Търся добър пулмолог и алерголог в София????

  • 7 296
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте,  спешно ми трябва много добър пулмолог и алерголог за възрастен. Пишете, че съм много притеснена и не знам къде да отида.

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 16:20 от М

# 1
  • Мнения: 166
Преди известно време ходих в Алергологията на Александровска балница. Там ме прегледа един алерголог, но като излязох в коридора се заговорих с едно момиче, което е лежало в клиниката и тя каза, че най-добър бил д-р Матеев. Лично аз обаче не мога да кажа впечатления!

# 2
  • Мнения: 141
Д-р Тихомир Мустаков е много добър алерголог, но много се чака при него(всечки са със запазен час и трябва един месец придварително да се запишеш, защото няма места) и мисля, че е повече за деца, но в същия кабинет работи и д-р Милева, от която също има много доволни, даже аз бих избрала Милева, препоръчвам ти я
http://www.mustakov.com/bg/main.php?p=3
това е сайта може да се обадите да попитате, но е частен кабинет

а възрастния Мустаков почина, явно сайта им е стар

# 3
  • Мнения: 27
Страхотен пулмолог е д-р Кирилова в белодробна болница. По-добър лекар няма да намериш. Страшно съвестна и страхотен специалист. Ако ти трябва мога да ти дам графика й, но се приготви за чакане, защото обикновено има много хора Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравей, може ли да ми дадеш кооррдитани на тази д-р Кирилова. Търсих в нета, но нищо не намирам:(

# 5
  • Мнения: 27
Д-р Кирилова работи в Специализирана болница за активно лечение по белодробни болести "Св.София". Намира се на бул. "Акад. Ив. Гешов" 19, горе - долу зад Военна болница. Нямам неин телефон, но можеш да попиташ за нея на телефона на болницата. А иначе ето нейния график:

понеделник: 11:00 - 13:30
вторник: 9:30 - 11:30
сряда: 11:30 - 14:00
четвъртък: 9:30 - 12:00
петък: 10:00 - 13:00

# 6
  • София
  • Мнения: 3 757
Алерголог препоръчвам д-р Йордан Мирчев
ж.к.Хаджи Димитър
бл.109 вх.В ет.1
тел:840 34 19
моб:0888 92 92 22

Общи условия

Активация на акаунт