САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-34

  • 33 394
  • 569
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 140
bubulechkata A случайно да имаш излишен тренч 38/40 и още една чанта?  Joy Майка ми много искаше тази чанта, ама не можах да я уредя миналата година само за мен имаше Wink
Аз имам излишна чанта, имам и тренч 38/40, но не помня дали беше черен или бежов, трябва да се поразровя в гардероба. Ако искаш чантата, пиши ми на лични.
Извинете за спама  Embarassed

# 556
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
76376  - 2 керамични плочи, вълнообразни краища и дръжки работи, патладжан и тъмносиво цветове, отидете във фурната и миялната машина, размери: 19,5 х 19,5 х 6 см и 15,5 х 15,5 х 6 cm

# 557
  • София
  • Мнения: 2 296
76376  - 2 керамични плочи, вълнообразни краища и дръжки работи, патладжан и тъмносиво цветове, отидете във фурната и миялната машина, размери: 19,5 х 19,5 х 6 см и 15,5 х 15,5 х 6 cm

Също намалява 15 от 30 евро от Тайлисиме(но ненамалени и от новата колекция) Peace

# 558
  • Мнения: 2 149
пепи7096, писала съм ти за тренча, сега видях, че някой вече те е питал за него. Blush
Тази машина за хляб е много модерна, трябва да я видя. Ама ли викате, че кодовете за нея не работят, имаме ние  един 10Е, освен да пробвае с него? newsm78

# 559
  • Мнения: 0
Само да вметна че много обичам одеалцето в сиво и розово,адски топли днес ще го поръчам пак и ще ги зашият двете за да стане нормално оделце и да ме топли зимата пред телевизора.Даже ми даде БД с трифките.Трифки+яко топло оделце за 3 лв и това ако не е далавера  Joy

# 560
  • София
  • Мнения: 186
момичета,разменям следните  порадъци,за някакъв друг,който харесам
детски сак БЪЗЗЗ,сак Софи,десертни чинии ........

# 561
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
76376  - 2 керамични плочи, вълнообразни краища и дръжки работи, патладжан и тъмносиво цветове, отидете във фурната и миялната машина, размери: 19,5 х 19,5 х 6 см и 15,5 х 15,5 х 6 cm

Също намалява 15 от 30 евро от Тайлисиме(но ненамалени и от новата колекция) Peace
Aз пробвах с неща от новата колекция,но не ми намали нищо за съжаление  Rolling Eyes Затова не писах ,че дава намаление  Peace

# 562
  • Мнения: 13
Имам излишни сахерини от късите.Разменям ги за  за тренча с големите копчета или друг  подарък.

# 563
  • Мнения: 145
Днес си мислех за това как французите са ви баннали от форума им и се сетих, ще може да проникмен пак там, има един сайт който ти дава IP различно от това на страната ти и през него можем да "нахлуем" пак в пронстранството им. Може ли линк към форума за кодовете им?  Joy

# 564
  • Anywhere
  • Мнения: 1 107
Порових из сайтовете за кодове и намерих това:
28924- подарък тренч,
27715- подарък тренч 38/40 + 30% отстъпка, но от какво не разбрах Embarassed
Изпробвах ги, хващат  ми се и дават като подарък тренч цвят marron

# 565
  • София
  • Мнения: 57
Порових из сайтовете за кодове и намерих това:
28924- подарък тренч,
27715- подарък тренч 38/40 + 30% отстъпка, но от какво не разбрах Embarassed
Изпробвах ги, хващат  ми се и дават като подарък тренч цвят marron
и двата кода ми намалят от новата колекция вкл. и PRIX VERT

# 566
# 567
  • Мнения: 5
здравейте!не съм писала в тази тема досега, но искам да ви питм изтървала ли съм срока за да си направя поръчка с кода за черен тренч.Ако не, бих те ли ми казали с кой код, тъй като 29866 не ми се хваща.

# 568
  • Мнения: 505
здравейте!не съм писала в тази тема досега, но искам да ви питм изтървала ли съм срока за да си направя поръчка с кода за черен тренч.Ако не, бих те ли ми казали с кой код, тъй като 29866 не ми се хваща.

mamanagali тази тема вече е приключила!

Пиши в другата/новата, в която ще влезнеш като кликнеш на този линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432021.0  Peace.

# 569
  • Мнения: 5
благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт