1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 99

  • 25 735
  • 422
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
момичета , една мисъл отдавна ме мъчи, може би сте обсъждали това в предишни теми, но понеже искам да следя действието по дни, месеци...въпросната "черна нощ" се случва на 14 ноември в събота, но 14-ти не се пада в събота, а след като са минали 15-те дена за работния проект на Шех, се случва рожденния ден на Каан, който е на 21-ви.. нали не греша..

# 31
  • Мнения: 0
и  аз забелязах това но и нещо друго
ако наистина рождения ден на каан е на 21 ноември 
сватбата на яман и двансел е на 27 ноемврри
а шехерезада и онур са се сдобрили преди седмица тоест на 20 а в филма рождения ден на каан е преди тяхното здобряване

# 32
# 33
  • Мнения: 7
Благодаря на моята нова приятелка Chocho2006 от Египет която ми прати снимка от първата сватба на Халит където се виждат майката и вторият баща на Халит които са отбелязани....


Ани защо вторият баща не е ли това бащата на Халит

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
да се запиша и аз ! Hug Hug Hug

# 35
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Бащата на Халит, Мехмет Саит Ергенч е починал на 16.02.2008.
На къната на Бергюзар присъства само майка му, другата снимка е от сватбата му с Гизем, на която е присъствал и баща му.
Втори баща Халит въобще няма.
Баща му е бил преди всичко музикант и то известен.



Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 13:15 от Mishel_

# 36
  • Мнения: 85
отново за черната нощ, по-точно момента на сключване на сделката
Онур всъщност беше усмихнат след отказа на Шех, но когато тя се върна, по израза на лицето й и по очите той разбра, че всъщност предстои тя да се съгласи, защото усмивката му посърна..дали защото ще се потвърди мнението му за жените, че не трябва да им се вярва, или защото ще трябва да изпълни това, което е поискал. Мисля, че galia каза за деловитостта на Шех. Защото Онур млъкна и не смее да я погледне в очите. Единственото, което попита, беше "друго" и "кога". И ужаса, че става въпрос за следващия ден и не е така хипотетично, а съвсем реално. А след прекараната нощ Онур е този, който остава в леглото безмълвен, сякаш той е жертвата, ако може така да се нарече. И после чак я проследява с поглед. Докато Шех се отпуска чак, когато и казват, че утре пристига донора и започват лечението, т.е. това е от нея, от тук нататък са лекарите. Докато преди това тя се облича, взема парите и ги занася до болницата съвсем деловито и стегнато.
Мисля си, че нещо такова голямо е трябвало да се случи в Онуровия живот, за да се преобърне неговата представа, неговото недоверие към жените.
Друг интересен момент ми е запознаването на Онур с Каан. talla го беше разгледала в предишна тема. Забелязах, че всъщност Шех следи реакцията на Онур към Каан. Докато Керем се впуска и разговаря с детето, взема го в ръце, Онур се опитва да овладее емоциите, които напират, с ръка. Внимателно милва малката ръка, но когато я пуска Шех става сериозна. Дори ми се струва, че всъщност тя казва на Каан да поздрави Онур след неговия поздрав. Той се отпуска чак след киното и вече спокойно отправя покана за похапване на хамбургер.. Как ли щеше да протече тази среща, ако не беше активното участие на Керем за разведряване на напрегнатия момент и така радушната му прегръдка?
Извинявам се за дългото ми словоизлияние, но така обичам да ви чета всички, а рядко посмявам да се включа

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 13:40 от pollyl71

# 37
  • Мнения: 3
момичета , една мисъл отдавна ме мъчи, може би сте обсъждали това в предишни теми, но понеже искам да следя действието по дни, месеци...въпросната "черна нощ" се случва на 14 ноември в събота, но 14-ти не се пада в събота, а след като са минали 15-те дена за работния проект на Шех, се случва рожденния ден на Каан, който е на 21-ви.. нали не греша..

Това лечение на Каан го бяха омазали тотално. В действителност едва ли е толкова бърза процедурата, както я показаха. Първо химиотерапия, след това присаждане на костен мозък , изчаква се поне 15- 20 дни, за да се появят първите левкоцити, след това остава под наблюдение минимум 2 седмици, че и повече и чак тогава ги изписват. Това предполага технологично време и изписване чак след Нова година. Според сценаристите нещата се развиха нереално бързо. Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 1 433
е, те не само с оздравяването на Каан избързаха Wink
ми то и Онур се въстанови след 4 куршума и то един в миокарда, за има няма месец, и после само Шех не му даваше кайвенца да сръбва, друго нямаше Wink
При Керем-същата работа Wink
абе, яки момчета ,работяги, залежаването не им е присъщо, че ще вземе Биняпъ или девойките/сиреч Бенну и Шехи/ да забегнат и няма кой да ги контролира Laughing Laughing

# 39
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Може би са искали да кажат че здравеопазване в Турцие е на чудодейно ниво.  Peace newsm78

# 40
  • Мнения: 135
да ви следя и в новата тема Grinning

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте на всички! Здравей и на тебе  pollyl 71 , мислим еднакво . Много добре си успяла да изразиш емоционално , това което владее Онур по отношение на Шех и Кан. Наистина нещо толкова силно и разтърстващо е трябвало да се случи в живота му за да преосмисли поведението си към жените . Но да  не забравяме щом любовта те грабне всичко е обяснимо и необяснимо. Вярвам , че сценаристите имайте пред вид 4 човека жени и мъже  работят и обмислят сценария за този хубав филм. Те са прекалено наясно , че за да има бум в интереса трябва да има 1- нещо неприлично 2- неприлично и безотказно като следствие 3- внезапна любов  и 4 -красиви и излъчващи обаяние артисти. Като включим и майсторската ръка на Кудрет Сабанджъ и неговия похват емоциите и чувствата да се реализират с очи - мисля че формулата за гаратиран успех е изведена. Аз наистина отдавна не съм гледала толкова впечатляващ филм, отдавна. Мисля си също , че  едно е да гледаш 90 серии любов - истинска и да гледаш само 2 ли 2,5 часа пак истинска любов, но на кино лента. Разликата във времетраенето е огромна. Колкото и да те впечатли един филм за 2,5 часа някак си ти минава после , но да гледаш и да потъваш 90 серии  половин година - спукана ти е работата.

# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт