тъкмо по темата--> бг-МАМА е форyма, демек има и кърмачки  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422393.msg12282420#msg12282420

# 602
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехех, видя се колко старателна съм била в четенето.  Blush
Днес отново експериментирах и измислих много хубаво връзване на шалчето, с което бях. Е, поне според мен, де. Стана като бижу. Може да снимам и да ви покажа.  Wink

# 603
  • Мнения: 418
И последно за тази вечер  Whistling  Wink :


На 8 страница пуснах само няколко снимки на този вид шалове ...ето сега малко повече...к.р.а.с.о.т.а.  Heart Eyes Hug


Braid(ed) scarves=сплетени шалове (шалове плитка)) :








 Peace




ps: kadrokosa - ми  то темата огромна  Whistling ...то направо не се изчита Mr. Green . Да , снимай и покажи  Hug

Медиса - като правиш новата тема може да се направи спрaвочник и линкове към различните шалове, така по-лесно ще се търси в темите  Flutter Wink

# 604
  • Мнения: 3 988
КъдриHeart Eyes  Hug
бз, темата никак не е изчерпана даже.  Wink Мерси за "спагетите". Много ми харесват такива модели.
Аз имам 2 нови, но не са снимани. А да не говорим, че аз и предишния не съм ви пускала.  Crazy Ще се наканя, обещавам.  Flutter

# 605
  • Мнения: 1 739
бз -- Дам, такава ми е идеяа, само че тряа да намеря време да събера и новите данни които ни предостави тази седмица и предната Wink
Сега съм с едно малко шалче , малко прилича на кефия, но е мъничко и отзад съм му вързала ъглите.Единсвено ме питеснява че се вижда под него яката ми на суитчера, ама ще свикна с тази мисъл  Tired
  bouquet

# 606
  • Мнения: 948
И аз в купчината при шаловете  Sunglasses

Имам въпрос, някой виждал ли е такъв "колан," с който могат да се носят шалове върху рокли? Либърти го предлага за 45 лири, което не намирам за добра цена.
http://www.liberty.co.uk/fcp/product/Liberty/Fashion-Accessories … y-of-London/27019

Мечтая си да го намеря на друга уебстраница за по-евтино; гледах ибей, търсих из гугъл  Crazy Няма.

# 607
  • Мнения: 3 988
мишолина, за първи път виждам такъв колан.  Blush Много е готин. бз може да даде съвет евентуално, изчакай я да пише. Ако попадна на такова нещо, ще си първата уведомена.  Hug

# 608
  • Мнения: 418
Привет мацки  Hug.



мишолина  - Подобен колан(с шал/плат) има сега в Stradivarius (в mall-а Istinye Park в Истанбул), катарамuте са др. . Не обърнах внимание колко струват  newsm78, май към 24-29 турски лири. Др. седмица ще проверря.



Medissa -  Wink Peace


(ps: да са по'фаля, че циганката дето ме хвали умря Mr. Green, та вече Maгa3uH мога да отворя с творенията спaгетови и синджирови hahaha Joy. Ще снимам и ще сложа Peace ..имам вече около 10 шала  #Crazy Whistling ooooh! (***съпружието е на дълъг business trip ..демек имам излишно свободно време , луда работа ,луда калинка  Crazy Mr. Green))

# 609
  • Мнения: 776
Поздравявам ви, страхотно красиви неща показвате   bouquet Включвам се и аз, да ви следя  Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 3 988
бз, аз доколкото разбрах мишолина търси само колана, т.е. тази предна част, на която могат да се "закачат" различни шалове.  Peace
The adjustable buckle has openings at either end allowing you to thread through the scarf of your choice to complete a unique belt, and one which is changeable depending on your outfit!
Иначе немоделируеми шал-колани се продават на много места.

# 611
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ейй, в тази тема виждам много приятни "лица".
Кюбит,  Hug Heart Eyes и от мен за теб!  Laughing
Ще се върна и ще ви изчета. Гледат ми се снимките ви!  Wink
Днес и утре бях/съм на работа, но в понеделник ще снимам и моите шалове, както и онова връзване, за което говорих вчера.  Wink Laughing
Бз,    bouquet и за тези снимки! Очарована съм от тези плитки! Искам да видя и новите ти творения обаче!  Hug
Мишолина, не съм виждала такива колани и аз. Дано успееш да намериш на сносни цени. Аз бих се пробвала да си измайсторя сама, не ми изглежда трудно.  Wink

# 612
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Мишолина , защо не поръчаш предната част за този колан да ти я направят в атилие работещо с кожи?

# 613
  • Мнения: 418
Кюбит  - срам  Embarassed ...не прочетох изобщо description-а  ooooh! Whistling, само погледнах снимката ...


Мишолина - в такъв случай предлагам да идеш в magazin за ръчна изработка на колани, чанти, обеци ... там има какви ли не части,джунджурuu, сигурно ще намериш все нещо  Peace

# 614
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мишолина , защо не поръчаш предната част за този колан да ти я направят в атилие работещо с кожи?

Почти съм сигурна, че ще й излезе по-скъпо, ако си поръча да й изработят ръчно.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт