Кой избира-тя или той?

  • 10 569
  • 182
  •   1
Отговори
# 45
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Май по-точно е, че в природата мъжките се трепят за женската и накрая най-силният я грабва. Аз тук избор от нейна страна не виждам...  Rolling Eyes
Изключения са богомолките, ама те са извратени...

А, тя женската нека не иска, пък да видим как ще я грабне мъжкият. А богомолките най-добре са се ориентирали, хич не са извратени те ...

# 46
  • Мнения: 2 448
Лошото е, че разумния избор е съвсем друга тема, която аз пуснах още като млад съфорумец и в която за първи път научих, че в избора на жените се прилагат критерии като пеперудки и тръпки  ooooh!

Извод: Докато имате избор не знаете какво да изберете - после вече знаете какво да изберете но нямате избор ...

Кой какво да прилага в избора си е лично негово право. Най смешно е някой друг да мисли, че неговите критерии са общовалидни.

А тези лексиконни"мъдрости" и вицове, с които пълниш темите са добро разведряване за маса, но до там.  Laughing

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 14:25 от pasinet

# 47
  • Мнения: 806
Вярвам, че всяка връзка в живота ни е по съдба.  Дали връзката е вечна или кратка, няма значение.  Случила се е с цел.
Тоест, избирането е от двете страни.

# 48
  • София
  • Мнения: 60
Жената избира,но оставя мъжа да си мисли,че той я е избрал.

# 49
  • Мнения: X
Определено жената избира.
Номерът е мъжът да си мисли,че той е ловецът.
Нещо не мога да си представя ако един мъж не ме впечатлява изобщо,как точно "ще ме избере"?

# 50
  • Мнения: 1 900
Нещо не мога да си представя ако един мъж не ме впечатлява изобщо,как точно "ще ме избере"?
Един мъж би могъл да си зададе абсолютно същия въпрос.
Изборът на партньор не е привилегия само за единия от половете.

# 51
  • Мнения: 81
Жената избира,но оставя мъжа да си мисли,че той я е избрал.
Хммм, това ако го повторите още 100 пъти, може и да му повярвате.  Wink

# 52
  • Мнения: 0
А тези лексиконни"мъдрости" и вицове, с които пълниш темите са добро разведряване за маса, но до там.  Laughing

Щом те разведряват - ОК.

Но - ако ти прави впечатление - има достатъчно доказателства за истинността им в ДиС във вида на теми .  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 3 480
Та ще се повторя: Избира този, който има възможност.
Да, аз също така мисля.
Ако не беше вярно, досега да съм очаровала Роман А.
А не ми липсва очарование, липсва ми възможност.

# 54
  • Мнения: 0
Жената избира,но оставя мъжа да си мисли,че той я е избрал.
Хммм, това ако го повторите още 100 пъти, може и да му повярвате.  Wink

В същност те си вярват и избират наистина - ако има от какво разбира се.  Wink
Това положение на нещата обаче ми дава правото когато чуя някоя жена да мрънка недоволна от половинката си да задам следния въпрос: И кой точно ти го избра този мъж ?! И сме до там с мрънкането.  Wink

Друг е въпроса че жените първо го избират , а после гледат дали става на работа  Grinning

# 55
  • Мнения: 81
Всъщност, Немо, нямам против само те да избират. Звучи рахатлийско за нас, ние стоим, те се бъхтят.
Все пак, за да не се оставим просто на случайната извадка, ние пък можем да помислим за стратегия за елиминиране на конкуренцията. Елегантна такава, не брут форс.
Свеждаш опциите до едно и лепваш гръмкото име "избор".

# 56
  • Мнения: X
Айде сега!Не сте ли чували приказката  "Всички свестни мъже са женени!"
И в природата,и при хората жените избират /понякога подсъзнателно/ индивиди, които са атлетични ,високи,силни, с потенциал да създадат добро и здраво поколение.
И мъжете ,които изглеждат подобаващо и внушават добро здраве,първи биват "закопчани".
Не че слаботелесни ,мършави,и прочие остават цял живот сами,но доста по-трудно си намират партньорка,не защото не могат да изберат,а защото тях не ги избират!

# 57
  • Мнения: 81
Айде сега!Не сте ли чували приказката  "Всички свестни мъже са женени!"И в природата,и при хората жените избират /понякога подсъзнателно/ индивиди, които са атлетични ,високи,силни, с потенциал да създадат добро и здраво поколение.
И мъжете ,които изглеждат подобаващо и внушават добро здраве,първи биват "закопчани".
Не че слаботелесни ,мършави,и прочие остават цял живот сами,но доста по-трудно си намират партньорка,не защото не могат да изберат,а защото тях не ги избират!

Затова значи съм женен аз, защото съм свестен! Coool!   bouquet

# 58
  • Мнения: 0
Всъщност, Немо, нямам против само те да избират. Звучи рахатлийско за нас, ние стоим, те се бъхтят.

Точно ! А да не забравяме, че с нарастването на възрастта ние имаме по-голям диапазон на жени, които да ухажваме, докато при тях е обратното  Thinking

Да си чувал на някоя баба да и викат 'стоте манекена'  Mr. Green

Сега по-начетените ще датат пример с  Екатерина Велика, но тя е била императрица на огромна държава все пак  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 448
Някои хора като ги чета и все едно само за избор за брак и деца са си мислели при среща с човек от противоположния пол.

А да не забравяме, че с нарастването на възрастта ние имаме по-голям диапазон на жени, които да ухажваме, докато при тях е обратното  Thinking

Вярвай си.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт